Tip: Ballet The Spirit of Russia r W'W' 22,50 Shantykoor zingt over zee en zeeman "De Meerkoet" A Iets te vieren? ELKE Maandag Spareribs €10,- VJ Y Heel i/c,ü—- Bourgondisch^ -^UBakken! AMBACHTELIJK BROOD CHOCOLATERIE PATISSERIE Luxe Puntjes wit, bruin of waldkorn, 5 stuks Appelflappen 3 stuks Goes Korte Kerkstraat 15 T 0113 216108 Bienetaartje Kersen MIDDELBURG - The Spirit of Russia komt terug naar Nederland en doet ook de Stadsschouwburg in Mid delburg aan! Iedereen heeft nu de kans kennis te maken met de Russische danscul tuur in deze mix van traditi onele Russische dans en he dendaags ballet. Het is een reis in de vergaande Russi sche geschiedenis. The Rus- sian National Dance Theatre wint al jaren de harten van het publiek over de hele we reld en is een attractie van formaat tijdens de zomer maanden in Moskou. Zowel de Russen, voor wie de show de betere tijden van weleer laat herleven, als toeristen, die hierdoor kennis maken met de rijke cultuur van het land, zorgen ervoor dat de show avond aan avond is uitverkocht. Deze ongeloof lijke dansshow laat de meest verfijnde vorm van de Rus sische traditionele artistieke dans zien. Van orthodox tot heroïsch, het keizerlijke pre- revolutionaire Rusland, de passie van de socialistische ijver, het patriottisme en de eenheid en het bruisende talent en de rijkdom van Rusland. Deze spectaculai re show biedt een boeiende kijk in de geschiedenis van een groot land. Met de ruim 400 handge maakte kostuums, de tome loze energie van de dansers en de perfect uitgevoerde choreografieën maakt dit dé show van dit theatersei zoen. Herkenbare Russische muziek, vele prachtige kos tuums, fraaie authentieke choreografieën en een groep van 40 dansers presenteren deze nieuwe spectaculaire dansshow. Een moderne voorstelling waarbij alle facetten van de Russische dans, door eeuwen heen, te zien zijn. Het biedt een boeiende kijk in de tradities, cultuur en geschiedenis van een groot land. Het Rus- sian National Dance Thea tre is al jaren een attractie van formaat in Moskou. De dansers van het Nationaal Ballet Kostroma komen al lemaal van het Professional Ballet College. Deze oplei ding is uniek en duurt 4 jaar en 10 maanden. Elke 3 jaar worden er slechts 20 nieuwe leerlingen toegelaten, waar door het onderricht bijna individueel te noemen is. Bij de meeste vakken krij gen slechts 10 leerlingen tegelijk les. De groep bestaat uit 45 mensen en de muziek is speciaal voor deze show gecomponeerd en opgeno men met een Folkloristisch Orkest. Het gezelschap staat onder artistieke leiding van Yuri Tsarenko. Donderdag 7 maart in de Schouwburg in Middelburg 20.00 uur. K0RTGENE - Het shantykoor Het Veerse Scheeptuig treedt zaterdag 2 maart om 20.00 uur op in dorpshuis De Pompweie in Kortgene. Het shantykoor is opgericht in 1999 door twee mannen uit Veere. Sindsdien zingen ze shanties maar ook an dere zeemansliederen. Als het maar over de zee en de zeeman gaat en de daarbij onmisbare ingrediënten als schepen, golven, drank, vrouwen en mooie luchten. En niet te vergeten 'Sehn- sucht nach Hause'. Emilia Tabachnik-Li is de dirigent vanaf het allereerste uur. Het Veerse Scheepstuig telt nu ruim veertig zangers en vijf uitstekende muzikanten begeleiden het koor.Info op www.veersescheepstuig.nl. (incl. friet en salade) YnIEUWÜ Topper!! TAFEL DE FIESTA Mexicaans Bezorging Buffet 15 maart r-.r\«yn r* 't Groentje 9 - Domburg-T 0118- 586585 WWW.el-fliegO.COm Restaurant, Paviljoen MAANDMENU MAART Krabcocktail of Kipkluifjes Kippenbouillon met ei of Lichtgebonden spinaziesoep Visstoofpotje of Varkenshaasmedaillons met champignonsaus Chocoladebavarois met vanillesaus of IJs met appeltjes en kaneel Steengrillen/bouillonfondue vanaf 2 personen a 17,50 (1 dag vooraf reserveren) Schelphoekweg 3 Wolphaartsdijk Tel.: 0113-586035 Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Verhuur ruime partyzaal Bel voor info en/of reservering 0118-470962 De Faam woensdag 27 februari 2013 29 per stuk Middelburg Stationsstraat T 0118 612340 week 9, geldig van maandag 25 februari t/m zaterdag 4 maart De Theatershow van Kinderen voor Kinderen belooft een uitje voor het hele gezin te woren. Alle hits van de afgelopen vijfjaar komen voorbij. Zaterdag 2 maart is de voorstelling te zien in Stadsschouwburg in Middelburg. Foto PR Kostuums Podium Reimerswaal presenteer zaterdag 2 maart om 20.00 uur de nieuwe voorstelling van Dorine Wiersma in Kaj Munk in Hansweert. Dorine heeft zichzelf net als zovelen aan een hersenonderzoek onderworpen en de diagnose liegt er niet om: veel kenmerken van ADHD, een slaapstoornis en een lichte alcoholverslaving. Voor reserveren en overige info www.podiumreimerswaal.nl. Een tafel vol gezelligheid fajita, ribs'n wings, maiskolf, gambas, V nachos, burritos.hongos etc., per 2 pers. te bestellen (onbeperkt genieten De keuken is geopend vanaf 11.00 uur tot 20.00 uur Maandag en dinsdag gesloten! Receptie met koffie, gebak, iuxe hapjes, dranken, zoutjes all-in 19,50 p.p.* 3 Gangen menu, of koud - warm buffet, of gourmetten dranken all-in 21,50 p.p.* Feestavond - dranken en hapjes All-in 24,50 p.p.* Alle ail-in prijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst. met o.a. prima dansvloer en airco. Gunstige prijs!

de Faam | 2013 | | pagina 29