Informatie bijeenkomsten roots van de muziek Als een kleurenpalet over de finish met Colours by the Sea edudelta en zilver INKOOP I college 26 maart 2013 23 april 2013 18 juni 2013 Tm. Mighty Machines 5,- tot 25,- adres voor onderhoud u aan caravans zeil wiel Van Leeuwen Juweliers www.goudinkooppunt.nl Hardglazen deuren Douchecabines Monumentenglas HR*+ dubbelglas Vakkundige montage Stationspark 39, 4462 DZ, Goes (0113)-272250 Surprising Nature Natural Health 1 Anima! Friends Big Business Dynamic Design f^lpGood Food Natuur Wereldkeuken- Ondernemers- Paardenklas klas klas Voeding Wegens sluiting van ons filiaal in Middelburg bieden wij nu de 2012 Collectie van Bandolera §j* aan voor prijzen van Bandolera Middelburg - Nieuwe Burg 2 Bandolera Collectie 2013 Bandolera Goes gaat verder met nieuwe collectie van o.a. Apriori, Article, Ennele b Marie Méro lub met zittend publiek, lichtjes op de tafels en gratis toegang Onderhoud Reparaties w Schadeherstel A Veiligheidsinspecties caravanstalling Noordweg 76 Serooskerke (W) Tel. 06 -149 82 033 www.zeilenwiel.nl Ontdek de werelden van het Edudetta College bluesgitarist Mississippi John Hurt. De thema's voor april ('Railroad Songs') en mei ('Bob Dylansongs') zijn ook al bekend. Hermans: "Dylan wordt dan 72-jaar en dat leek ons een goed idee om aan de slag te gaan met zijn rijke repertoire. Daarvoor zijn we al bijna volgeboekt." In juni wordt de laatste thema-avond ge houden. Hermans: "De kans is groot dat we er daarna mee doorgaan. Het publiek is razend enthousiast, de drempel voor de muzikant is niet te hoog en qua sfeer wordt de zaal omgetoverd tot club: zittend ongedwon gen publiek, lichtjes op de tafels en gratis toegang." 'De Spot' 21 maart. Aanvang 20.30 (Zaal open om 20.00 uur). Muzikanten kunnen zich aanmelden via: info@ champagnecharlie.nl VLISSINGEN - De Stichting Samen in Beweging houdt op vrijdag 14 juni Colours By The Sea. Dit is een kleur rijk loopevenement op de boulevard in Vlissingen. Deelnemers ontvangen voor de start een wit t-shirt. Het unieke Colours By The Sea t-shirt. De deelnemers be ginnen massaal met lopen en na elke kilometer worden de lopers door vrijwilligers bestrooid met een uniek kleurenpoeder. Het poeder is geheel natuurlijk waar een biologisch afbreekbare kleurstof aan is toegevoegd. Het levert geen gevaar op voor de gezondheid en het milieu. Het geeft een waan zinnig effect en de lopers veranderen in een kleurrijke vrolijke massa. De loop is in totaal 5 kilometer. Bij de fi nish worden de deelnemers begroet door fotografen want elke deelnemer is veranderd in een kunstwerk. Het zal de eerste keer zijn dat deze loop in Nederland gehouden wordt. Er is geen tijdsregi- stratie maar alle deelnemers maken wel kans op prijzen verstrekt door veel onder nemers. Met als hoofdprijs de mooiste Colours By The Sea look competitie die ach teraf naar aanleiding van de gepubliceerde foto's wordt gekozen. Dan ben jij mis schien nog een jaar lang het gekleurde gezicht van Co lours By The Sea. Het begint om 20.00 uur. Inschrijven kan via de website. Korte Geere 9 Middelburg Spuistraat 2 Vlissingen Tel. 06 280 68 577 Glashandel MELIESTE www.meliesteglas.nl www.bandolera-goes.nl fY\ (ook met jaloezie er tussen Natuur- en ieöfomgeving Groene ruimte Zorg Leefomgeving Dierverzorging Paardenhouderij Vershandel. Agrologistiek Transport Tuincentrum (Stoer, Grond, irtfra i Loonwerk Bloembinden en groene detailhandel Art of Design Vormgeven leefomgeving Leefomgeving Bandolera Goes - St. Adriaanstraat 23 CARAV|NONDERHOUD TRANSPORT Sjef Hermans (links) is initiatiefnemer van de speciale muziekavonden in De Spot in Middelburg. Op de foto staat hij met Geert de Heer. foto: Ingrid Borger Deelnemers van het loopevenement Colours By The Sea komen als een kleurrijk kunstwerk over de finish. foto.P.R. O coloursbythesea.nl De Faam woensdag 20 maart 2013 3 50 meter vanaf Plein 1940 Voorheen VI computer, naast de Bibliotheek 0en 0 Met strak oei Livingstoneweg 20, Goes Tel.: 0113 -22 78 54 Showroom ma. t/m vrij. van 8.00 tot 17.30 uur

de Faam | 2013 | | pagina 3