i urm es var een echte kampioen DELTA Zeeland Fonds? Dagbladbezorger Wordt uw project al ondersteund door het naar een bijbaan? OPZOEK Zonderland komt bij M.T.V. Sport en spel in de Kruitmolen Tempelverhalen in het museum Erkenning voor buurtbemiddeling Waterschap heeft kasloket gesloten Ballonnen door Keurhove Kinderkookcafé Ontmoetingskerk Volg ons ,p face*»00 en Kunst Cultuur Zorg Welzijn Sport vrije tijd Natuur milieu Cu vai Ha ho< Arnemuiden, Oost- en Westkapelle Fonds Meer informatie? Middelburg nieuws Middelburg Olympisch kampioen en Sport man van het Jaar 2012 Epke Zonderland geeft een Golden Clinic bij gymclub G.V. M.T.V. '69 in Middelburg. De gymclub heeft de Clinic gewonnen als beloning voor hun inspannin gen voor Het Grote Gymfeest. G.V. M.T.V. '69 is een van de 145 clubs die van 3 tot en met 6 januari meedoen aan dit ini tiatief van de KNGU (Konink lijke Nederlandse Gymnastiek Unie). Het doel is om kinde ren via uitdagende workshops en proeflessen kennis te laten maken met de gymsport. Epke Zonderland is ambassadeur van Het Grote Gymfeest. Ambas sadeur Epke Zonderland: "Ik roep iedereen op om met zo veel mogelijk vriendjes en vriendin netjes naar Het Grote Gymfeest in Middelburg te komen. Ik kijk er naar uit om de kinderen te ontmoeten en samen te be wegen." Alles over Het Grote Gymfeest is te vinden op www. hetgrotegymfeest.nl. Daar kan iedereen ontdekken welke clubs hun deuren openstellen van 3 tot en met 6 januari. Middelburg Donderdag 3 januari is er een groot spektakel in sporthal de Kruitmolen. Het jaarlijkse Sport en Spel Winterfestijn is van 10.00 tot 16.00 uur. Deze activiteit is een samenwerking tussen Middelburg in Beweging en SWM. Op deze dag zijn er verschillende sport- en spel acti viteiten zoals; stormbaan, pan na, abseilen, breakdance, een bouwhoek van Stichting Blokje bij Blokje en nog veel meer. Deze activiteit is voor kinderen van 4 tot en met 14 jaar. Middelburg Na de zeer succesvolle samen werking tussen SWM en het Zeeuws Museum komt er een vervolg op de activiteit 'Dra- kenverhalen' van afgelopen herfstvakantie. Op vrijdag 4 januari kunnen kinderen in de leeftijd van 5 tot en met 12 jaar deelnemen aan 'Tempelverha len' in het Zeeuws Museum aan het Abdijplein. Temmo de Tempelleeuw verzorgt een schitterende rondleiding en een knutselworkshop. Meld je aan op kids@welzijnmiddelburg.nl en vergeet niet je leeftijd te ver melden. Let op aanmelden kan tot 2 januari. Middelburg Buurtbemiddeling Middelburg heeft officiële erkenning gekre- Epke Zonderland komt zaterdag 5 januari naar gymclub M.T.V. in Middelburg. De Olympisch kampioen en Sportman van het Jaar 2012 bezoekt Het Grote Gymfeest. Alles over Het Grote Gymfeest is te vinden op www.hetgrotegymfeest.nl. FOTO PR gen. Het Centrum voor Crimi naliteitspreventie en Veiligheid (CCV) heeft na toetsing van de kwaliteitscriteria aan Buurt bemiddeling Middelburg haar kwaliteitserkenning toegekend. Buurtbemiddeling Middel burg, een onderdeel van Stich ting Welzijn Middelburg, heeft daarmee bewezen aan alle kwa liteitscriteria te voldoen die bij een bemiddelingsproces horen, van aanmelding, intakes, be middelingsgesprekken tot na zorg. De onderscheiding staat verder borg voor deskundige en professionele begeleiding en opleiding van de vrijwillige be middelaars. Middelburg Het kasloket van waterschap Scheldestromen is