r r Aangepaste dienstverlening Werkzaamheden crematorium Z) www.de-faam.nl De Faam woensdag 20 maart 2013 1 In verband met Goede Vrijdag en Pasen zijn er de volgende wijzigin gen in onze dienstverlening. Huisvuil Het huisvuil van vrijdag 29 maart wordt een dag eerder, op donder dag 28 maart, opgehaald. Het huisvuil van maandag 1 april wordt een dag later opgehaald, namelijk op dinsdag 2 april. We vragen u het huisvuil voor 07.00 uur aan te bieden. Gemeentelijke balies De gemeentelijke balies zijn op 29 maart en 1 april gesloten. Foto: Aart van Belzen Afgelopen week zijn de werkzaamheden aan het crematorium gestart De werkzaamheden duren tot en met augustus. Eén van de twee ovens in het crematorium wordt vervangen door een exemplaar met een grotere afmeting. Daarnaast komt op beide ovens een filterinstallatie die de rookgassen beter kan verwerken. Om de nieuwe filterinstallatie te kunnen plaatsen, wordt het gebouw aan de achterzijde uitgebreid. We proberen de werkzaamheden zo te plannen dat u zo min mogelijk van de werkzaamheden merkt, maar helemaal uitsluiten kunnen we het niet. Zo kunnen bezoekers van de begraafplaats bouwactiviteiten waarnemen en kan de installatie een aantal keer buiten gebruik zijn. INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG 111-S. BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER Kennisgeving besluit tot opleggen maatwerkvoorschriften Burgemeester en wethouders van Middel burg maken bekend dat zij op basis van ar tikel/.2.20 lid 1 en 2.20 lid 5 van het Activiteitenbesluit en de bijbehorende minis teriële regeling maatwerkvoorschriften heb ben opgelegd met betrekking tot geluid en gedragsregels ten aanzien van Van Vliet MetaaTrecycling gevestigd op het perceel plaatselijke bekend als Grenadier-weg 7 te Middelburg. Het besluit waarbij de maatwerkvoorschrif ten zijn gesteld en de op het besluit betrek king hebbende stukken liggen gedurende zes weken, vanaf donderdag 21 maart tot en met woensdag 1 mei 2013 elke werk dag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverle ning en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op voornoemde stukken, telefoonnummer (0118) 67 52 48. Beroep De belanghebbende die het niet eens is met de opgelegde maatwerkvoorschriften en die tegen net ontwerpbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (dan wel aan wie redelijkerwijs niet Kan worden verweten daartegen geen zienswijze te hebben inge bracht) kan vanaf vrijdag 22 maart tot en met donderdag 2 mei 2013 schriftelijk be roep instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien een beroepschrift is ingediend en men van mening is dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kan men tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, verzoe ken een voorlopige voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroep schrift als voor een verzoek om voorlopige voorziening wordt griffierecht geheven. BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER Kennisgeving besluit tot opleggen maatwerkvoorschriften Burgemeester en wethouders van Middel burg maken bekend dat zij op basis van ar- tikel 4.109. lid 4 van het Activiteitenbesluit maatwerkvoorschriften op 12 maart 2013 hebben opgelegd met betrekking tot het niet hoeven beschikken van een vetafscheider en een slibvangput ten aanzien van Honey- pie gevestigd op het perceel plaatselijke be kend als Achter de Houttuinen 50 te Middelburg. Het besluit waarbij de maatwerkvoorschrif ten zijn gesteld en de op het besluit betrek king hebbende stukken liggen gedurende zes weken, vanaf donderdag 21 maart tot en met woensdag 1 mei 2013 elke werk dag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakoalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverle ning en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op voornoemde stukken, telefoonnummer (0118) 67 52 48. Bezwaar Indien men het niet eens is met dit besluit, dan kan men ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit bij het college van burge meester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van ae indiener; de dagtekening; omschrijving van het besluit waartegen be zwaar wordt gemaakt; de gronden van het bezwaar. Dit besluit treedt in werking na afloop van de bezwarentermijn. Het maken van be zwaar heeft geen schorsende werking. In dien men bij net college van burgemeester en wethouders een bezwaarschrift heeft in gediend, kan men tevens een verzoek tot net treffen van een voorlopige voorziening bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State doen indien men van me ning is dat de onverwijlde spoed dat, gelet op ae betrokken belangen, vereist. Een ver zoek tot een voorlopige voorziening moet worden gericht aan ae voorzitter van de Af deling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 2Ó019, 2500 EA 'sGra- venhage. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht geheven. