VOORDEEL* Dier van de week: witte boxer Blanca Dit jaar dubbel feest bij Sanidrome Arpas Veelzijdige Camperbeurs bij Glerum in Goes VLISSINGEN - Witte boxer Blanca is vijf jaar oud. "Het is een heel leuke, gezellige hond. Ze heeft alleen wel een hekel aan de postbode en aan kleine hondjes. En katten vindt ze wezens die niet op deze planeet thuis horen", vertelt Simone van Dierenasiel Walcheren. Blanca 'vind het geweldig om mee naast de fiets te ren nen, zo kan ze goed haar energie kwijt. Verder is ze gewend om mee te gaan in de auto. "Ze is erg enthou siast naar mensen toe, hier door plaatsen wij haar niet bij kleine kinderen", zegt Si mone. "In huis is ze vriende lijk en houdt ze van spelen. Op straat heeft Blanca een leider nodig, anders kan ze flink aan de riem trekken." het asiel zit is Cai. Hij is een gecastreerde reu van 7 jaar. Cai is een energieke en en thousiaste hond die dol is op spelen en wandelen. Hij is een rustige huishond die graag af en toe een knuffel komt halen. Cai is erg ge hoorzaam en wil graag doen wat je van hem vraagt. Hij zit nu in een opvanggezin. Interesse in Blanca of Cai? Kom dan eens kennisma ken. Het dierenasiel is open van maandag tot en met vrij dag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. Ook kan dat bui ten de openingstijden, maar uitsluitend op afspraak. Het asiel is aan de Maanweg 5 in Vlissingen. Meer informatie via het telefoonnummer: 0118-613579. HET GROOTSTE EN MEEST VERNIEUWENDE W00NWARENHUIS ELKE ZONDAG OPEN Industrieweg 2 - Huist (Zeeuws Vlaanderen - NL) 14% VOORDEEL OP OE NIEUWE MORRES COLLECTIE4 Ontdek hoe Koen Wauters dit percentage heeft bepaald op www.morres.com MIDDELBURG - Het is feest op de Mortiereboulevard. Vijf jaar geleden opende Sa nidrome Arpas een badka mershowroom. Het hele jaar vieren ze dit jubileum. En het is dubbel feest, want ook de formule Sanidrome viert een twintigjarig bestaan. Eigenaren Arno en Anne- Marie Fridt vertellen hoe het begon: "In 2000 begon nen we met het loodgieters- bedrijf Arpas Technische Installaties. In april 2008 openden we naast het be staande bedrijf een show room om klanten een com plete realisatie te kunnen bieden: naast tegel- en in- stallatiewerk ook advies en ontwerp." Vijf jaar geleden sloot Arpas zich aan bij Sanidrome, een coöperatieve vereniging, waarbinnen zelfstandige installatiebedrijven met badkamershowroom sa menwerken. "In de vijf jaar dat we bestaan maakten we ook de pieken en dalen van de markt mee. We begon nen in een moeilijk jaar en de Mortiere was nog volop in ontwikkeling. Maar de klanten wisten onze show room gelukkig te vinden. De toekomst zien we positief te gemoet," vertelt Fridt. "Elk jaar vernieuwen we een ge deelte van de showroom en we blijven continue up-to- date om klanten van A tot Z te kunnen bedienen." Het is het hele jaar dubbel feest. Dat viert Sanidrome Arpas met een speciale ju bileumactie: bij aankoop van een badkamer krijgen klanten een regendouche cadeau. GOES - Auto- en Camper Techniek Glerum in Goes houdt op 8 en 9 maart, in sa menwerking met diverse be drijven en organisaties, een veelzijdige camperbeurs. Alle facetten van het reizen met de camper komen daar bij aan bod. Het buitenter rein aan de Scottweg 25 in Goes wordt gevuld met cam- perverhuur en verkoop. En binnen zijn alle accessoires te bekijken en is informatie over veiligheid, comfort en reizen. Uiteenlopende bedrijven zijn aanwezig om hun waar te tonen en het een en ander aan geïnteresseerden uit te leggen. Ook is op techni sche- en motorische vragen een antwoord. Er is een promotieteam voor Noor wegen en Zweden aanwezig en routes door Nederland en de rest van Europa wor den uitgelicht. De NKC is aanwezig, zij behartigen de belangen van de kampeer autogebruiker in Nederland en daarbuiten. Verder is er speciale aandacht voor de veiligheid en ook de brand beveiliging en sloten op de versnellingsbak. Op vrij dag zijn demonstraties over blusmiddelen en de toepas sing hiervan in de camper. Comfort is ook een belang rijk item. Levelsystemen en hulpluchtvering, de wer king hiervan en wat deze met de camper doen wordt duidelijk uitgelegd. Acces soires van fiets- en scooter- dragers tot zonnepanelen, satellietsystemen en accu's zijn ook te bekijken. Voor de eerste honderd bezoekers op de beide beursdagen ligt een leuke goodybag klaar. Dit al les op vrijdag 8 en zaterdag 9 maart van 9.30 tot 17.00 uur. LAATSTE DAGEN! Blanca is vijfjaar oud en een leuke, gezellige hond. foto: Tara De Vriend door Tara De Vriend Interesse Een andere boxer die nu in O dierenasielwalcheren.nl Volgons ook op facehook www faeebook.com/MotfesWonenHulst 'Bij besteding vanaf 1500 in de vorm van een Moties waardecheque Actie loopt nog t/m 3 mum Vraag naar de voorwaarden in üe winkel of ktjk op www tnotres.com 3 www.de-faam.nl De Faam woensdag 27 februari 2013 11 Nu bij Morres 14% door Carlijn Poppe O Voor meer informatie, kijk op www.sanidrome.nl. Arno en Anne-Marie Fridt vieren dit jaar een dubbel feest. Dat merken bezoekers van hun bedrijf. foto: Eva Nadine Z) www.actglerum.nl Bij Glerum in Goes is een veelzijdige camperbeurs. foto: P.R.

de Faam | 2013 | | pagina 11