Zo DELTA Zo bereikbaar is uw eigen zonne-installatie Nieuwe locatie Fietsenmakker ZAKELIJK deze week De Gespleten Arent is verbouwd en vernieuwd Aan de slag met autisme tijdens Autismeweek VLISSINGEN - De Fietsen- makker is verhuisd van de Dreesstraat 8 naar de Troel- straweg 364 in de Vlissingse wijk Paauwenburg. De offi ciële opening van de nieuwe locatie is komende vrijdag (29 maart) om 15.00 uur. Tour de France winnaar Jan Jansen verricht de officiële opening. Ook heeft hij een eigen fietsenmerk, dat ver kocht wordt bij de Fietsen- makker. Het pand aan de Troelstra- weg is met meer dan 1300 vierkante meter showroom dubbel zo groot als het vo rige pand. "Vrijdag is iedereen wel kom om de nieuwe locatie te komen bekijken en gezel lig een hapje en een drankje te doen. Ook is dit de eerste MIDDELBURG - Na de opening van restaurant De Gespleten Arent (2005) hebben eigena ren Paul en Bart Melis na acht jaar afscheid genomen van het complete interieur en huisstijl. Na de zomer van 2012 zijn de werkzaam heden begonnen en werd de complete bovenverdieping verbouwd. "Deze nieuwe moderne zaal is zeer ge schikt voor private dining, vergaderingen, besloten bij eenkomsten en kookwork- shops. Begin dit jaar is het restaurant op de beneden verdieping onder handen genomen. De stijl die boven is gebruikt is ook hier door gevoerd", aldus Paul. Dat re sulteerde in een fris en mo dern interieur waar stijlvolle grijze stoelen met gezellige witte tafels staaft. De sfeer is intiem door het gebruik van grote hanglampen boven de tafels en eigentijdse kunst. "Het is een nieuw concept waarmee wij ons duidelijk profileren. Qua prijs zijn wij wat toegankelijker gewor den met behoud van kwali teit", zegt Paul, "In april en mei een renovatie menu, een vier gangen diner voor 35 euro. Onze menukaart met veel biologische en duur zame vlees-, vis- en vegeta rische gerechten, wisselt om de zes weken." Het restau rant beschikt over een groot tuinterras. Speciaal is de Rollende Arent, een mobile keuken die overal inzetbaar is. De Gespleten Arent, Vlas- markt 25-27, Middelburg, tel: 0118-636122. dag van de paasactie van De Fietsenmajkker. Vrijdag, za terdag en maandag krijgt ie dereen die een nieuwe fiets koopt 15 procent korting op het aankoopbedrag", vertelt eigenaar David Quist. De merken die verkocht worden zijn: Jan Jansen, Koga, Gazelle, Batavus, Sparta, Merida en Cortina. "Op het moment verkoop ik veel elektrische fietsen en sportfietsen, want mensen doen veel aan hun gezond heid. Ook verkoop ik, vooral in het voorjaar, veel kinder fietsen", vertelt Quist. Naast nieuwe fietsen, zijn er in de winkel ook prima tweedehands fietsen te koop, voor elk wat wils. Natuurlijk verkoopt de Fietsenmakker ook fietsonderdelen en toe behoren. En kan de fiets er voor een schoonmaakbeurt of onderhoud neergezet worden. Ongeacht het merk en waar de fiets is gekocht. Door deze bijzonder klant vriendelijke houding heeft David zijn bedrijf sinds 1998 uit kunnen bouwen. De Fietsenmakker is ge opend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur. En op zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Meer informatie via 0118- 468606. Of via de website: GOES - De vierde Nederland se Autismeweek is van 30 maart t/m 6 april om meer bekendheid te geven aan autisme onder het grote pu bliek en vooroordelen weg te nemen. Dit jaar is het thema Aan de slag met Autisme' en wor den er in het hele land ac tiviteiten en bijeenkomsten georganiseerd, variërend van lezingen tot sportacti viteiten. In Zeeland is op 4 april een bijeenkomst in het centrum voor geestelijke gezond heidszorg Emergis. Daar is te zien welke modules er ge bruikt worden om volwas- senen met autisme te helpen om hun dagelijks leven in balans te houden. Het sym posium geeft een actueel en volledig beeld van de moge lijkheden die er zijn om als hulpverlener ondersteunend te werken voor volwassenen met autisme. Op 4 april van 9.30 tot 16.00 uur worden er door profes- sionals lezingen gegeven, workshops gehouden en wordt de film 'Mazzel Tov' vertoond. De film gaat over de inzet van honden als on dersteuning bij de therapie. Kijk voor meer informatie op: the multi-utility company www.DELTA.nl/ZonGarant O www.de-faam.nl Nieuw van DELTA; DELTA Zon Garant. Uw eigen zonne-installatie met opbrengstgarantie van DELTA, 10 jaar lang. Dat is 10 jaar profiteren van een gegarandeerde opbrengst inclusief service en onderhoud. Niet alleen duurzaam maar ook goed voor uw portemonnee. Er zijn 60.000 Zeeuwse woningdaken geschikt voor DELTA Zon Garant. Wilt u weten wat u maandelijks kunt besparen? Doe dan de daktekst op www.DELTA.nl/daktest. Blijkt ook uw dak geschikt? Maak dan gelijk een afspraak voor een adviesgesprek! door Tara De Vriend Dubbel zo groot DELTA Zon Garant zelf energie opwekken met gegarandeerd rendement! raui en Bart Melis van De Gespleten Arent vonden het na acht jaar tijd voor een nieuw interieur en huisstijl, foto: leon Janssens "N w www.degespletenarent.nl De Faam woensdag 27 maart 2013 25 David Quist (2e van rechts) en zijn medewerkers verwelkomen iedereen tijdens de open dag. /ofo: Tara De Vriend Merken Contact www.defietsenmakker.nl Emergis www.autismeweek.nl

de Faam | 2013 | | pagina 25