msn bu!e &°de^traat Endura Classic voor HomeRide SPORT deze ETSTill Tuinfeest! verstraten wal hout 1 plant naar keuze Siergrind en split Fruitplanten Elektrisch tuingereedschap Diervoeding Teakhouten tuin meubelen uit voorraad Voetbal Experience wordt goedkoper chapter zeeland -onderhoud SPORT KORT Gratis vijverwatertest Gratis advies over bemesting en gewasbescherming kaasboerderij Schellach -- Ook voor uw tuinontwerp, -aanleg en www.verstratenwalhout.nl Golfen Spieren voor Spieren MIDDELBURG - Op alle banen van BurgGolf in Nederland, dus ook die in Middelburg, wordt zaterdag 6 april een recordpoging gedaan voor het grootste een daagse golftoernooi ter wereld. De organisatie is in handen van Sporters in Actie in samenwer king met BurgGolf. Zij streven naar minimaal drieduizend golfers. Het oude record staat op 1584 deelnemers. Het toernooi is ten bate van de Stichfing Spie ren voor Spieren. Deze stichting wil daarmee een bijzonder project financieren: beademings maskers voor kinderen met een spierziekte. Bij veel kinderen worden namelijk op den duur de ademhalingsspieren aangetast. Voor jonge kin deren, tot en met zes jaar, is nog geen beademings masker beschikbaar. BurgGolf Middelburg is te vinden aan de Pauken- weg 1. Golfers kunnen zich aan melden voor dit bijzon dere evenement via: OOSTKAPELLE - De Commissie Welzijn Ouderen in Oostka- pelle houdt in samenwer king met de ANBO en PCOB en de Stichting Welzijn Vee- re een voorlichtingsmiddag voor 55-plussers. Thema is Veiligheid op straat en op de E-bike. De bijeenkomst is op woensdag 17 april en begint om 14.00 uur. Cees van der Wielen van Veilig Verkeer Nederland geeft uitleg over de verkeersregels en de re gels in 30 kilometer zones. Wijkagent Bertus Poppe licht zijn werkzaamheden toe. Fietsspecialist A. Boog aard brengt enkele E-bikes mee en geeft adviezen. Schoolvoetbal Veerse dorpen VEERE - Voor de 23e keer wordt op woensdag 3 april afgetrapt voor het School voetbal Dorpen Op Walche ren voor jongens. Een week later, op woensdag 10 april, is het de beurt aan de meis jes. De aanvangstijden op Sportpark Prelaat zijn beide om 12.45 uur en de prijsuit reikingen op beide dagen om 17.45 uur. Bij de jongens neemt burgemeester R van der Zwaag van Veere dit voor rekening, terwijl wet houder C Maas dit een week later doet. Het aantal jon gensteams ist 49, terwijl dit bij de meisjes 43 is. Op beide dagen zijn 18 arbiters actief. Info: 0118-571520. MIDDELBURG - Fietsers kun nen 7 april een tocht over het mooie Walcheren ma ken. Endura Toerclub Mid delburg houdt dan voor het hele gezin de volledig uitge- pijlde Endura Classic. Toer- fietsers en wielerliefheb- bers kunnen kiezen uit een tocht van 40, 80, 80 of 110 kilometer. Bij het Polderhuis in Westkapelle is een tus senstop. De starttijden voor de 45, 60 en 80 kilometer is tussen 9.00 en 11.00 uur en voor de langste rit tussen 9.00 en 10.30 uur. Meedoen kost 5 euro. Start en finish is bij het Clubgebouw MZVC aan de M.H. Boassonlaan 4 in Middelburg. De Endura Classic staat in het teken van HomeRide en zamelt geld in voor het Ronald McDonald Kinderfonds. MIDDELBURG - Het in Middel burg gevestigde Nationaal Voetbalmuseum de Voetbal Experience zal nog zeker tot eind augustus in Middel burg geopend blijven. Ook is besloten de entreeprijs te verlagen van 17,50 naar 10 euro. In november vorig jaar maakte "de directie open baar dat Voetbal Experience op zoek was naar een koper, die het op een meer centrale locatie zou voortzetten. Op dit moment wordt met een aantal partijen onderhan deld over een overname. Naar verwachting zullen de onderhandelingen voor de zomer worden afgerond. Om zowel de lokale bewoners als de toeristen nog de kans te geven het park op de hui dige locatie te bezoeken, is besloten Voetbal Experience in ieder geval niet voor eind augustus te verplaatsen. Bo vendien is er tijd nodig om de nieuwe locatie geschikt te maken, voordat de Voet bal Experience kan worden verplaatst. Naast de verlenging van de exploitatie op de huidige locatie, is besloten de en-, treeprijs te verlagen naar 10 euro. van PSV VLISSINGEN - Justin Masius (21) uit Vlissingen is sinds vorige week Officieel Chap ter Zeeland geworden van de supportersvereniging van PSV Eindhoven. "Wij zijn het aanspreekpunt voor de Zeeuwse supporters en regelen bussen naar wed strijden en ook feesten voor de supporters", legt hij kort uit. Meer informatie staat op: www.supver-psv.nl. www.de-faam.nl De Faam woensdag 3 april 2013 11 Groot assortiment vaste planten en rozen Verkrijgbaar per 20; 500 en TSOOkg. en fruitbomen, Bijy. heggenschaar, maaimachine of kettingzaag Nieuw in ons assortiment! Ruim 2O0m2 tuinmeubelshow! De specialist analyseert de waterkwaliteit en geeft u tips en trucs. Neem een flesje vijverwater mee! Is uw gras niet meer zo groen? Doet uw boom het niet goed? Zit er een ziekte in uw planten? Wij helpen u graag zoeken naar de beste oplossing! s 6 april te gast bij ons in de winkel. Bij hen kunt u een keuze maken uit het uitgebreide assortiment boerenkazen, boerderijzuive! en vele andere Zeeuwse streekproducten. Deze dag kunt u bij een van de standhouders Zeeuwse sieraden kopen Natuurlijk staat ook de BBQ weer aan tuincentrum I hoveniers Veerseweg 124a I Middelburg T era - 612 380 Openingstijden: ma-vr ven 8.Q© tot 18,00 uur, do tot 21.00 uur, ze ven 8.00 tot 17.00 uur. Acties zijn alleen geldig op voorradige producten van 2 t/m 13 april. Spieren voor Spieren O www.sportersinactie.nl De Endura Toerclub Middelburg houdt komend weekend een fietstocht voor het hele gezin. foto: P.R. Verhuizing O www.voetbalexperience.nl

de Faam | 2013 | | pagina 11