ÉS 60 diehards lopen de Lepraloop Fabriekswinkel SPORT deze WEGENS OPHEFFINr.i WEGENS OPHEFFINf.j Inschrijven Kustloop Vrouwenpolder Roistoeihockey BESPAAR 90.- BESPAAR BESPAAR 125.- wee Reünie Veerse voetbalclub VEERE - Voor de huidige en oud-speelsters, trainers en leiders van V.V. Veere is vrijdag 31 mei een reünie. Om 17.00 uur begint het in de kantine aan Bieweg 1 in Veere. Er is een drankje en het welkomstwoord waarna er een klein onderling toer nooi tussen de dames is. Daarna is er een barbecue en kunnen tot laat in de avond herinneringen opgehaald worden. Aanmelden via 06- 14863527 of: Uitslagen van Geelhoed OOST-SOUBURG - Ondanks de weersomstandigheden en de clubkampioenschappen van Sportschool Geelhoed op zaterdag 23 maart, ston den twee judoka's zondag in Geldrop op de mat. Beiden wisten zij in zware poules de eerste plaats te bemach tigen. De eerste plaats was voor Indy Godschalk uit Mid delburg (-12 jaar, -32 kg) en Luca Verheije uit IJzendijke (-8 jaar, -24 kg). OOSTKAPELLE - Zaterdag werd de vijfde Lepraloop gelopen. Ongeveer zeven weken later dan andere jaren, dus zou het wel voorjaar zijn... Dat liep dus anders: 'gevoelstem peratuur' was ineens weer erg belangrijk vanwege kou en harde oostenwind. Het ging zelfs licht sneeuwen. De koudste 23 maart in 100 jaar. Daardoor helaas slechts zestig diehards die lekker door het bos- en duingebied van Oostkapelle draafden. Remy Vasseur liep voor een groepje van drie achtervol gers uit en finishte na een kleine 10 kilometer in een ruime 38 minuten. Eerste dame was Carolien van de Kreeke in 43.30 minuten. Dezelfde winnaars dus als vorige week in de Ropakus- trun. VROUWENPOLDER - Buiten doet nog niets ons aan de Kustloop Vrouwenpolder denken. Toch start de in schrijving voor de zevende Kustloop Vrouwenpolder alweer bijna. Vanaf maan dag 1 april (Tweede paas dag) kan via www.kustloop. nl worden ingeschreven voor de halve marathon, de wandeltocht en voor de kin derloop. Inschrijving voor de Kustloop Vrouwenpol der start op 1 april om 00.00 uur. In totaal kunnen 1100 hardlopers en wandelaars deelnemen aan dit unieke sportevenement, dat hen door het veelzijdige land schap rondom Vrouwenpol der voert. In de voorgaande edities was er een ware run op startbewijzen. De route is voor zowel de hardlopers als de wandelaars gelijk. De Kustloop wordt traditioneel gehouden op de eerste za terdag van september. De editie 2013 is dus op zater dag 7 september. De Kust loop is 'Walchers Mooiste', maar ook zwaarste halve marathon. Met 9 kilometer over het strand en de res terende ruim 12 kilometer door de natuurgebieden en het karakteristieke Wal- cherse polderlandschap, is de Kustloop Vrouwenpolder een enorme uitdaging voor iedere deelnemer. HEINKENSZAND - De beste rol stoelhockeyers van Neder land zijn zaterdag 6 april, van 10.30 tot 17.30 uur, in De Stenge in Heinkenszand. Sportclub Gehandicapten Beveland houdt dan een landelijke competitiedag voor de handbewogen rol- stoelhockey. Aan dit grote nationale sportevenement doen rolstoel hockeyers uit de hoogste klasse mee zoals Corné de Koning uit Goes. Info: www.sgbgoes.nl. SPORT KORT Kennis met tennis bij TC Souburg OOST-SOUBURG - Tennis club Souburg houdt op 1 april een Open Ten- nisdag. Onder het motto 'Maak kennis met tennis' is iedereen die geheel gratis en vrijblijvend een balletje wil slaan welkom op het gezellige tennis*- park aan het Koopmans voetpad in Oost Souburg. Tennisleraren en vrijwil ligers maken nieuwko mers wegwijs. Veiligheid, respect sportiviteit HEINKENSZAND - Sport- Zeeland houdt op vrijdag 19 april het congres 'Veiligheid, sportiviteit respect'. Het congres is van 13.30-17.00 uur in De Stenge in Heinkenszand. Het congres richt zich op iedereen die verantwoor delijkheid heeft voor het gedrag van kinderen en jongeren binnen de sport en het onderwijs. Aan leiding voor het congres zijn de verschillende in cidenten rondom pesten en sportiviteit respect in de sport. Actrice en ca baretière Jetty Mathurin treedt deze middag als dagvoorzitter op. Deelne mers kunnen kiezen uit vijf workshops. sola 8-delig messenblok 449- Magdalenastraat 2-4 Goes nl 3 en JW een rfie O www.de-faam.nl De Faam woensdag 27 maart 2013 17 O www.vvveere.nl www, uc Lcpidincrumg was ruim 350 euro. foto: Arjan Schotanusfotorunner.nl Adverteren op deze Sportpagina of heeft u Kopij (aankondiging, uitslagen of oproep) stuur dan een e-mail naar: redactie.faam@ wegenermedia.nl O www.tcsouburg.nl TOTALE sola Deze stuntprijzen zijn alleen geldig in de Magdalenastraat 2-4 in Goes! ma 13.00-17.30 uur di wo vrij 09.30-17.30 uur do 09.30-21 00 uur za 09.30-17.00 uur tussen Beestenmarkt en de Opril Grote Markt telefoon 0113-211111 rt 2013 16

de Faam | 2013 | | pagina 17