Zeeland heeft minste aantal werklozen van heel Nederland Schinkel de Weerd Makelaardij Berkenhofs Kidsjungle opent deuren met Pasen Concert Musica Juventa in Odulphuskerk Me lis kerke Kambier bouwt dromen voor de Voedselbank Nieuw pand voor Kambier ieemeem BÉia^a www.schinkeldeweerd.nl KWADENDAMME - In Berken hofs Tropical Zoo in Kwa- dendamme is het nieuwste project 'Kidsjungle' een feit. In een maar liefst 1200 m2 groot gebouw, werd het afgelopen jaar een natuur lijke jungle speelomgeving gecreëerd met veel water, zand, grote planten, hout en andere natuurlijke mate rialen. De attractie gaat met de Pasen open. Berkenhofs Tropical Zoo is te vinden aan het Langeweegje 10A. Info: www.tropicalzoo.nl MELISKERKE - Musica Juventa is een instrumentaal ensem ble waarin veelal jonge ama teur musici oude muziek spelen. Het thema van dit concert is Christoph Grau- pner, vanuit de schaduw, vanonder het stof. Musica Juventa zet deze relatief on bekende componist centraal omdat zijn muziek een plaats verdient naast het werk van tijdgenoten als Telemann en Handel. Musica Juventa heeft een kleine selectie uit de bijna 2000(!) werken ge maakt. Er zullen delen uit kantate's en kamermuziek werken worden gespeeld, daarnaast enkele lijdensko ralen uit Graupner's Darm stadter Choralbuch. Welkom in de klankwereld van de 18e eeuw op 23 maart vanaf 20.00 uur in de Odulp huskerk in Meliskerke. MIDDELBURG - De economie zit tegen en de berichtge ving over kansen op het vinden van werk is vooral negatief. Corry Verpalen, loopbaanadviseur, geeft een tegengeluid uit eigen erva ring. Zij heeft het afgelopen half jaar tachtig procent van haar klanten aan een baan geholpen. Daarnaast heeft Zeeland volgens het CBS de beste cijfers van Nederland wat betreft werkloosheid. Twaalf van de vijftien klan ten van Verpalen hebben het afgelopen half jaar een baan gevonden. Gemiddeld wa ren haar kandidaten vijftig jaar. Loopbaanadviseur Cor ry Verpalen uit 's-Heer Hen drikskinderen helpt mensen met jobcoaching, studie keuze, outplacement, reïn tegratie, loopbaanoriëntatie en zelfs burnoutpreventie. Door intensieve, persoon lijke begeleiding, creativiteit en geloof in de goede afloop denkt Verpalen dat ze dit voor elkaar heeft gekregen. "En een dosis geluk zal ook een rol hebben gespeeld." Als Verpalen terugkijkt op de eerste bijeenkomsten herinnert ze zich een groep KOUDEKERKE - De verhuizing van Bouwbedrijf Kambier naar hun nieuwe bedrijfs pand aan het Karreveld 37 in Koudekerke vormt het startsein voor de ac tie 'Dromen Bouwen'. Met deze actie, die afgelopen vrijdag begon, ondersteunt het bouwbedrijf tot 17 mei de Voedselbank Walcheren. Daarna wordt de opbrengst én de winnaar van de actie 'Dromen Bouwen voor een Ander' bekend gemaakt. Met het nieuwe pand intro duceert het bouwbedrijf ook een nieuwe bedrijfsslogan 'Dromen Bouwen'. Hiermee onderstreept Kambier dat ie dere bouw, verbouw of aan bouw start met een droom. Waar de ingebruikname van een nieuw pand traditioneel voor veel bedrijven aanlei ding vormt voor een recep tie, pakt Bouwbedrijf Kam bier dit anders aan. Op de vernieuwde website www. kambier.nl kan iedereen terecht die het bedrijf wil feliciteren met de opening. Ook kunnen mensen een droomwens voor iemand anders indienen. Aan het einde van de actie wordt