kortingen 101 showroommodellen! 15% voordeel 100% Auplng bij joosse Interieurs Piccard duikt voor het goede doel ,1 i Joosse auping auping J0< 'S Poortvliet Lieve poes Kitty is op zoek naar een fijn rustig thuis Mindfulness voor iedereen Spiritualiteit bij Yogaflow nui mi wniici vuurueei www.auping.nl plaza 0***fp f IMftUa* KM*< H.lmt Winteractie Gapinge Juist bij guur economisch tij zijn managers en werkne mers gebaat bij evenwicht, concentratie en creativi teit. Mindfulness biedt de innerlijke rust om extra stress te kunnen weerstaan. Om drukbezette mensen de gelegenheid te bieden met Mindfulness kennis te maken, organiseert Joke de Vrieze/Meditatie Zee land de komende maanden een Mindfulness training. Mindfulness Based Cog- nitive Therapy (MBCT) combineert oosterse medi tatie- en yogatechnieken met westerse psychologie. De trainingen zijn om de week op acht maandagavonden van 14 januari tot en met 22 april. Info: 06-22868392 www.meditatiezeeland.nl Vlissingen De maand januari staat in het teken van het thema 'stilte'. Yogapraktijk Yoga flow houdt verschillende bijeenkomsten hierover. In het Open Hof in Vlissin gen zijn op donderdag 3 en 24 januari bijeenkomsten van 10.20 tot 11.50 uur. De toegang is 12,50 euro per persoon. Op 19 januari is in de Bibliotheek Vlissingen van 10.30 tot 12.00 uur een sessie Mindfulness, toegang gratis. www.yogaflow.nl Allereerst een heel gezond, gelukkig 2013 toegewenst! We starten dit jaar met zeer scherpe prijzen. Interesse in een bank, fauteuil, tafel of lamp? Of op zoek naar exclusieve decoratie voor uw interieur? U vindt het bij Joosse, profiteer nu van de acties! Poes Kitty wil graag vertrekken uit het asiel, het liefst naar een rustig huishouden waar ze lekker in haar mandje kan liggen. foto tara de vriend Kom ook kijken naar onze nieuwe collectie, en laat u verrassen. We kunnen u nu elke maat en elke kleur bieden. Kom met uw woonwens naar Joosse! Langstraat 2, 4341 EEArnemuiden WWW.jOOSSeinterieurS.nl T 0118 - 60 12 73 Winter. De dagen wolden korter en kouder Toch ziet Auping er de voordelen wel van in. Zo wordt het nóg lekkerder om heerlijk in uw warme bed te liggen! Daarom tijdelijk 15% wintervoordeel bij Auping. Ga dus snel naar de Auping dealer! Uitgesloten j.,n: K2 vlakke spiraalbodem, Oublm motras, bedtemel, kosten en de actiesets Match london, Dublin (Moximus), Dublin Denim (Moximus) Monaco Moximus en «oxton. Oeie actie geldt »an 17 dec. 2012 t/m 31 ,on. 2013. Kijk op wvm aupmg.nl voor de uitgebreide voo.waarden Volg ons ook via: SI Auping nights, Better days U vindt Auping Plaza op Woonboulevard Poortvliet Paasdijkweg 33 T. 0166 - 61 93 50 www.aupingplaza-poortvliet.nl openingstijden: di-do: 10.00 - 17.30 uur vrijdag: 10.00 - 21.00 uur zaterdag: 9.30 - 17.00 uur De traditionele Nieuwjaars duik heeft gisteren plaats gevonden aan het Badstrand van Vlissingen. Deze keer was er geen sprake van extre me kou, maar de deelnemers lieten zich de erwtensoep die Hotel Restaurant Piccard serveerde en ter beschik king stelde, goed smaken. Jan Prenger P Vlissingen Jet Kokelaar van Hotel Piccard: "Tijdens onze jaarlijkse kerst- borrel met alle medewerkers, ontstond spontaan het idee om mee te doen met de Nieuwjaars duik en tegelijkertijd een goed doel te sponsoren. Dat werd de Voedselbank." Kokelaar legt uit: "Dit jaar no digen we iedere week een ge zin uit om in ons restaurant te dineren dat afhankelijk is van de Voedselbank. Het gaat ons om gezinnen of alleenstaande