Early bird tickets voor City of Dance XXL ZAKELIJK deze w Bruna Dauwendaele wordt Veraz Dauwendaele Lentefair bij Onderneming Nieuw in Vlissingen: Stadscafé de Dighter Lincherie krijgt certificaat MIDDELBURG - Lincherie Middelburg aan de Nieuwe Burg 20 in Middelburg is op het tweede Lingerie Sty ling event bekroond met het Lingerie Styling certificaat 2013. Lincherie Middelburg ontving deze prestigieuze erkenning uit handen van Ignace Van Doorselaere, CEO van Van de Velde, pro ducent van de lingeriemer- ken PrimaDonna en Marie Jo en organisator van dit be langrijke sectorevenement. Alleen lingeriespeciaalza ken die aan de hoge kwa liteitsnormen van Lingerie Styling voldoen, ontvangen dit fel begeerde certificaat. www.lingeriestyling.com Bloemen te koop bij Simnia DOMBURG - Bewoners van zorgcentrum Simnia 'in Domburg kunnen vanaf deze week, iedere zaterdag ochtend, weer een bloeme tje of plantje kopen aan de bloemenwagen van De Ver beelding. Om half 11 ston den Linda en haar assistent voor de deur van Simnia entrotseerden de kou om de bewoners gelegenheid te geven een voorjaarsboeketje te kopen. Linda en haar as sistent beginnen hun bloe- mentocht op de parkeer plaats van Simnia. Daarna zijn ze op diverse plaatsen in Domburg te zien. MIDDELBURG - De Bruna winkel in winkelcentrum Dauwendaele draagt sinds 15 februari de naam Veraz Dauwendaele. Eigenaresse is Vera Lagen dijk. "Negen jaar geleden, toen we deze winkel over namen, was de naam Bruna een toegevoegde waarde voor onze winkel. De tijden veranderen echter, net zoals het winkelend publiek. Om goed op de vraag van onze klanten, waarvan veel vaste klanten, in te kunnen spe len bleek dat ons bestaande Bruna assortiment niet meer voldeed. Daarom kozen we ervoor om onder onze ei gen naam verder te gaan. Nu kunnen we ons assorti ment beter afstemmen op de vraag van onze klanten. Ook hebben we ons assortiment uitgebreid met woonacces soires en giftartikelen. We proberen hiervoor net iets anders in te kopen dan de andere ondernemers." De naamsverandering van de winkel was direct een mooi moment om het in terieur van de winkel op te frissen. Mooie houten presentatietafels en balie, een compleet vernieuwde wenskaartenpresentatie en een betere en uitgebreidere presentatie van de kantoor- en schoolartikelen. "De re acties van de klanten zijn ontzettend leuk en positief", stelt Vera. Muziekquiz in De Drvkkery MIDDELBURG - De maande lijkse popquiz is donderdag 28 februari weer in de Drvk- kerij in Middelburg. Vanaf 19.30 uur staat het projec tiescherm weer klaar. Deze popquiz is alweer de vierde editie van het 8e seizoen. De popquiz wordt maandelijks gehouden elke laatste don derdag van de maand tot en met maart. De organisatie is in handen van VITA event, fun entertainment uit Middelburg. De quiz bestaat uit veertig meerkeuzevra gen over de historie van de popmuziek. Muziekvraag- stukken uit de jaren 60, 70, 80, 90 en de hedendaagse popmuziek. Vooral de muziekfragmen ten zijn erg geliefd onder de deelnemers. Je herkent de eerste tonen van het lied! Maar ja, hoe heet nu ook al weer die groep? En hoe heet het liedje? Thema: De Paus in de Popmuziek. Ook deze avond staan de laatste tien vragen weer in het teken van een thema. Door het plotse linge bekendmaken van het aftreden van de Paus. Er zijn cd-bonnen te winnen van 25,15 en 10 euro. De quiz wordt gehouden van 19.30 tot 20.30 uur in de Drvkkery in Middelburg. Toegang is gratis. Muziek liefhebbers zijn van harte welkom om hun kennis te festen, maar ook toeschou wers. MIDDELBURG - City of Dance in Middelburg gooit het roer om. Dit jaar wordt het nieu we concept, City of Dance XXL. Dit geeft aan dat naast theater, workshops en DJ's meer bijzondere en uniekere live shows te zien zijn én dat er meer area's komen. Naast een aantal live acts presen teert City of Dance ook meer nieuwe talenten. In totaal zijn er acht areas. De live- acts en bekendste DJ's wor den voornamelijk gepresen teerd op drie hoofdpodia. Eén daarvan is een open luchtpodium op de markt, waar veel theater en spek takel de leidraad is. Hier is een mix van party -dj's