Spierpijn weg terwijl u wa t! Ongewild urineverlies? Pak het aan! (fVledi-Calr Natuurlijke Azoren ^22^ Driedaagse citytrip York ,1/ s/m ee n *vFemes Wetenschappelijk bewezen Sportgel blijkt eerste echt effectieve spiergel medisceThulp- MIDDEL UIT DUITS LAND VEROVERT OOK NEDERLAND Duitse Wetenschappers hebben nu een speciale gel ontwikkeld die zo effec- korte periode intensief te gaan gebruiken. De oorzaak van de klachten wordt dan bij de kern aangepakt, het gehele bewegingsapparaat wordt doorgesmeerd en krijgt als het ware een zeer grote beurt! Ook in Nederland is het kwartje al gevallen; Bijna alle professionele voetbal ploegen gebruiken nu voor hun duurbetaalde sporters deze 'wondergel'. Dat is natuurlijk niet voor niets! Deze gel werkt zo snel en effectief dat iedereen die hem gebruikt heeft direct laaiend enthousiast is over de snelle werking. Of het nu een kortdurende klacht of blessure is of chro- nische pijn of stijfheid in alle spieren en gewrichten, Rowo sportgel is de onover troffen supercrème die u zal overtuigen. Het werkt heel simpel. Bij blessures of pijn tjes van kortdurende aard de gel minimaal drie maal per dag inmasseren totdat de klachten verdwenen zijn. Al binnen twee minuten zult u de heilzame werking kunnen ervaren. Heeft u chronische problemen zoals reumatische pijnen aan spie- ren en gewrichten dan dient u de pijnstillende spiergel drie tot zes maal per dag op de aangedane plaatsen aan te brengen. Het resultaat zal niet lang op zich laten wach ten en u zult zich verbazen dat een natuurlijk middel zo goed en snel kan helpen. Rowo Sportgel is verkrijg baar bij alle reform- en (G&W) gezondheidswin kels, bij de betere drogist en meest verkochte medisch hulpmiddel voor spieren en gewrichten is geworden in Duitsland. Artsen en Fysiotherapeu ten geven hun patiënten massaal het advies om deze uitermate krachtige pijn stillende en ontstekings- remmende spiergel, die eerst flink koud wordt en daarna heerlijk warm, een Wiintë 8 DAGEN VANAF 379 P.P. tief is dat dit product het natuurlijk op www.natusor. nl. De adviesverkoopprijs voor één tube Rowo Sportgel is tijdelijk verlaagd van €17,95 naar €12,95. Twee tubes voor slechts €19,95; uw korting is nu dus €15,95! Smaragdgroene lagunes, kleurrijke bloemenvel den, heldere kratermeren, azuurblauwe zee, meer dan twintig soorten walvissen en dolfijnen en authentieke dorpjes. Dat zijn de Azoren! U vliegt naar het prachtige Sao Miguel, het grootse ei land van de Azoren. De Por tugese eilandgroep is een waar paradijs voor de actie ve natuurliefhebber. Geniet van de vele wandelmogelijk heden, een zacht klimaat, leuke kleine strandjes, wal vissen en dolfijnen, die er in groten getale voorkomen! Het comfortabele hotel ligt rustig op loopafstand van de haven van Ponta Delgada en op ca. 5 km van het strand. In de omgeving vindt u veel interessante bezienswaar digheden en een leuk win kelgebied. Het hotel beschikt over een restaurant, er zijn diverse (sport)activiteiten en het biedt aantrekkelijke korting op greenfees. Retourvlucht Sao Miguel met ArkeFly of SATA In ternational in de laagst be schikbare Economy Class Luchthavenbelasting en brandstofheffing Retourtransfer van lucht haven naar accommodatie 7 overnachtingen in een tweepersoonskamer 7x uitgebreid ontbijtbuffet Nederlandssprekende reisleiding Vanafprijs op basis van twee personen. Reisperiode: 8 april t/m 21 oktober 2013. vertrek maandag en vrijdag. Toeslag bijboeken halfpen- sion vanaf 19 p.p.p.n. Zie www.arke.nl/wegener. Of bel met Arke tel.: 0900- 8847 (15 cpm) of ga langs bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener - Azoren aan bieding. Op deze reis zijn de ANVR/SGR voorwaarden van toepassing. Heeft u het al gezien, de nieuwe tv-commercial over ongewild urineverlies? Medi-Call wil hiermee een aanzet geven om een groot taboe te doorbreken. Maar liefst 1 op de 4 vrouwen en 1 op de 5 mannen hebben last van ongewild urine verlies. Het komt dus veel vaker voor dan we denken. ADVIESCENTRUM MEDI-CALL BIEDT GRATIS INFORMATIE PAKKET AAN Misschien herkent u het ook wel als u moet lachen of nie zen? We hoeven natuurlijk niet alles aan de grote klok te hangen, maar als we er niet over praten, lopen we belangrijke informatie mis en daardoor misschien ook wel de oplossing. Een bezoek