Van Belle Baby Vlissingen viert 10-jarig jubileum ZAKELIJK deze Jubileum voor van de Reepe Schoenmode Brasserie Domburg open Eerste Camperrijbewijs in Zeeland via Dek Mechielsen Is klaar voor nieuw seizoen Budgetvervoer rijdt gratis VLISSINGEN - Taxibedrijf Bud get Vervoer Zeeland houd zich bezig met goedkoop vervoer naar luchthavens vanuit Zeeland. Eigenaar Henk ketting stelt: "Wij wil len onze prijzen laag hou den. Mensen kunnen direct zien op onze website wat een rit kost." Om meer bekend heid te krijgen is zaterdag 23 maart tussen 21.00 en 1.00 uur gratis vervoer. Reserve ren via: 0118-436337. Bijzondere Ladies Day Night KOUDEKERKE - Wilma Mode en Meeeeer houdt woens dag 20 maart en donderdag 21 maart Ladies Day&Night. Dit is op woensdag om 14.00 en 19.00 uur en donderdag 21 maart om 19.00 uur in Woontrend Zeeland aan de Duinstraat in Koudekerke. Er is onder andere een mo deshow en kleine onder nemers krijgen de kans om hun bedrijf te presenteren. Nieuw talent is Lara Zwaan (17) uit Biggekerke, die van gordijnstoffen van Woon trend jurken heeft gemaakt. Deze worden tijdens de mo deshows getoond. G0ES - Van de Reepe Schoen mode is in 1903 opgericht door Cornelis van de Reepe. De firma bestond uit een schoenwinkel, een groot handel en een atelier voor bedrijfskleding waar vooral brandweerkleding werd ge maakt. Nu zijn Evelien en Luud van Kuijk eigenaar van de winkel. Met het 110- jarig jubileum is de winkel compleet verbouwd en ver nieuwd met een nieuwe pui en nieuw interieur, ontwerp Leo Slabbekoorn. "De stijl staat mij aan", zegt Luud, "Een warme en ruime inde ling met veel ruimte voor de huidige collectie, die een modebeeld biedt met kleur en nog eens kleur afgewis seld met een strak zwart/wit thema. Opmerkelijk zijn de kleuren in herenschoenen. Onze kracht is een duidelijk een vast merkenpakket zo als Gabor, Van Bommel en Wolky. Ook beursbezoek in Milaan en Düsseldorf waar verrassende schoenen van daan komen die je niet over al in Zeeland ziet. Plus een mooie collectie tassen, vaak bijpassend bij de schoenen." Van de Reepe Schoenmode is gespecialiseerd in halve maten. Het bedrijf is al jaren regionaal betrokken, mid dels lokale sport sponsoring en het financieel ondersteu nen van Zeeuwse organi saties. Schoenen en tassen kunnen online gereserveerd én besteld worden. Tot Paas zaterdag is er een jubileum- kortingsactie van 11%. Van de Reepe Schoenmode, Papegaaistraat 8, Goes, tele foon 0113-230796, DOMBURG - Burgemeester Van der Zwaag heeft afge lopen woensdag (13 maart) Brasserie Domburg officieel geopend. Na een intensieve bouwperiode van circa drie jaar staat er nu een typische Brasserie met de grandeur die zo past bij de badplaats Domburg. Brasserie Domburg heeft binnen negentig zitplaatsen en op het terras zijn hon derdtwintig zitplaatsen. "In de Brasserie worden gerech ten geserveerd die gerela teerd zijn aan de brasserie van vroeger. Prijs kwaliteit verhouding staat bij ons hoog in het vaandel, wij ge bruiken daarom uitsluitend verse producten en waar mogelijk ook uit de streek", vertelt Hanneke de Bruijne van het management. Al weer een prachtkeuken in Domburg bij Brasserie Dom burg! GOES - W. Hack uit Dirksland en J. Sanderse uit Kloetinge zijn volgens Jos Dek, van Dek Opleiding en Training, de eerste twee kandida ten in Zeeland die voor het Camperrijbewijs examen geslaagd zijn. Dat gebeurde afgelopen vrijdag. Op 19 januari zijn nieuwe rijbe wijsrichtlijnen ingevoerd enis het mogelijk geworden om het Camperrijbewijs te behalen. Kandidaten door lopen een kort en wat lich ter traject dan het reguliere vrachtwagenrijbewijs zowel voor de theorie als praktijk om voor deze categorie het roze pasje te bemachtigen. en Isabella tenten. Bijzet- tentje Coleman is er al voor 79 euro, lichtgewicht, twee kilo, erg sterk en" wind-res- ponsief en past in een rug zak. Tweede Paasdag geopend van 11.00 tot 16.00 uur. Kampeercentrum Mechiel- sen, Gildeweg 35, Vlissin gen, telefoon: 0118-440100, MIDDELBURG - De