Parkeren welkomstborden Milon Cirkel, uniek afslanken Zeeland Seaports lanceert Picturae website Haarstudio José in Arnemuiden vernieuwd Burgemeester Bergmann bezoekt Resto VanHarte Nieuw bedrijf op Walcheren Het nieuwe solliciteren Smeels wordt directeur VW Zakelijk nieuws sturen! Zakelijk Walcheren Ron Openneer en Kveta Hruskova actief met de Milon Cirkel. "Ruim tachtig pro cent van onze leden komt naar ons toe om iets aan haar of zijn figuur te doen. Eind jaar is de Milon Cirkel geïnstalleerd en bij bestaande leden geïntroduceerd. Nu is hij volop in gebruik en met succes. Uniek voor Walcheren", aldus Ron Open- nppr FOTO: LEON JANSSENS Kinderdagverblijf Vlissingen Eind januari opent Marin- da Borneman haar Kinder dagverblijf Go(o)dtimes de Pareltjes aan de Voltaweg 3 in Vlissingen. Het is een christelijk kinderdagverblijf met avond- en nachtop- vang. Meer informatie via: 06-27317913 Nieuwe rijschool Grijpskerke Peter de Jongh is aan het Bakkersland 71 in Grijps kerke een nieuwe rijschool begonnen. Hij is vorig jaar vanuit Zuid Holland naar Zeeland verhuisd met zijn eigen rijschool. Meer infor matie via: 06-2240593. Verhoeven Floral Design Middelburg Joeke Verhoeven (21) heeft onlangs het bedrijf Joeke Verhoeven Floral Design geopend. Zij is bloemiste in Middelburg en gespeci aliseerd in het leveren van maatwerk in de bloemsier- kunst. Daarom heeft zij geen traditionele winkel, maar een atelier. Zij biedt abonnementen (zowel zake lijk als particulier) bloemar- rangementen, bruiloften en afscheidsbloemwerk. Joeke houdt in februari work shops. Tel: 06-2709^255 Vlissingen-Oost Havenbedrijf Zeeland Seaports lanceerde onlangs een door Picturae ontwikkelde website waarin beeld centraal staat. Deze zogenoemde online beeldbank toont de zeehaven van Zeeland op een vernieuw de manier. Zoals het havenbe drijf zelf is ook deze beeldbank zeer innovatief. Het is namelijk niet een doodgewone beeld bank waarop beelden zijn verzameld en tentoongesteld, maar een website waarop je op verschillende innovatieve manieren datgene kunt vinden wat je zoekt. Er zijn meer dan 10.000 beelden te vinden van de historie van de havens van Vlissingen en Terneuzen vanaf circa 1965 tot nu. Via thema's zoals 'la den en lossen', 'luchtfoto's', 'binnenvaart' en 'industrie' wordt de digitale bezoeker meegenomen op een ont dekkingsreis door de haven. De beeldbank Zeeland Seaports is te vinden op: www.zeelandseaports.com José Poortvliet heeft haar Kapsalon José aan de Lang straat 38 in Arnemuiden compleet gerestyled. FOTO: P.R. Arnemuiden José Poortvliet is trots op haar kapsalon aan de Lang straat 38 in Arnemuiden. Na zestien jaar is de salon geheel vernieuwd. Het heeft nu en mooie, moderne en veel ruimere uitstraling. De klanten kunnen mee pro fiteren van de verbouwing, tot eind januari krijgen zij 16 procent korting op alle producten. Informatie of een afspraak; 0118-601338. Middelburg Solliciteren is vandaag de dag vooral een kwestie profileren en opvallen. Een vak apart en dat beseft de Ondernemersclub Zeeland goed. Onder het motto 'Kom kennis halen en brengen' heeft een aantal leden de handen ineen geslagen. Op woensdag 30 januari is een speciale, gratis bijeenkomst over het nieuwe solliciteren, netwerken en social media. Geïnteresseerden (werk gevers en werkzoekenden) zijn welkom vanaf 10 uur bij Van der Valk in Mid delburg. Veere Wanneer de leden van de Provinciale Staten op 25 januari instemmen met de voordracht van Carla Schönknecht als kandidaat gedeputeerde namens VVD Zeeland, worden haar taken bij de VVV Wal cheren en Noord-Beveland per direct overgenomen door Arnold Smeels. Middelburg Op deze pagina staat nieuws van de bedrijven en winkels op Walcheren. Begint u een nieuw bedrijf, is er een verbouwing, jubileum of iets bijzonders? Mail dan: red.faam@whm. wegener.nl. De gemeente Veere timmert in 2013 weer hard aan de