Geopend nieuw filiaal Middelburg lïfte in en ontvang cadeau naar keuze! effeweg.nl supervoordelige busreizen Informatie en reserveren Uw oude gouden sieraden zijn nóg steeds geld waard Ga snel naar www.sweetdeal.nl/pages/cadleau m f. effeweg.nl Middelburgse Goudbank Varkensmarkt 4 4331 LA Middelburg Tel. 06-84901123 Gratis brochure 2013 OPENINGSTIJDEN: Ma. 13.00 - 17.00 uur, Di. Wo. en Do. 10.00 - 17.00 uur. Vrij. 10.00 - 18.00 uur, Za. (0.00 - 17.00 uur. Koopzondagen 13.00 - 17.00 uur WIJ BETALEN NU MI^jROAN €41,- PÈRÖRAM FIJÜ GOUD* "Mensen hebben vaak dierbare herinneringen aan sieraden; onze goudsmid speelt hierop in door een nieuw uitgekozen sieraad te smeden of bijvoorbeeld een gedenkmunt te maken. Het eigen goud of zilver wordt bij ons ter plekke en onder ogen van de klant omgesmolten. Wellicht heeft 11 een sieraad met een breuk of kapotte sluiting? Bij Goud is Geld kunt u te recht voor vrijblijvend advies voor al uw reparaties en ontwerpen". Misschien heeft u ook wel een doosje met oude sieraden in de kast; MM ze zijn uit de mode of het zijn erfstukken die u zelf niet draagt, maar die u wel dierbaar zijn, waardoor u niet goed weet wat u MM ermee aan moet. Wij taxeren en analyseren uw kostbaarheden. Goud en zilver, maar ook diamanten, gouden tanden, munten en bestek. Loopt u eens binnen, de koffie staat klaar voor eenieder die van onze diensten gebruik wil maken. Wij betalen u direct contant de hoogst mogelijke dagprijs. M Prijs is afhankelijk van de dagkoers. Legitimatie verplicht. Min. leeftijd 18 jaar. Fietsreis Donau Radweg Boedapest, Balaton en de Poesta Ja ik ontvang graag de nieuwe brochure: De Faam woensdag 27 februari 2013 19 Goud SVVAKOVSKl 8 daagse fietsreis Vertrek op 10 mei, 21 juni, 5 juli, 30 augustus Tijdens deze reis fietst u delen van de Donau- radweg, één van de bekendste fietsroutes van Europa. U passeert de mooiste plekjes langs de oever van de Donau. Daarnaast fietst u door een adembenemend landschap en komt u langs mooie stadjes en interessante bezienswaardigheden Inclusief: 7 hotelovernachtingen 7x ontbijtbuffet 7x diner Nederlands sprekende fietsbegeleiding Fietsroutes Gebruik van fietshelm Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per Comfort Class touringcar 8 daagse busreis Vertrek op 27 april, 7 juni, 12 oktober Boedapest, ook wel de 'Parel van de Donau' genoemd, is een stad vol historie. Bekijk hier de Matthiaskerk en de beroemde Kettingbrug. Natuurschoon vindt u in de ronding van de Donau en bij het Balatonmeer. Een bezoek aan de Poesta met een koetsrit is een unieke belevenis! Inclusief: 7 hotelovernachtingen 7x ontbijt 7x diner Stadsrondrit Boedapest o.l.v. gids Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per Comfort Class touringcar Boek uw reis op www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67. Vraag snel de gratis brochure aan voor nog veel meer: Stedenreizen, Excursiereizen, Singlereizen, Fietsreizen en Muziekreizen. Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf, per persoon o.b.v boeking van 2 personen Exclusief excursie- en entreegelden en €18,-reserveringskosten per boeking. r iftv* c— Supervoordelige busreizen o Fietsreizen Naam Adres o Stedenreizen o Excursiereizen dhr/mevr Plaats Postcode Zonder postzegel opsturen naar: effeweg.nl, antwoordnummer 778. 7700 VG Nieuwleusen

de Faam | 2013 | | pagina 19