één droomwens door Bouwbe drijf Kambier gerealiseerd. Bouwbedrijf Kambier. Kar reveld 37, Koudekerke. met vooral oudere werkne mers. Zij waren toen boos en verdrietig, teleurgesteld in hun werkgever. De mees te hadden volgens haar ook geen sollicitatie ervaring omdat ze lang bij het bedrijf hadden gewerkt. Verpalen: "De geluiden van ons als loopbaanbegeleiders, dat er werk te doen was en dat er zeker wel wegen waren om uit dit dal te komen, werden niet gehoord." De werkgever had wel gezorgd dat de mid delen beschikbaar waren om deze mensen intensief te begeleiden. Lentekriebels bij 't Palet MIDDELBURG - De Week van de Lentekriebels is een na tionale projectweek in het basisonderwijs waarin een hele week relationele en seksuele vorming gegeven wordt in groep 1 t/m 8. In middels doen al 350 scholen mee, Brede school t' Palet in Middelburg Zuid is er daar één van. De twee ba sisscholen Cy pressen hof en de Leeuwenburch en BSO Kameleon van Kinderop vang Walcheren die samen deel uitmaken van de Brede school bieden in deze week samen met de GGD en de Rutger stichting een geza menlijk programma. Het be gint op maandag 18 maart. VLISSINGEN Anjelierenlaan 17 t: OOST SOUBURG Middenhofsingel 33 OOST SOUBURG Populierenstraat 30 VLISSINGEN Rijsenburg 20 hmrr Vraagprijs 199.500,- k.k. I Vraagprijs 99.900,- k.k. MIDDELBURG Volkerakstraat19 ^Vraagprijs179.000,- k.k. jj 11^ Vraagprijs 119.750,- k.k. OOST SOUBURG Wilgenstraat 14 VLISSINGEN Strandwal 40 Vraagprijs 89.500,- k.k. Vraagprijs 209.000,- k.k. JB|^ Vraagprijs 115.000,- k.k. Vraagprijs €219.500,- k.k. VOOR MEER INFORMATIE OF EEN VIRTUELE TOUR www.schinkeldeweerd.nl O www.de-faam.nl De Faam woensdag 20 maart 2013 23 Met deze uitbreiding is Berkenhof in één klap één van de grootste overdekte attracties van Zeeland geworden. foto: P.R. Het nieuwe bedrijfspand van Bouwbedrijf Kambier is voor de directeuren André en Peter Jasperse als een droom die uitkomt. Bij de verwezenlijking hiervan realiseerden zij zich dat het niet iedereen lukt. Want wat valt er te dromen als je dag in dag uit zorgen hebt over eten en drinken, kleding en onderdak: voor jezelf en voor je kinderen? foto: P.R. Kanaalstraat 41, Oost Souburg Telefoon 0118-460300 NVM VRIJSTAAND MET ZEER GROTE GARAGE! I Vrijstaand woonhuis op een perceel van 296 m2 grond met een I I zeer grote garage. Deze is geschikt voor 2 auto's en heeft I daarnaast nog een aparte werkruimte. De garage is voorzien van elec., water en verwarming. De woning heeft een nette, I lichte keuken en een nette badkamer. Verder treft u 2 grote I slaapkamers) meerdere mogelijkDe sfeervolle woonkamer I heeft een mooie lichtinval en is voorzien van een haardpartij. I Naast de grote garage met werkruimte is er ook nog een apart I tuinhuis. Een bijzonder huis met veel vrijheid en zeer centraal gelegen. I Sfeervol en zeer aantrekkelijk appartement op korte loopaf- I stand van het centrum met aparte berging op de begane 1 grond. Op de eerste verdieping een eigen ruime hal als entree I en opgang naar de bovenste woonverdieping waar u een I mooie woonkamer treft met een nette open keuken. Ruime I slaapkamer met balkon op het Westen. De badkamer is ruim i I en licht met een douchecabine. Het geheel ademt veel sfeer uit I gezien het bouwjaar en de ligging onder het dak. Het karakter I van toen met het comfort van nu! Zonder verbeteringen direct I te betrekken. 