weg. FOTO: P.R. Veere Digitaal zijn weer parkeerver- gunningen en kraskaarten aan te vragen voor 2013. Digitaal aanvragen kan met met DigiD en betaling, u ontvangt dan meteen de vergunning. Als u schriftelijk aanvraagt, krijgt u eerst een nota en daarna pas de parkeervergunning. Klik hier voor het digitaal aanvra gen van een parkeervergun ning of kraskaart. Welkomstborden In 2012 is met ondernemers in de gemeente Veere over eenstemming bereikt over het plaatsen van nieuwe toeristische objectbewegwij zering. In de kern Grijpskerke is maandag 7 januari 2013 begonnen met het verwijderen van de oude bewegwijzering en het plaatsen van de nieuwe. Voor Pasen (eind maart) moet in alle kernen de objectbe wegwijzering zijn vervangen. De nieuwe welkomstborden worden vanaf februari in alle kernen geplaatst. Orionis voert deze werkzaamheden uit. Ook dit moet voor Pasen klaar zijn. In iedere kern is door de dorpsraad, ondernemersvereniging of evenementencommissie een beheerder aangesteld die zorgt voor het beheer van deze borden. Wilt u een evenement plaatsen op deze borden, neemt u dan con tact op met de plaatselijke stads- of dorpsraad. Alleen officiële borden mogen nog geplaatst worden. Overige borden van evenementen worden verwijderd. MRPP Resto vanHarte in Middelburg krijgt bezoek van burge meester Harald Bergmann, die graag kennis wil maken met buurtgenoten. FOTO: VINCENT VAN DEN HOOGEN. Middelburg Burgemeester Harald Berg mann bezoekt dinsdag 29 januari Resto VanHarte in Middelburg. Resto VanHarte aan de Buitenruststraat 221 is het buurtrestaurant voor jong en oud met lekkere, gezonde maaltijden voor weinig geld. Dé plek om buurtgenoten en wijkorganisaties te leren ken nen. De burgemeester komt gezellig mee-eten, maar vooral ook wijkbewoners ontmoe ten. Hij is sinds vijf maanden burgemeester van Middelburg. Daarvoor was hij burgemeester van Albrandswaard. Hij komt naar Resto VanHarte voor een informele kennismaking met de VanHarte-organisatie en het Resto met haar vrijwilligers en bezoekers. De burgemees ter komt ook iets vertellen over zijn werk en zijn aanstaande verhuizing naar Middelburg, waar hij en zijn gezin erg naar uitkijken. Mee-eten kan nog. Resto VanHarte Middelburg is elke maandag en dinsdag open op wisselende locaties. Graag vooraf reserveren. Reserveren kan via: 0900-900 3030 op maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 12.30 uur (50 ct/min). Het driegangendiner is altijd vers en betaalbaar. Kinderen zijn ook welkom. u/iu iu.restouanharte.nl Middelburg Fit for All in Middelburg biedt sinds begin januari een nieuwe unieke manier van training: de Milon Cirkel. Deze cirkelop stelling van zes krachttoestel len en zes conditietoestellen maakt het mogelijk om slechts in 35 minuten het hele lichaam te trainen. "En dat met vijftien maal meer resultaat dan op normale fitnesstoestellen. Het unieke zit hem in de dubbele weerstand in deze toestellen", zegt eigenaar Ron Openneer van Fit for All, "De vetver- branding wordt dermate goed gestimuleerd dat het lichaam nog drie dagen lang vet blijft verbranden. Daarnaast worden zo extra spieren opgebouwd die ook op de lange duur voor betere verbranding zorgen. En betere verbranding bete kent een slanker en strakker lichaam." Bij de Milon Cirkel stelt de trainer éénmaal alle toestellen voor je in en al je gegevens worden bewaard op een chipcard. Je doet zes spierversterkende oefeningen afgewisseld door twee cardio- oefeningen, alles computer gestuurd. Met deze nieuwe faciliteiten zet Fit for All een nieuwe stap op het gebied van figuurtraining. Ter kennisma king kan iedereen de Milon Cirkel vrijblijvend uitproberen met de unieke 'niet tevreden over het resultaat' geld terug garantie. Deze aanbieding geldt t/m 28 februari 2013. Fit for All, Podium 3, ZEP, Middelburg telefoon 0118- 629440. www.fitforaIlmiddelburg.ril

de Faam | 2013 | | pagina 18