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving besluit mobiel breken bouw- en sloopafval Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij op 12 maart 2013 de volgende mel ding hebben ontvangen op grond van het Besluit mobiel breken bouw- en sloopafval: Muidenweg te Amemuiden: Daanen Rodenburg Sloopwerken B.V voor het mo biel breken van steenachtige materialen in de periode van 25 maart tot 31 maart 2013. Er wordt in de genoemde periode gedurende twee dagen gewerkt van 07.00 uur tot 19.00 uur. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders van Middel burg maken bekend dat in het kernwinkel gebied de venstertijden voor fietsers en bedienend verkeer zodanig worden gewij zigd dat in het gehele kernwinkelgebied: fietsen is toegestaan tussen 18.00 en 11.00 uur;* bedienend verkeer is toegestaan op maan dag tot en met zaterdag tussen 06.00 en 11.00 uur. Voor de Langeviele in de richting van de Pottenmarkt en voor het gedeelte van de Lange Geere tussen de Papenstraat en de Langeviele golden nog geen venstertijden. Door dit besluit gaan nu dus ook daar de zelfde venstertijden gelden als in de rest van het kernwinkelgebied. Inzage Het besluit ligt tot en met 1 mei 2013 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage in het stadskantoor bij de vakbalie Vergunnin gen, Bouwen en Wonen. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer infor matie kunt u contact opnemen met de heer J.W. Lievense, telefoonnummer (0118) 67 52 91. Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedurende zes weken, van 21 maart tot en met 1 mei 2013, een bezwaarschrift indienen. Het be zwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waarom u be zwaar maakt en uw handtekening. Het be zwaar schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht). Belanghebbende U bent belanghebbende als uw belang rechtstreeks bij een besluit is betrokken (arti kel 1:2 van de Algemene wet bestuurs recht). Uw belang moet zich dan wel onderscheiden van de belangen van grote aantallen anderen. Daarvan is bijvoorbeeld sprake als u eigenaar, huurder of gebruiker bent van een perceel in de directe omge ving van de weg waarop een besluit betrek king heeft. Bij een willekeurige verkeersdeelnemer is dat onderscheid onvol doende aanwezig. Een belanghebbende die redelijkerwijs ver weten kan worden dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:13 van de Alge mene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijdelijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aanvragen bijde voorzieningenrechtervan de rechtbank Zeeland-West-Brabant. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningen- rechter, Team Bestuursrecht, Postbus 9Ö006, 4800 PA Breda. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht ge heven; dit recht bedraagt 160 voor na tuurlijke personen (individuele personen) en 318 voor niet-natuurlijke personen (zoals verenigingen, stichtingen, B.V.'s). Ontwerp- wijzigingspian Leliëndaalseweg 7 Burgemeester en wethouders van Middel burg maken bekend dat op grond van het bepaalde in artikel 3.9a van de Wet ruimte lijke ordening het ontwerp-wijzigingsplan voor Leliëndaalseweg 7 te Middelburg vanaf donderdag 21 maart 2013 gedu rende zes weken (tot en met 2 mei 2013) voor een ieder ter inzage ligt bij de vakba lie in het stadskantoor. Daarnaast is het ontwerp-wijzigingsplan raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl. Op deze site se lecteert u het tabblad 'bestemmingsplan nen', waarna u het plan op verschillende manieren kunt oproepen. kunt het plan di rect inzien door in het tabblad 'ID' de plan code in te vullen: NL.IMRO.0687. BPWBGMLEL-ON99. Voor het onderhavige perceel is een plan in gediend voor de verbouw van een land- bouwschuur tot woning. Deze locatie heeft momenteel een agrarische bestemming. In het bestemmingsplan is de mogelijkheid op genomen om deze bestemming te wijzigen in de bestemming "Wonen" met aanduiding vrijkomend agrarisch bedrijf (SW-2). Laatst genoemde bestemming maakt het mogelijk om het plan te kunnen realiseren. Met dit wijzigingsplan wordt de bestemmingswijzi ging mogelijk gemaakt. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerp-wijzigings plan kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van de gemeente Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Mid delburg. Voor het kenbaar maken van een monde linge zienswijze binnen de genoemde peri ode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer atspi (011 8) 67 52 36. VERORDENING NAAMGEVING EN NUMMERING Burgemeester en wethouders van Middel burg maken bekend dat de raad van de ge meente Middelburg in de vergadering van 11 maart 2013 heeft besloten tot vaststel ling van de Verordening naamgeving en nummering (adressen) 2013. Deze verordening treedt in werking acht dagen na de dag van bekendmaking en ligt voor een ieder ter inzage bij de informatie winkel in het stadskantoor. Kopieën van de stukken zijn aldaar voor een ieder tegen be taling verkrijgbaar. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvragen om een om gevingsvergunning, waarbij de reguliere voorbereidingsprocedure van toepassing is, hebben ontvangen (tussen haakjes staat de datum van ontvangst): Griffioenpad, volkstuincomplex: plaat sen tuinhuisje (55904) (11 -3). Johan van Reigersbergstraat 3 en 5: intern wijzigen winkelruimte en wijzi gen entreepui (8-3). Johan van Reiaersbergstraat 3 en 5: plaatsen winkelwagenopvang (7-3). Korte Noordstraat 34: het herstellen van schade en verbouwen van hef pand (5-3). Langeweg 24, Nieuw- en Sint Joosland: vervangen dak schuur (8-3). Noordweg 355: aanbrengen reclame (11-3). Park Veldzigt 75: aanbrengen gevel reclame (8-3). Vinkennof 5: verwijderen raam en dichtmaken gevel met rabatdelen (8-3). Watersniphof 21: wijzigen voorge vel (pui) (6-3). Informatie over deze aanvragen is verkrijg baar bij de vakbalie stadskantoor. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omgevingsvergunning kunnen geen be zwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de ver gunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunnin gen, hebben verleend (tussen haakjes staat ae datum van verzending): Bachtensteene 2-4/Lange Noord straat 26: verbouwen kantoor twee woningen (8-3). Langevieleweg 81: aanpassen gevel Muidenweg 2, Amemuiden: plaat sen (tijdelijk) portable cable system (14-3). Rijksweg A58, Amemuiden (Shell station): vervangen gevelreclame en schjlderen gedeelte pand (50631) (11-3). Spinhuisweg 127: uitbreiden badka mer (14-3). Bij de hierboven genoemde besluiten kun nen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Mid delburg. Degene die een bezwaarschrift heeft inge diend en tevens van mening is dat de be trokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recntbank Zee land - West-Brabant, Team Bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschul digd. KENNISGEVING ONTWERPBESCHIKKING Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van Middel burg maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevings- recht (WaBo) voornemens zijn een omge vingsvergunning te verlenen: Voor: het brandveilig gebruik van het pand voor het bedrijfsmatig nachtverblijf verschaf fen aan meer dan tien personen. Locatie: Zeekraal 18, Amemuiden. De aanvraag, de ontwerpbeschikking en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 21 maart 2013 gedurende zes weken, van 21 maart2013 toten met 1 mei 2013, ter inzage bij de vakbalie in het stadskan toor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling een ziens wijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge ziens wijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op net telefoonnummer (0118) 67 52 32. Belanghebbenden lopen het risico nietont- vankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijker wijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Alge mene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. ONTWERPBESLUITEN WAARTEGEN GEEN ZIENSWUZEN ZUN INGEDIEND Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van Middel burg maken bekend dat inzake de onder van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: staande ontwerpbesluiten binnen de termijn leggi Lamsoor 21 t/m 99 (voorheen Oranjeplaatweg, plan "de kleine Piet"), Amemuiden: verlenen van om gevingsvergunning voor het brandveilig gebruik van panden als recreatieapparte menten. AANWIJZING COLLECTIEVE FESTIVI TEIT (GELUIDHINDERBEPALINGEN) EN ONTHEFFING SLUITINGSUUR BINNENSTAD Burgemeester en wethouders van Middel burg maken bekend dat zij vrijdag 29 maart 2013 hebben aangewezen als "collectieve festiviteit" ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Plaatse lijke Verordening Middelburg 1997. Tijdens deze dag zijn de voorschriften ter beperking van geluid- en trillinghinder op de hierna genoemde horecabedrijven niet van toepassing tot 02.00 uur op 30 maart 2013. Deze dag is als zodanig aangewe zen ten behoeve van de zogenaamde "Bluesroute Middelburg" die door Blues- town v.o.f. wordt georganiseerd. Gedu rende de aangewezen dag kan in de betreffende horecabedrijven levende mu ziek ten gehore worden gebracht. Hierdoor kunnen de geluidsnormen van de Wet mi lieubeheer worden overschreden waardoor geluidhinder kan optreden. De volgende horecabedrijven zullen aan de "Bluesroute Middelburg" deelnemen: Desafinado (Koorkerkstraat 1 De Geere (Langeviele 51); Seventy Seven (Markt 77); Tympaan (Markt 83); Bommel (Markt 85); American Bar (Plein 1940 nummer 7); 't Fust (Vlasmarkt 4); Dinges (Vlasmarkt 14), 't Hof (Vlasmarkt 20); Schuttershof (Schuttershofstraat 1 De Mug (Vlasmarkt 54-56); Hart van Middelburg (Zusterstraat 20). De aanwijzing tot collectieve festiviteit is al leen voor deze horecabedrijven van toepas sing. Tevens is door de burgemeester onthef fing verleend van net vastgestelde slui tingsuur tot 03.00 uur voor de horecabedrijven in de binnenstad (gelegen in het gebied omgeven door de Vesten en het Kanaal door Walcheren) op 30 maart 2013 onder de voorwaarde dat vanaf 02.00 uur het zogenaamde eenrichtingsver keer var> kracht is, waar onder wordt ver staan dat vanaf 02.00 uur geen personen meer mogen worden binnengelaten in de horecabedrijven.

de Faam | 2013 | | pagina 8