en verrassende live acts. Het tweede en derde podium is op het Hof van Tange (de be kende City Part) waar naast dj gigs ook een aantal impo sante live shows te zien zijn met veel lichtspektakel. City of Dance heeft nu al ex clusieve en extra voordelige early bird tickets. De voor verkoop gaat 1 maart van start. Deze tickets zijn ge garandeerd de voordeligste tickets die voor het festival te koop zijn. Er zijn maar enkele honderden tickets beschikbaar, dus weer er op tijd bij. VLISSINGEN - Bij De onderne ming aan de Handelsweg 28 (Vrijburg) in Vlissingen is op 16 maart een Lentefair. Het activiteitencentrum wordt ingericht met kramen met kaarsen, creatieve arti kelen, keramiek, cadeautjes, tuinartikelen, houten pro ducten, kransen, babyspul len en nog veel meer. De producten zijn gemaakt door mensen met een func tiebeperking, werkzaam bij het activiteitencentrum. OOk is er allerlei lekkers zoals gebak, ijs, chocolade, snoep en snacks te koop en koffie, thee en limonade. Er is een loterij en elk uur start een rondleiding door een zorgregisseur. In de kinderhoek kunnen eieren beschilderd worden. De verkoopopbrengst wordt ge bruikt voor het aanschaffen van nieuwe basismaterialen voor de diverse activiteiten. De Lentefair is tussen 10.00 en 14.00 uur. VLISSINGEN - Het nieuwe Stadscafé de Dighter opent komende zaterdag (1 maart) de deuren aan het Bellamy- park 30 in Vlissingen. Het is gevestigd in het monumen- tenpand waar de bekende dichter Jacobus Bellamy is geboren op 12 november 1757. De kaart bevat een be perkt aantal gerechten van Zeeuwse bodem en uitslui tend verse producten. Het motto: 'Proeven voor het verstand, den smaak en het hart' van Bellamy hanteren de uitbaters: Anton, Jacque- line, Joris en Charley. Ze zijn razend enthousiast en trots op hun schitterende pand. sen in de regio Rotterdam. De Jongh is RIS (Rijopleiding In Stappen) gecertificeerd, faalangst gediplomeerd en lest met een Renault Clio. "Kenmerk van autorijles sen bij mij zijn dat ik kalm, rustig en geduldig les geef. Leerlingen blijven dan ook rustig zodat het aanleren beter verloopt. Ik neem geen twee leerlingen tegelijk mee. Hierdoor kan de volledige aandacht aan de persoon die op dat moment lest wor den besteed." Momenteel heeft Peter een actie, tot en met 31 decem ber 2013, alleen voor nieuwe leerlingen, van: gratis drie rijlessen en een tussentijdse toets met een totale bespa ring 256 euro. Vrijblijvend contact via: info@rijschoolpeterde- jongh.nl of telefoonnum mer: 06-2240 5903. GRIJPSKERKE - "Een goede rij opleiding is een goede basis voor een veilige toekomst op de weg. Het gaat om ver antwoord leren rijden en niet dat je even het rijbewijs haalt", is het credo van Peter de Jongh. Hij is zelfstandig rij-instructeur, inmiddels één jaar actief met autorij les op Walcheren en de Be- velanden. Voordat hij naar De Dighter is een nieuw eetcafé in de gezellige binnenstad Zeeland verhuisde had hij van Vlissingen. foto: Tara De Vriend al acht jaar ervaring met les- De Faam woensdag 27 februari 2013 17 Van links naar rechts: Vera, Maria en Moritza van Veraz Dauwendaele. foto: P.R. O Veraz Dauwendaele is te vinden aan de Vrijlandstraat 53A in Middelburg, telefoon: 0118- 650823 Muziekfragmenten Drvkkery w http://vitaevent.nl City of Dance staat natuurlijk bekend om de shows en decoratie, maar muziek en het dansen blijft het allerbelangrijkst. foto: P.R. Peter de Jongh uit Grijpskerke heeft enige tijd geleden een nieuwe rijschool geopend. Sociaal rijgedrag in het verkeer en veiligheid staan bij de instructeur voorop. Een goede rijopleiding is een prima basis voor een nieuwe bestuurder. Peter heeft de rijschool in eigen beheer: "Zo is kwaliteit en betrouwbaarheid gewaarborgd. Het belangrijkste wat ik aanleer is sociaal rijgedrag in het verkeer en veiligheid." Met de autolessen voor het rijbewijs-B kan iedereen al vanaf 16,5 jaar beginnen. Rijschool Peter de Jongh heeft hiervoor een mooie aanbieding, tot het eind van dit jaar. foto: Leon Janssens O rijschoolpeterdejongh.nl of www.facebook. com/ rijschoolpeter door Leon Janssens

de Faam | 2013 | | pagina 17