Kort nieuws gemeente Middelburg |0118-592717 [kunststof, aluminium alle vormen -m Tegen contant geld Wilt u fris het voorjaar in? Cursus 'Op verhaal komen' MIDDELBURG - 'Op verhaal komen' is een inspirerende cursus voor vrouwen die er voor kiezen om even stil te staan en willen werken aan hun eigen levensverhaal middels bewustwording en innerlijke groei, maar ook het leven willen genieten en hun autonomie willen versterken. Leidraad voor de cursus is het boek 'De ontembare vrouw' van Cla- rissa Pinkola Estes. De cur sus is op tien dinsdagen in Pakhuis 22 in Middelburg van 19.00-22.00. De cursus wordt gegeven door Corrie Kooke werkzaam als psy chodrama en lichaamsge richt therapeute. Informatie: 06-1288 2173. Boekenmarkt MIDDELBURG - In Het Palet aan de Johan van Reigers- bergstraat 2 in Middelburg is zaterdag 23 maart, van 10.00 tot 13.00 uur, een boe kenmarkt. Van de opbrengst is 50 procent voor de in brenger en 50 procent voor de mediatheek van de brede school. Paasfair in Het Getij MIDDELBURG - Bymeis houdt in samenwerking met Stich ting Arduin voor de tweede keer een paasfair in Grand café Het Getij in Middel burg. Het is op zaterdag 23 maart van 10.00 tot 15.00 uur. Ook wordt er een. lote rij gehouden, de opbrengst hiervan gaat naar de Stich ting Vrienden van de Thuis zorg. Entree is gratis. Kinderkleding beurs MIDDELBURG - In de Ontmoe- tingskerk in Middelburg is op donderdag 21 en vrijdag 22 maart een kinderkle ding- en speelgoedbeurs. Het is donderdag van 19.00 tot 21.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 10.30 uur. Deelne men aan de beurs kan ook, aanmelden via beursdeont- moeting@gmail.com. Boekenmarkt ARNEMUIDEN - In de gebou wen van de hervormde gemeente in Arnemuiden wordt op zaterdag 23 maart een boekenmarkt gehouden. Naast veel tweedehands boeken zijn er ook cd's, lp's en leuke cadeauartikelen te koop. Ook is er een enve- loppenspel waarmee leuke prijzen te winnen zijn. De opbrengst gaat voor de helft naar Sta Op-Zorg. De andere helft is voor de nieuwe ver warmingsinstallatie voor de kerk. De markt is van 9.30 tot 14.00 uur. Eenzaam maar niet alleen MIDDELBURG - Pastor Joelle Kooman spreekt op dinsdag 26 maart over het thema: Eenzaam maar niet alleen. Het begint om 9.15 uur in de Ontmoetingskerk in Middel burg. Ze vertelt aan de hand van Genesis 1 t/4 hoe het komt dat de mens zich een zaam kan voelen ondanks de vele activiteiten die ons bezig houden. Over brandharen en aller gie: een avond over eiken- processierups en bastaard- satijnvlinder Informatieavond MIDDELBURG - Staatsbos beheer houdt vandaag (20 maart) in samenwerking met Universiteit Wagenin- gen en de GGD-Zeeland een informatieavond over de ei- kenprocessierups en de bas- taardsatijnvlinder. Beiden zijn berucht vanwege de overlast, die zij veroorzaken in de vorm van brandhaar- tjes. Het begint om 19.30 uur in het Spiegeltheater aan de Sprengerlaan 6 in Middel burg. Entree is gratis. Beter slapen MIDDELBURG - In Hof van Buren in Middelburg is op donderdag 21 maart een themabijeenkomst Beter sla pen. Deze is bedoeld voor iedereen die geïnteresseerd is in oplossingen van slaap problemen, in het bijzonder 6F P voor senioren die slecht slapen of slaapmiddelen ge bruiken. Het begint om 14.00 uur en entree is 5,00 euro. Aanmelden: gvanwae@zee- landnet.nl. Bachconcert Bram Beekman MIDDELBURG - Organist Bram Beekman geeft zaterdag 23 maart een Bachconcert op het de Rijckere-orgel van de Oostkerk in Middelburg. Hij brengt een bloemlezing van de werken van Johann Se- bastian Bach ten gehore. Het begint om 16.30 uur. Symposium ARNEMUIDEN - In het Mu seum Arnemuiden aan de Langstraat 35 wordt donder dag 21 maart om 19.30 uur een lezing gehouden. Het onderwerp is: Arnemuiden als wereldhaven. Dit is de eerste in een reeks sympo sia over Arnemuiden. De lezing wordt gehouden door Wilbert Weber van het Mu- zeeum Vlissingen. Entree is gratis. Aanmelden via 0118- 602824. Open dag DEK MIDDELBURG - DEK houdt op zaterdag 23 maart een open dag aan de Ravesteijnweg 1 in Middelburg. Geïnte resseerden mogen gratis proefrijden met auto, motor, aanhangwagen, vrachtauto of bus. In de auto mogen zelfs 16-jarigen al een gra tis proefrit doen. Het is van 12.00 tot 16.00 uur. - Ontdek de nieuwste en meest toegankelijke technologie voor de beste anti-aging behandeling zonder chirurgische ingreep: een laserbehandeling met de Harmony XL Injectables bieden de mogelijkheid om op een laagdrem pelige manier de stevigheid van uw huid terug te krijgen, rimpels te verminderen en uw lipcontour te verbeteren. Bij het MWCZ ontvangt u nu 25% korting op al onze laser behandelingen of behandelingen met injectables. Kijk voor informatie en prijzen op www.mwcz.nl zkn TE KOOP GEVRAAGD: GOUD Uw goud (oud goud) zoals: kettingen, armbanden, ringen, broches, muntstukken, etc. kopen wij tegen contant geld!!! Vrijdagmiddag van 13.00 tot 16.00 uur in Winkelcentrum Dauwendaele Middelburg Verhuizingen op maat Een compleet pakket van A tot Z seniorenverhuizingen kleine verhuizingen woningontruimingen Tel. 0118-642078 www.dts-verhuizingen.nl MWCZ 1 Piet Heinstraaf 41-43 Goes j 0113 237 620 j info#mwcz.n{ J) www.de-faam.nl De Faam woensdag 20 maart 2013 4 Het Steve Lehman Trio is donderdag 21 maart vanaf 21.30 uur te beluisteren in Schuttershof in Middelburg. Swing is bij Lehman trouwens een breed begrip, schatplichtig als hij is aan jazz, rock, funk, soul, dance, techno of hiphop en dan ook nog door echte muzikanten uitgevoerd en wat voor muzikanten Met drummer Damion Reid en bassist Matt Brewer heeft de saxofonist zo ongeveer de beste ritme-sectie in de business tot zijn beschikking. foto: P.R. Of op afspraak: Piet Lukas - tel. 0118-639974 06-24248500 Legitimatie verplicht! Proef nu het Renovatiemenu: 4 gangen voor maar 35 euro. Reserveer via 0118-636122 WfDtSCM milNIÏV CtNJRU» tt tl AHO

de Faam | 2013 | | pagina 4