ouders met kinderen in de leef tijd van vijf tot vijftien jaar. De Voedselbank zorgt voor de se lectie van de gezinnen en ver strekt onze waardebonnen. Op deze manier is de privacy van deelnemers gewaarborgd. Om het uitje compleet te maken, kunnen deelnemers ook vrij ge bruik maken van ons overdekt en verwarmd zwembad." Over het waarom zegt Kokelaar: "Wij hebben gastvrijheid hoog in ons vaandel staan en de relatie Hotel Piccard ging het water in voor de Voedselbank. Mede werkers, vrienden en bekenden van het restaurant trotseerden de kou om geld in te zamelen. FOTO PR naar een goed doel was om die reden dan ook snel gelegd. We bedachten een vorm waarin ons vakmanschap tot uiting komt." "Onze medewerkers en hun vrienden en familie hebben van jong tot oud meegedaan aan de Nieuwjaarsduik. Het ging er om aandacht voor onze actie te vragen. We hadden aanvanke lijk een groep van 52 mensen, 1 voor elke week in het jaar, in gedachten maar dat zijn er meer geworden", vertelt Kokelaar enthousiast. "Zij waren herken baar aan de rode T-shirts met de tekst: 'Ik was er bij'. Voordat de deelnemers naar het strand gin gen hebben we een Berenburger uitgereikt om in de stemming te komen." De Vlissingse Nieuwjaarsduik wordt georganiseerd door de stichting 'Zwemmen langs Wal cheren' en is op het Badstrand van Boulevard Banckert. Wat in het verleden begon als een eenmansactie, is in de loop der jaren uitgegroeid tot een heus evenement. De Gemeente Vlis singen is blij met het initiatief, ondersteunt het en hoopt daar mee de traditie tot een groot Vlissings evenement te laten uitgroeien. Bart Roelse, voor zitter van de stichting: "Het is de bedoeling dat de mensen het strand gaan gebruiken voor een grote Nieuwjaarsreceptie waar ze vrienden en bekenden ont moeten. Het inschrijfgeld van 2 euro is om de noodzakelijke kosten te dekken." Hotel Res taurant Piccard, Badhuisstraat 178, Vlissingen, telefoon 0118- 413551. www.piccard.nl Tara De Vriend Vlissingen Kitty is een lieve poes van twaalf jaar oud. Ze wil erg graag weg uit het asiel, want ze houdt niet zo van andere katten en honden. Kitty is wel kinderen gewend, maar houdt niet van drukke klei ne kinderen. Ze woont het liefst in een rustig huishou den, waar ze lekker in haar mandje in de zon kan liggen. Ze houdt van gezelligheid en knuffelen. Verder vindt ze het niet erg om in een flat te wonen. Kwijt of gevonden Wanneer je een dier vindt, kun je het beste telefonisch contact met het asiel op nemen. Ook kun je op de website van Amivedi kijken. Daar staan alle vermiste dieren op vermeld. Als je het gevonden dier naar het asiel wilt brengen, bel dan van tevoren even op. Het asiel houdt hier dan rekening mee. De eventuele eigenaar heeft 14 dagen de tijd om het dier op te halen. Als niemand zich bin nen die tijd bij het asiel meldt, gaan ze op zoek naar een nieuw baasje voor het dier. Wanneer je zelf je dier kwijt bent, kun je dit bij het asiel en Amivedi melden. Indien mogelijk, stuur dan fo to's van je hond of kat mee. Interesse Benieuwd naar Kitty? Kom dan kennismaken met haar in het Dierenasiel Walcheren aan de Maanweg 5 in Vlissingen. Het asiel is geopend van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur en op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. Het is mogelijk om kennis te maken met het asieldier buiten de ope ningstijden, maar uitsluitend op afspraak. Het asiel is bereikbaar via: 0118-613579. www.dieren- asielwalcheren.nl.

de Faam | 2013 | | pagina 5