Luister eens naar een AAatisse ooten en 22,50 r BIEFSTUK VISGERECHT De moeilijkste beslissing van zijn leven "De Meerkoet A VJ Iets te vieren? V DINER COMPLEE MET GRATIS VOOR-NAGERECHT MET GRATIS VOOR-NAGERECHT ELKE ZONDAG BRUNCH Iust.nl RILLAND - Hans Visser en Iröna Filippova treden za terdag 30 maart op met het fotoconcert Hermitage in Luctor et Emergo, het Dorps huis van Rilland. Het belooft een kleurrijke multimedia voorstelling te worden die een flonkerend en onalledaags Hermitage naar Rilland zal brengen. De Hermitage was eens het persoonlijke bezit van de Tsaren, maar is vandaag de dag' is het een museum voor de wereldcultuur en de Russische geschiedenis. Episodes van de Russische geschiedenis hebben zich binnen de muren van dit gebouw afgespeeld. Een roe rige geschiedenis, luidruch tig en vol. muziek. Jaarlijks bezoeken honderdduizen den mensen de Hermitage in St.Petersburg en Amster dam. Op zoek naar de we reldschatten van de kunst en de Russische geschiede nis. De Hermitage heeft we reldwijd een grote naamsbe kendheid. Toch vroeg Hans Visser zich af, net als heel veel andere bezoekers van musea: "Waarom zou het eigenlijk altijd zo stil zijn in het museum? Welke muziek hoort er eigenlijk bij deze kunst? Wat klonk er bijvoor beeld tijdens de revolutie of van welke muziek hield Tsaar Peter de Grote?" Hans Visser en Irena Filippova duiken in de geschiedenis van de Hermitage en gaan op zoek naar muziek en ver halen achter die bijzondere collectie. Tijdens deze voorstel ling kunnen de bezoekers luisteren naar de meester werken van de Hollandse schilderkunst, melodieën in gedachten bij Rembrandt en Matisse, of een fragment uit een komische opera van Catharina de Grote. Hermi tage Concert is beslist geen reproductie van barok, klas sieke of romantische mu ziek, maar een eigenzinnige impressie van de sfeer zoals die nu bij de kunstwerken zou kunnen klinken. Deze voorstelling is trou wens een zogeheten Tip van Jacques. Volgens Podium Reimerswaal moeten ook jonge talenten en onbeken de namen de kans krijgen. Daarom krijgen sommige voorstellingen het label Tip van Jacques njee. Als er een dergelijke voorstelling ge boekt wordt en het is echt niet bevallen, krijgt de be zoeker zijn geld terug. Kijk voor meer informatie op www.podiumreimers-" waal.nl De film Offline draait op donderdag 28 en vrijdag 29 maart om 20.30 uur in 't Beest in Goes. Na een gevan genisstraf van 7 jaar heeft Rudy Vandekerckhove een duidelijk doel voor ogen; hij wil opnieuw aan de slag als reparateur van wasmachi nes. En, nog belangrijker, hij hoopt op een verzoen i ng met het gezin dat hij achterliët. Ondanks de steun van de gepensioneerde kapster De- nise en zijn vriend Rachid, wordt geen van beide plan nen een succes. Net wan neer een hereniging toch nog in zicht lijkt, neemt het verleden opnieuw de boven hand en komt Rudy voor de moeilijkste beslissing van zijn leven te staan. Entree 7,50 duro. www.tbeest.nl Restaurant, Paviljoen MAANDMENU APRIL Tortellini met knoflooksaus of Gedroogde Italiaanse ham Lichtgebonden bospaddenstoelensoep of Bouillon met kervel Gebakken kabeljauw met romige mosterdsaus of Gevulde runderrolletjes Kletskoppen met advocaatroom of Softijs met lentekriebels Steengrillen/bouillonfondue vanaf 2 personen a 17,50 (1 dag vooraf reserveren) Schelphoekweg 3 Wolphaartsdijk Tel.: 0113-586035 Café Brasserie 0) 0mm 0. Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Verhuur ruime partyzaal Iedere zaterdag van 18.30 - 23.00 uur met een rijk gevarieerd buffet, drankenbuffet, live-muziek en gelegenheid tot dansen. Dagsoep - Biefstuk - Dessert van de dag Huisgemaakte kroketjes - Zarzuela - Crème brülée 12.00-14.00 EN 18.00-20.00 UUR beide Alleen op reservering Gastronomische verwennerij bij Landlost Met sketches, liedjes, oude verhalen en nieuwe teksten laten Sanne Wallis de Vries en Paul Groot de vele gezichten van Adèle Bloemendaal aan bod komen in de Stadschouwburg in Middelburg. Kijk voor meer informatie en reserveren op www.schouwburgmiddelburg.nl De Hermitage Melodieën bij Rembrandt Tip van Jacques Kasper van Kooten en Bertolf Lentink staan op donderdag 28 maart om 20.00 uur in de Stadsschouwburg in Middelburg met hun programma Harde Noten. Het is een komisch, satirisch en buitengewoon muzikaal sketch-programma waarin twee ras performers, die voor deze gelegenheid een duo hebben gevormd, veel noten op eikaars zang hebben. Meer informatie op www.hardenoten.com 55 De keuken is geopend vanaf 11.00 uur tot 20.00 uur Maandag en dinsdag gesloten! De Faam woensdag 27 maart 2013 35 Receptie met koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes all-in 19,50 p.p.* 3-gangenmenu, of koud - warm buffet, of gourmetten dranken all-in 24,50 p.p.* Feestavond - dranken en hapjes all-in 24,50 p.p.* Alle all-inprijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst. met o.a. prima dansvloer en airco. Gunstige prijs! Bel voor info en/of reservering 0118-470962 landlustweg 1Nieuwdorp I T. 0113 -61 25 89 I E.lnfo@landlust.nl

de Faam | 2013 | | pagina 35