GA FIT JE VOORJAAR IN! Word lid in april en profiteer! Lincherie Startpakket voor 25,- TSj Optisport strandlaken cadeau Goes - Lange Kerkstraat 5 Middelburg - Langevieie 35 Ook in Sluis en Terneuzen www.optisporthealthclub.nl/ Interview met Joleen de Wit, eigenaresse en Lingerie Styliste van Lincherie Middelburg. Voor de modebewuste en actieve vrouw maten S t/m XXL broekmaten 34 t/m 46 tedere maand een nieuwe collectie Optisport Sportweg 2 4387 PM Vlissingen T 0118 - 48 68 20 E vlissingen@optisporthealthclub.nl Faciliteiten: Fitness, groepslessen, zwemmen en aqualessen (vraag naar de voorwaarden) Advertorial m 70% van de lezeressen draagt de verkeerde BH-maat. En u? IA Lincherie, de Nederlandse luxe-lingerie-keten, is bekend door haar paskamer-service. Joleen de Wit, Lingerie Styliste van Lincherie Middelburg geeft toelichting op Lingerie Styling, een service concept dat een persoonlijke aanpak combineert met een aanbod van luxemerken. Waarom is Lincherie een uniek concept in de lin gerie wereld? Door de persoonlijke aandacht, in een ongedwongen setting, die we alle vrouwen schenken in onze winkel. De stylistes bij Lincherie hebben een uitgebreide opleiding gekregen waardoor ze elke vrouw kunnen adviseren over de maat en stijl die haar het best past. Bij Lincherie willen we maar 1 ding en dat is een oplossing op maat vinden voor elke vrouw: een lingerieset die perfect past bij haar lichaam, haar persoonlijkheid en haar levensstijl. Dit is des te belangrijker gezien het feit dat 70% van alle vrouwen een verkeerde BH-maat draagt. Kan je dit even uitleggen? Veel vrouwen ondervinden moei lijkheden bij het vinden van een BH die past én er ook goed uitziet. Bij Lincherie bieden we een breed assortiment aan maten en stijlen, ook degene die moeilijk te vinden zijn. In tegenstelling tot de meeste andere lingeriezaken zijn de pas kamers bij Lincherie ruim en comfortabel, met de juiste belichting. Welke gezondheidsproble men kunnen voorkomen wanneer een vrouw de ver keerde BH-maat draagt? Het meest voorkomende en het belangrijkste ongemak is dat het dragen van een verkeerde BH-maat leidt tot spanning in het bovenste deel van de rug, wat op lange termijn pijn kan veroorzaken. De meeste vrou- Joleen de Wit, eigenaresse en Lingerie Styliste vanLincherie Middelburg. Wen kiezen een BH-maat zon der rekening te houden met de cupmaat en de omtrek. Bij Lin cherie beschikken we over een brede selectie in beide: cupma- ten van A tot I en omtrekken van 65 tot 105. Dit is nodig om de perfecte oplossing te vinden voor alle vrouwen. Om de perfecte oplossing voor elke vrouw te vinden beginnen we bij het zoeken naar de juiste maat. Maar we kijken ook ver der. Zodra we de juiste maat hebben bepaald, kijken we ook naar het model die het best past bij de behoeftes van de klant. Zo is er bijvoorbeeld een groot verschil tussen een vrouw met een kantoorbaan en een vrouw met een fysieke baan. Of zo is er een verschil tussen een BH voor dagelijks gebruik en een BH voor een speciale gelegen heid. Niet alleen de juiste maat en het juiste model zijn belang rijk, ook de kleur speelt een rol. De kleur van de lingerie moet ook perfect passen bij de huids kleur, zo zijn er warme en koude types met elk een set aan pas sende kleuren. In onze Lingerie Styling aanpak houden we ook hier rekening mee. We gaan een gesprek aan met onze klant om te ontdekken naar wat ze op zoek is. Van daaruit kunnen we bijvoorbeeld oordelen of ze eerder geholpen wordt met een voorgevormde cup of met een push-up BH. Wanneer een vrouw de juiste lingerie draagt ziet ze er niet al leen beter uit maar neemt ook haar zelfbeeld en zelfvertrou wen toe. Waar vinden deze Lingerie Styling sessies plaats? Onze stylistes geven raad in onze paskamers. De zomer komt eraan, werkt Lingerie Styling ook bij badmode? NatuurlijkOok op het strand of aan het zwembad is het belangrijk om jezelf zeker te voelen. Lingerie Styling doet ook wonderen bij de zoektocht naar de perfecte bikini of badpak. Ook in badmode is de juiste cupmaat belangrijk. We kijken altijd naar het totaal beeld, we stellen vragen aan de Wat maakt Lincherie anders? De Lincherie stylistes adviseren elke vrouw in de juiste BH- maat, wat haar figuur verbetert. Er wordt geholpen om voor elke klant-de juiste lingerie- lade' samen te stellen, met BH's die perfect passen bij de levensstijl en persoonlijkheid van de klant. Aanbod van bekerlde luxemerken die de beste ondersteu ning garanderen. Elke Lincherie-zaak beschikt over een team aan Lingerie Stylistes die de klant met haar specifieke behoeftes helpt. Een brede waaier aan cupmaten van A tot I en omtrekken van 65 tot 105. Een uitgebreid assortiment aan lingerie, badmode en nachtmode. klant en we kijken naar de kleur en die het best bij haar persoon lijkheid passen. En bij Shapewear? Natuurlijk De perfecte linge rie benadrukt je sterke punten en verbergt je zwakke punten. Precies hier speelt shapewear een belangrijke rol. Shapewear of figuurcorrigerende lingerie geeft vorm aan je borsten, buik en billen en heeft een afslan kend effect. Wist je dat je tot een kledingmaat kan verminde ren dankzij shapewear? Je kan je wel bedenken welk effect zoiets heeft op je zelfvertrouwen. De laatste trends zijn bovendien niets verhullend: strakke jurk jes, doorkijkstofjes en kant. Maar geen nood, shapewear is er in verschillende vormen: hoge slips, onderjurkjes, body- shapers en zelfs de body is weer helemaal terug. Er is een oplossing voor elke outfit! We raden dan ook aan om de bovenkledij mee te bren gen naar de winkel, zo kan je onmiddellijk het effect zien! Lincherie Middelburg, Nieuwe Burg 20 4331 AH Middelburg. T: 0118-64 31 74 Middelburg@lincherie.nl. - www.lincherie.nl 3 www.de-faam.nl De Faam woensdag 3 april 2013 12 CECIL

de Faam | 2013 | | pagina 12