1 I Op een goede locatie een eenvoudige tussenwoning welke I zeer aantrekkelijk is voor starters. De woning is geheel voor- I zien van dubbel glas, CV verwarmd en heeft drie slaapkamers. I Verder is het sanitair en keuken sober en eenvoudig. De wo- I ning heeft wel modernisering en wat onderhoud nodig. De I diepe tuin op het zuiden van 16 meter geeft deze woning ech- I ter een groot plus punt. Tussen de berging en de woning is er I een afgesloten overkapping gemaakt welke als bijkeuken I dienst kan doen. Moderne ruime tussenwoning uit 2001 met een vergrote I woonkamer d.m.v. een aanbouw van 2,5 meter. Via een schuif pui bereikt u de zonnige tuin. Ook de badkamer is in deze wo- i ning vergroot en modern van opzet. De woning bevat verder drie grote slaapkamers waarbij meerdere mogelijk zijn en een luxe keuken voorzien van optimale inbouw apparatuur. Uiter aard een berging aan de achter-zijde van het perceel en een vrije achterom. Opvallend is de brede opzet van de straat met veel groenvoorziening. Een fijne, ruime woning die direct klaar voor bewoning is! 1 INCLUSIEF GARAGE Fraai gelegen jonge (2001) geschakelde tussenwoning met garage en brede tuin. De locatie is rustig en omgeven door veel groen. De woning zelf heeft een grote woonkamer met schuifpui naar de tuin en een open, luxe keuken voorzien van granieten blad. Aansluitend een bijkeuken en toegang tot de aan voorzijde gelegen garage. Op de verdieping treft u drie slaapkamers, een aparte berging en de nette, badkamer aan. Het geheel heeft een leuke indeling en ook de bouwstijl is net wat anders dan standaard! Gelegen aan de rondweg met de tuin op het zuiden een gucu onderhouden en modern woonhuis. De woning heeft buitenom i de zonnige tuin ook nog een ruim inpandig balkon. Verder een nette badkamer en nette keuken. Er is één grote slaapkamer en een ruime overloopkamer. De woning is zeer geschikt voor starters en is te betrekken zonder werkzaamheden. -■~rrTrrrrifir>trriiiitH^^M I Een bijzonder stijlvol en ruim appartement op de 4e etage van I de Wilgenhof. Dit appartement is voorzien van een vernieuwde, I luxe keuken met natuurstenen aanrecht en optimale inbouw- I app. Deze keuken is echt een aanwinst in het geheel. Uiteraard j I zijn alle kozijnen van kunststof met dubbel glas en aan de zon- I zijde elec. windvaste sereens. Verder een lichte woonkamer I met mooie laminaatvloer, de praktische bijkeuken, twee ruime I slaapkamers en de nette badkamer met bad en douchecabine. I I Het gebouw is voorzien van een lift en videofoonsysteem. I Op een mooie locatie gelegen, jonge, eengezinswoning met I zeer grote, tuingerichte woonkamer. Deze ruime, moderne wo- I ningen zijn in een cirkel gelegen, aan een kind-vriendelijke hofje, met in het midden groen- en speel-voorzieningen. Een I jonge wijk waar nog veilig buiten gespeeld kan worden! De I grote woonkamer heeft aan voorzijde een nette, open keuken. I Verder treft u 4 slaap-kamers, een lichte, ruime badkamer en I aparte ruimte voor wasmachine e.d. Parkeren kan op eigen 3 terrein. De ruimte in deze woning zal u verbazen en is zeker de moeite waard om te bezichtigen. Kanaalstraat 41Oost-Souburg telefoon 0118-460300 NVM

de Faam | 2013 | | pagina 23