me Guirr^r 11 i Wij zijn van donderdag 7 februari tot en met woensdag 13 februari gesloten. u V van de Ree Brilmode "0 HSiiKi B Advies Se""* EF Koopzondag in Vlissingen Israëlische gids Ayalla Zion Perspectief op bijbelverhalen Strooi beleid in Vlissingen Nieuw seizoen El Amante Muziekoptreden Shenanygens Politie leest peuters voor R1 AMD A4-5300 Systeem met windows R2 Intel i3-3220 Systeem met windows 8 Microsoft Desktop 400 set, USB W www.lowbudgetpc.nl i Gortstraat 28 4331 LC Middelburg 0118 617652 www.bovenenbeneden.nl Tand prothetische Praktijk Schippers Kiarinetweg 16P 4337 RA Middelburg Tel. 0118-639875 LID ONT Huwelijksreis Korte Geere 11 - Middelburg 0118 615 860 info@vandereebrilmode.nl www.vandereebrilmode.nl B Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 23 januari 2013 De Faam pagina 4 2 1 Kort Vlissings Nieuws Vlissingen Iedere laatste zondag van de maand is het koopzondag in de binnenstad van Vlissingen. Ko mende zondag (27 januari) zijn de winkels in het centrum weer open van 13.00 tot 17.00 uur. Vlissingen Ayalla Zion is misschien wel de gezelligste reisgids die je kunt treffen als je een reis maakt door Israël. Zij spreekt maandag 28 januari vanaf 20.00 uur in het Go(o)dtimes Centrum, Volta- weg 3 in Vlissingen. Ayalla Zion is enkele weken in ons land op uitnodiging van de stichting Christenen voor Israël. Ze spreekt over het thema 'Bewo ners van Zion: een voorrecht of een lot' en laat ook veel mooie beelden van het huidige Israël zien. De toegang is vrij. Vlissingen Systeemopsteller Mineke Min- derhoud en theoloog Marga Haas geven zaterdag 2 februari de nieuwe workshop 'Op zoek naar de ziel van het bijbelver haal'. Het is van 13.45-17.00 uur en is aan de Edisonweg 41a in Vlissingen. Minderhoud en Haas werken met de methode van familieopstellingen. Eerst wordt een passage uit de bijbel gelezen, daarna worden perso nages uit het verhaal opgesteld. Meer informatie aanmelden www.margahaas.nl Vlissingen Als er gladheid wordt ver- "wacht, zijn medewerkers van de gemeente vaak al bij nacht en ontij onderweg om de we gen veilig te maken voor inwo ners en bezoekers. Bij hevige sneeuwval, zoals vorige week, wordt er naast het strooien ook gewerkt met sneeuwschuivers. De zoutvoorraden zijn aange vuld. Daarnaast is de gemeente aangesloten bij het landelijk zoutloket. Dit loket beheert de zoutvoorraden als schaarste zich voordoet. De strooiwagens zijn uitgerust met een systeem waarmee met behulp van gps, een van tevoren vastgestelde route wordt gereden. Dit sy steem bepaalt de hoeveelheid strooizout en het strooibereik, rekening houdend met onder andere de breedte van de weg en bushaltes. Er wordt hier door op maat gestrooid. Het strooien gaat volgens een vast plan. Er wordt altijd begonnen met busroutes en de hoofd- en Vorige week is de 3e single C'est la Vie van de Vlissingse zanger Guimar uitgeko men en op 6 februari verschijnt zijn debuutalbum. De presentatie is in Ter Reede in Vlissingen. Op 19 februari doet Guimar mee aan de Zeelandtoppers. FOTO: P.R. doorgaande wegen sneeuwvrij en ijsvrij te maken. De belang rijkste fietspaden worden uiter aard niet vergeten. Overdag (na het sneeuw- en ijsvrij zijn van de hoofdwegen) zullen bij gladheid de straten rond bushaltes, open bare gebouwen (zoals scholen, bibliotheek en zorgcentrum Ter Reede) en zebrapaden sneeuw en ijsvrij gemaakt worden. Wan neer dit allemaal onder controle is, wordt maatwerk geleverd op basis van geconstateerde glad heid elders. Gladheid is te mel den bij Afvalverwijdering, van maandag tot en met vrijdag tus sen 9.00-16.00 uur via telefoon nummer 0118-487500. Vlissingen Argentijnse tango El Amante begint weer een nieuw dans- seizoen met gratis workshops op woensdag 6 februari in de Jungle lounge van bioscoop Cine City in Vlissingen. Deze gratis workshops starten om 20.00 uur en de bedoeling is om een ieder kennis te laten maken met deze cultuurdans zoals be noemd door de werelderfgoed cultuur organisatie. Men kan vrij binnenlopen met of zonder partner. Wim Ciska geven te vens een demonstratie van die dans. Tango el amante onder steund en probeert liefhebbers over de drempel te krijgen om deze dans te beoefenen zonder enige vorm van subsidie zo lang als het financieel mogelijk is. Vlissingen In Café De Concurrent in Vlissingen is zaterdag 26 ja nuari een akoestisch optreden van Hans Walraven (from El Combo), Alain (Going Dutch) en Ray James (Strange Facina- tion). De formatie speelt onder andere keltische rock. Entree gratis en het begint rond 22.30 uur. Oost-Souburg De Nationale Voorleesdagen bestaan dit jaar tien jaar. De voorleesdagen 2013 beginnen op woensdag 23 januari met het Nationale Voorleesontbijt. Ook op de kinderdagverblijven, peutergroepen en de peuter speelzalen van Kinderopvang Walcheren (KOW) wordt er die dagen extra voorgelezen. Bij peutergroep Schatkamer in Oost-Souburg komt een politieagent, en tevens papa van één van de kinderen, het prentenboek van het jaar 2013 'Nog 100 nachtjes slapen' voor lezen. De kinderen mogen deze ochtend in hun pyjama naar de peutergroep komen en van de pedagogisch medewerkers krijgen ze een lekker ontbijtje. Op de andere dagen komt een andere ouder voorlezen. Ook op de andere locaties van KOW wordt er extra aandacht besteed aan voorlezen. AMD A4-5300 3.4Ghz Asus MB met oa USB3 4 Gb Kingston 500 GB HD Kaartlezer DVD brander incl.Windows 8 2 jaar garantie Intel i3-3220 3,3 Ghz 3MB Asus P8B75 met oa USB3 8Gb DDR3 1333 Kingston 1TB HD Seagate Kaartlezer DVD brander incl.Windows 8 ook leverbaar met Windows 7 (meerprijs: 10,-) toetsenbord muis met USB aansluiting :aT: DataTraveler SE9 2 jaar garantie Het adres voor reparatie en verkoop van computer systemen en hardware onderdelen Openingstijden winkel: dinsdag t/m vrijdag 9.30 - 17.30 uur, zaterdag 9.30 - 17.00 uur donderdag koopavond 18.30 - 20.30 uur Zandstraat 6a Middelburg 0118-617057 Wij werken volgens UW verzekeringsvoorwaarden. De bedragen kunnen daarom onderling afwijken. Graag lichten wij een en ander persoonlijk toe en maken voor u een offerte op maat! www.tppschippers.nl - info@tpPSchippers.nl

de Faam | 2013 | | pagina 4