Onderne mersclub Zeeland houdt op woensdag 27 maart een bij eenkomst over het nieuwe solliciteren en succesvol profileren. Onder het motto 'Kom kennis halen en bren gen' kunnen er verschillen- de workshops bijgewoond worden. Nieuw is de work shop kledingadvies. En voor mensen die als ondernemer of ZZP'er willen starten is er de workshop: Start je eigen baan. De bijeenkomst is bij Van der Valk Middelburg. De toegang is gratis. VLISSINGEN Van Belle Baby Kids in Vlissingen bestaat vandaag (20 maart) precies tien jaar. In 2003 opende de winkel als babyspeci aalzaak met vooral veel ba bykamers, kinderwagens, speelgoed en verzorgings artikelen. Het assortiment is in de laatste jaren verder uitgebreid met baby- en kin derkleding van maatje 44 tot maat 128 en junior- en tienermeubelen. Maar ook positiekleding, speelgoed en leuke kraamcadeaus. De winkel is uitgegroeid tot een volwaardige baby- en kin derspeciaalzaak. Vandaar dat de naam is veranderd in Van Belle Baby kids. On langs is ook de nieuwe web shop on-line gegaan: www. vanbellebaby.nl. Om het 10-jarig jubileum te vieren geeft Van Belle Baby Kids vrijdag 22 maart en zaterdag 23 maart 10 procent korting op het hele assortiment in de winkel en in de webshop, niet in combinatie met an dere acties en aanbiedingen. Van Belle Baby Kids is te vinden aan de President Rooseveltlaan 772 in Vlis singen. Er is gratis parkeer gelegenheid naast de deur. Verbouwing Piet Hein Het nieuwe solliciteren VLISSINGEN - Kampeercen trum Mechielsen in Vlis singen heeft een nieuwe uitstraling met een volledig vernieuwde vloer, geëgali seerd en van nieuwe vloer bedekking voorzien, de muren zijn opnieuw gestuct en met een frisse kleur afge werkt. Ook de showroom en de winkel kregen een nieuw jasje. seizoen. De aanloop naar de Paasdagen is een speerpunt, alles is dan binnen.. Onze winkel is helemaal opnieuw ingericht met nieuwe stel lingen en het assortiment is uitgebreid tot zesduizend artikelen voor camping en kamperen. Alles is up-to- date en het is bovendien een stuk overzichtelijker gewor den." VLISSINGEN - Na een verbou wing van een aantal maan den is het restaurant en dakterras van Strandpavil joen Piet Hein in Vlissingen klaar. Dit wordt vrijdag 22 maart van 16.00 tot 22.00 uur gevierd met een hapje en drankje. Dansfeest voor senioren Verkoper Eelco Franke: "Wij zijn klaar voor het nieuwe Nieuw is de tentenafdeling met het accent op Dorema- MIDDELBURG - Van Eijkeren DanceMasters in Middel burg houdt op woensdag 27 maart een dansfeest voor se nioren. De dansschool doet mee aan de landelijke cam pagne Mag ik deze dans van u?, een initiatief van Veilig- heidNL. Want meer bewe gen helpt valincidenten te voorkomen bij ouderen en de gevolgen van een val te verminderen. Het begint om 14.00 uur. Z/ www.de-faam.nl De Faam woensdag 20 maart 2013 19 1 C budgetvervoerzeeland.nl O Tips voor deze pagina kunt u sturen naar: redactie. faam@wegenermedia.nl O www.brasseriedomburg.nl Tweede Paasdag Z www.mechielsen.eu Luud van Kuijk in de vernieuwde winkel van Van de Reepe Schoenmode. foto: Leon Janssens Van Belle Baby Kids heeft een uitgebreid assortiment babykamers, boxen, kinderstoelen, autostoelen, kinderwagens, buggy's en bedtextiel. foto: Tara De Vriend O www.vanbellebaby.nl Ook voor deze lichtere categorie is er nog een keuze mogelijkheid; camperrijbewijs of Cl. foto: Dek Zesduizend artikelen Nieuwe tentenafdeling Kampeercentrum Mechielsen in Vlissingen, B0VAG en Focwa lid, is officieel dealer van Bürstner caravans. "Het is een sterk merk en het voordeel van Bürstner zijn de vele types caravans, van lichtgewicht tot de luxe versie Averso Top, beiden te zien in de showroom", vertelt Eelco Franke. "Onlangs zijn twee van onze monteurs geslaagd voor het BOVAG diploma keurmeester caravans. Wij doen onderhoud en reparatie van alle caravans en vouwwagens en verkoop van nieuw en gebruikt mét BOVAG garantie. Wij leveren kwaliteit in de betere merken." foto: Leon Janssens

de Faam | 2013 | | pagina 19