met ingang van 1 januari 2013 gesloten. Dit betekent dat de waterschaps belastingen niet meer contant betaald kunnen worden in het kantoor aan de Kanaalweg in Middelburg. Alle kasbetalin- gen kunnen voortaan gedaan worden aan het kasloket van Sabewa Zeeland in het water schapskantoor, Kennedylaan 1 in Terneuzen. Dit kasloket is elke werkdag geopend tussen 9.00 en 16.00 uur. De reden van de sluiting van het kasloket in Middelburg is dat water schap Scheldestromen vanaf 1 januari 2013 deelneemt aan Sa bewa Zeeland. Het waterschap heft en int dus niet meer zelf de waterschapsbelastingen, maar heeft dit uitbesteed aan Sabewa Zeeland. Middelburg Nieuwjaarswensen, ze zijn bij de afsluiting van het ene jaar en de start van het volgende niet weg te denken. De leerlingen van Keurhove in Middelburg hebben daar op een bijzondere manier vorm aan gegeven. Zij zijn namelijk in optocht, met lampionnen en ballonnen, door de wijk getrokken om op het Meiveld hun wensen voor het nieuwe jaar de lucht in te sturen. In totaal 40 ballonnen werden op de wind verspreid boven Middelburg en mogelijk nog verder. Naast een wens, stonden er op het kaartje ook contactgegevens Middelburg Het jaarlijkse kinderkookcafé in de Ontmoetingskerk aan de Oosterscheldestraat wordt woensdag 2 januari gehouden. Kinderen van 4 tot 12 jaar zijn van harte welkom om lek kere hapjes klaar te maken en gezellig met elkaar op te eten. Tussen de gerechten door is er een verhaal uit de Bijbel. Er wordt afgesloten met een leuke bingo met echte prijsjes. Het kookcafé is van 17.00 tot 19.00 uur. Toegang gratis. Info. 06- 45095226. Jaarlijks stort DELTA een bedrag in het DELTA Zeeland Fonds. Dit fonds verstrekt donaties aan maatschappelijke projecten in Zeeland. Ook uw project kan voor financiële steun in aanmerking komen. De bijdragen variëren van 500 tot 20.000, afhankelijk van de aard van het project. Een onafhankelijk bestuur buigt zich vijf keer per jaar over alle aanvragen. Als u uw aanvraag instuurt vóór 28 januari, weet u vier weken later of uw project wordt ondersteund. Benieuwd of, en hoe u een aanvraag kunt doen? Kijk dan op www.DELTAZeelandFonds.nl/aanvragen We zien uw aanvraag graag tegemoet. Ja, ik wil de PZC bezorgen Naam: Adres: Postcode: Telefoon: Geboortedatum: Woonplaats: ijk op www.DELTAZeelandFonds.nl Vul deze bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: de PZC t.a.v. afdeling centrale Distributie, Antwoordnummer 71,7300 VB APELDOORN Meer bereiken. Met Wegener Kap< Het nie Kap' nuar een van 1 kleir sus v leidii soori pels, fram theo: onde aan 1 de w actie snoe: gaat: mog< beste Gras 16 ja fruiti 0113 fruitt Oost! De s< 1 is o zeker als hc van 1 conti inwoi lengd Ruud Soub zoen Oostl deze bouw name dekla Meer I: ww E: we T: (02 Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 2 januari 2013 De Faam pagina 6 WGGGNGR Media Wilt u graag fit blijven? En overdag tijd houden voor u zelf? En lijkt het u fijn om bij te kunnen verdienen om leuke dingen te kunnen doen? Dan is een baan als krantenbezorger wat voor u. De voordelen van het bezorgen: Een prima maandelijkse vergoeding. Gratis de PZC lezen. Vele interessante extra's. Ga naar www.bezorgers.nl voor meer informatie. 0^ Direct aanmelden? Via internet: www.bezorgers.nl «k. Telefonisch: 0800-0222710 jjS Per post: stuur onderstaande bon op

de Faam | 2013 | | pagina 6