1 Kort nieuws gemeente Vlissingen 1 GOUD EN ZILVER INKOOP ChoccCc^Alc i lii/dienen. COMTOISE EXPOSITIE Bonbon Waardebon i Belasting Adviesburo voor Particulieren Politiehonden Demonstratie VLISSINGEN - Twee stagiaires van de opleiding Dierver zorging houden vandaag (27 februari) een politiehonden demonstratie. Het is van 12.00 tot 14.30 uur bij Die renasiel Walcheren. Daarna worden er rondleidingen door het asiel gegeven. Het asiel is gevestigd aan de Maanweg 5 in Vlissingen. Voordelige rijbewijskeuring VLISSINGEN - 70-Plussers, chauffeurs jonger dan 70 jaar met C/D/E rijbewijs en overige automobilisten, die een rijbewijskeuring moeten ondergaan, kunnen terecht bij Regelzorg. Dit kan alleen door vooraf een afspraak te maken via: 088 23 23 300. De keuring in Woonzorg centrum Ter Reede. Vrede hoflaan 370 in Vlissingen is op 8 maart. Tarief: 35 euro voor de B/E keuring. Chauf feurs jonger dan 70 jaar be talen 52,50 euro voor C/D keuring. Fotowedstrijd bij Kunsteducatie VLISSINGEN - Kunsteducatie Walcheren houdt een foto wedstrijd waarbij amateur- fotografen uitgenodigd wor den hun werk in te zenden. De opdracht is om een aan sprekende en samenhangen de serie van 4,5 of 6 foto's te maken die passen in het the ma van Kunst Educatie Wal cheren: 'De Kunst van zien, doen en beleven'. Uit de inzendingen worden door fotografiedocent Mischa de Muynck drie winnaars ge kozen. De winnende series worden door Kunsteducatie Walcheren mooi afgedrukt en ingelijst en vervolgens geëxposeerd in het Theo van Doesburgcentrum in Vlissingen. Stuur je serie van foto's naar svs@kewal- cheren.nl. Zet in de mail je gegevens én een korte be schrijving van de serie. In zenden kan tot 5 april. Meezingen met The Memories VLISSINGEN - Het muziek en zanggroepje The Memo ries treedt op 16 maart op in Nieuw Bachtenpoorte in Oost Souburg. Het repertoi re bestaat uit meezingliedjes en tussendoor acts. Zij vin den het belangrijk om belan geloos ouderen een onverge telijke middag te bezorgen. Het begint om 14.30 en de toegang is gratis. Lentewandeling rond Vlissingen VLISSINGEN - De Lentetocht van Wandelsportvereniging Willen is Kunnen is op 2 maart. De tocht is niet al leen voor de geoefende wan delaar die moeiteloos de 30 kilometer-route loopt, maar zeker ook voor hen die wan delen zien als sport, ont spanning of vrijetijdsbeste ding. Voor deze doelgroep is er een route van 5, 10 of 15 kilometer uitgezet. Deze route is in de omgeving van Vlissingen en de Boulevard. Ook kunnen rolstoelers en nordic walkers meedoen. De start is bij Ons Plekje aan de Falckstraat 4 in Vlissingen. De 30 kilometer start tussen 9.00 en 10.00 uur, de rest tussen 10.00 en 13.00 uur. Cursus stijl van Jannie Boer VLISSINGEN - De Zeeuwse Volksuniversiteit houdt op woensdag 6 en 13 maart van 9.00-12.00 uur een cur sus Stijl in Vlissingen. Deze cursus is bedoeld om meer te weten te komen over stijl in het algemeen en uw eigen stijl in het bijzonder. Bent u meer het romantische type, of juist wat sportiever? Houdt u van dramatiek of gewoon van heel klassiek en netjes? Hebt u geen idee welke stijl bij uw figuur het beste tot zijn recht komt? Zou u wol eens wat anders willen proberen, maar weet u niet precies wat? Dan is deze cursus stijl echt iets voor u. Deze cursus zal zor gen dat u met meer gemak winkelt en met de juiste kledingstukken en materi alen thuiskomt. De cursus bestaat uit 2 lessen van 3 uur en wordt gegeven door Kleur stijl consulente Jan nie Boer. Aanmelden: www. volksuniversiteitzeeland.nl Bibliotheken zijn gesloten OOST-SOUBURG - In verband met een personeelsbijeen komst zijn Bibliotheek 't Spui en Bibliotheek Oost- Souburg gesloten op don derdag 7 maart. Klanten kunnen echter ook buiten openingstijden gebruik maken van de bibliotheek. Via de website www.biblio- theekvlissingen.nl. Wat is Pasen eigenlijk? VLISSINGEN - De werkgroep vorming en toerustig van de protestantse gemeente Vlissingen houdt maan dag 4 maart een spiritueel café over Pasen. Wat is Pa sen eigenlijk? Kunnen we nog geloven in opstanding? Ds. Pim Steenbergen zal de avond inleiden en aan sluitend is er gelegenheid voor gesprek. Het spiritueel café begint om 20.00 uur (inloop vanaf 19.30 uur) en is in grand-café restaurant De Beurs, Beursplein 11 in Vlissingen. Entree is 4 euro, een kop koffie of thee inbe grepen. 2 t/m 16 maart Nederstraat 19 - Middelburg www.wijzerantiekeklokken.nl Praktijk voor Chinese geneeskunde Hans Visser Acupunctuur Kruidentherapie Electro-acupunctuur (MORA) Korte Geere 9 Middelburg 50 meter vanaf Plein 1940 Spuistraat 2 Vlissingen boven de Action Openwas^-oo Van Leeuwen Juweliers _A6-.QQJrel. 06 280 68 577 Va; www.goudinkooppunt.nl •v' Op donderdag 28 februari openen wij onze deuren aan de Korte Delft 7, waar wij u verwelkomen in onze heerlijke, zoete winkel vol; - Bonbons en chocolade - Zeeuwse roomboterbabbelaars - Zeeuwse artikelen - Thee- en buitenlandse delicatessen Korte Delft 7 - 4331 AT Middelburg - 0118-613912 Tegen inlevering van deze bon: 500 gr. box* Martinez Bonbons voor C 8,00 Alleen geldig van 28 feb tot en met 2 maart Z) www.de-faam.nl De Faam woensdag 27 februari 2013 6 S5sr rtcaT* «BÜ Het college van B&W heeft de concept-boulevardvisie vastgesteld. Van 28 februari t/m 10 april is inspraak mogelijk via www.vlissingen.nl/inspraak. De visie is opgedeeld in drie fases, tot de volgende kustversterking (2020) en is gebaseerd op thematisering van de boulevards, die meer verbonden moeten worden met de stad. Op woensdag 6 maart 2013 is er van 15.00 tot 20.00 uur in het stadhuis een inloopbijeenkomst over de concept-boulevardvisie. CD Stuur persberichten naar: redactie.faam@ wegenermedia.nl Westerzicht 301 - 4385 BA Vlissingen - Tel. 0118-478659 en 0118-463853 - BAP@zeelandnet.nl Wij behandelen: pijnklachten; menstruatieproblemen; rugklachten; psychische klachten; moeheid; allergieën; hooikoorts; maag- en darmproblemen; etc. Voor afspraken: Dinsdag, woensdag en donderdag van 9 -17 uur. Amstelstraat 49, Oost-Souburg, tel. 0118-490084 www.praktijkvisser.nl Vergoeding via diverse zorgverzekeraars mogelijk. r AA-.00- Fosf Het' aller Heropening i. zonder cadeaulint. Mot cadeaulint C 0,50 extra

de Faam | 2013 | | pagina 6