aan de huisarts is bij klachten altijd een goe de eerste stap. Ook kunnen bekkenbodemoefeningen helpen. Eenvoudige tips en oefeningen kunt u vast vin den op www.medi-call.nl. Daarnaast kan de huis arts u een recept meegeven waarmee u producten kunt bestellen. Deze worden vol ledig vergoed. Wel is het belangrijk dat u dit bij een specialist doet, zodat u ver zekerd bent van de juiste producten voor uw persoon lijke situatie. Met de juiste producten kunt u er weer op uit: spor ten, fietsen of uitstapjes zon der dat u zich zorgen hoeft te maken over ongelukjes. Adviescentra met gespecia liseerde verpleegkundigen kunnen u adviseren in de wirwar van alle product- merken en -vormen. Eén simpel en anoniem telefoon tje vanuit huis kan al het verschil maken. Medi-Call is zo'n advies- Compleet centrum voor mensen met ongewild urineverlies. Een kijkje op de afdeling ver hult de enorme toewijding en kennis van alle telefo nerende verpleegkundigen. "We krijgen echt enthou siaste reacties op onze tips en adviezen! Klanten kun nen gewoon vrijuit praten, zonder dat ze bang zijn dat de buurman meeluistert. In korte tijd regelen wij alles, van productadvies tot ver goeding en de volgende dag staat een neutrale karton nen doos voor de deur met de producten", aldus een van de verpleegkundigen van Medi-Call. Voor iedere situatie is wel een oplossing, klein of groot. Bent u nog niet toe aan per soonlijk advies en produc ten, vraag dan een gratis informatiepakket aan. Hier leest u meer over de moge lijkheden bij ongewild uri neverlies. Deze kunt u een voudig aanvragen via www. medi-call.nl. Herkent ook u het probleem van ongewild urineverlies? Bel gratis: 0800 - 444 66 22 of ga naar: VANAF 67 P.P. (NORMAAL 80 P.P.) Een onvergetelijke driedaag se citytrip naar York. Lezers van dé Weekkrant boeken nu met korting! Stap aan boord van de luxe Cruise- ferries met twee avonden en nachten aan boord en over dag een bezoek aan de stad York. Welkom aan boord van de luxe Cruiseferries. Schuif aan in het vernieuwde buf fetrestaurant The Kitchen of het la carte restaurant. Geniet van een drankje aan de bar of in de showlounge. Waag een gokje in het ca sino of pak een bioscoopje. Genoeg te beleven! Na een overnachting in uw comfor tabele hut bezoekt u de vol gende dag de stad York. York is een stad waar ieder een zich meer dan prima kan vermaken. Een waar cen trum van cultuur en mode, met geweldig veel leuke winkels, gezellige tearooms, leuke attracties, mooie boe tieks, veel bijzondere mu sea, stijlvolle restaurants en een bruisende cafécultuur. Met haar middeleeuwse uiterlijk en schilderachtige straatjes maakt het de stad York tot een topbestemming voor een stedentrip. O.b.v. volbezette 2-per- soons Inside Cabin en bus transfer naar York v.v. Weekend toeslag (do-za): 16 toeslag per persoon Cabin met zeezicht: 28 toeslag per cabin Ontbijt/diner: 30 p.p. (per enkele reis) Kinderkorting t/m 15 jaar; 20 per kind Boek nu! Boek uiterlijk 16 maart 2013 en bel 020-201 3333 (ma - vr, 09.00 -17.00o.v.v. boekcode Silver. Op basis van beschik baarheid voor reizen t/m 30 juni 2013. Voorwaarden van toepassing. O www.de-faam.nl De Faam woensdag 27 februari 2013 25 Met het wisselen van de seizoenen krijgen veel Nederlanders er last van: Reumatische klachten, stijve spieren en stramme gewrichten. Nagenoeg iedereen, maar zeker mensen die wat ouder beginnen te worden hoor je dan vragen: is er echt niets aan te doen? Voor deze mensen is er nu iets nieuws dat echt helpt! De eerste effectieve wetenschappelijk bewezen spiergel! Ook zo moe van de pijn? Sport-Ctl Eindelijk een spiergel die alle klachten aan kan! nsSSPr Aanbieding Klik&Win ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Vila Nova***' Inclusief Prijs vanaf €379,- p.p. Informatie en boekingen Meer dan 1 miljoen mensen hebben er last van en recent onderzoek wees uit dat het als meest schaamtevolle onderwerp wordt beschouwd: ongewild urineverlies. Met de tv-commercial wil Medi-Call de aanzet geven tot het doorbreken van het taboe rond ongewild urineverlies. Waar beginnen? Morgen zonder zorgen Verpleegkundig advies Klik&Win Kassei ga snel naarwww.deweekkrant.nl/actie GRATIS informatiepakket York O Poferries.nl/minicruise w www.medi-call.nl ITTLfc SHAMRUES

de Faam | 2013 | | pagina 25