uit intratuin Gratis koffie of thee Superechte Liefde Het kan niet opruiming showroommodellen bin n9n Kerstbomen gaan in brand Kunst of Kitsch, dat is de vraag! Opbrengst van collecte MS Activiteiten Terra Maris Ook volop keuze in grote echte kamerplanten Plaats je eigen bericht gratis op onze website! KORTINGEN VAN 22-58% 55 cm. Q OO .J4?^ i AT> 11 geeft aan groen srich- rinkel. web- ons ?r. woensdag 2 januari 2013 De Faam pagina 3 Organiseer je een concert, een leuk evenement, een wandeling, een markt of iets anders op Walche ren? Plaats dan een gratis bericht op onze veelgelezen website. www.de-faam.nl - @DWKdefaam De Faam Heeft u vragen aan de redactie of misschien een tip? Mail ons op red.faam@whm.wegener.nl of laat het ons weten via Twitter: http://twitter.com/dwkdefaam nsen in 2013 memens i betrekkii 'oor- :hrijf aan om- ir ze zet- om ig te ïatig uit- rne- ie in 'enk :>em s re- op gezondheid of op de financiën. alistisch en zorg dat je er volko men achter staat. Maak notitie van de vorderingen en wees niet ontmoedigd als het minder snel gaat dan gedacht. Hulp via internet Internet kan behulpzaam zijn, er zijn sites en programma's die helpen met afvallen, stoppen met roken of sporten. Het voedingscentrum geeft verantwoorde adviezen over afvallen en geeft bijvoorbeeld ook recepten. Beloon jezelf als het goed gaat, maar straf jezelf niet als het een keer mis gaat. Zoek dan naar mogelijkheden om weer op het rechte pad te komen. Een volgende keer lukt het vast beter. Nieuwe kansen Mocht het onverhoopt niet FOTO JAN PRENGER lukken om de goede voor nemens vol te houden, zit dan niet bij de pakken neer. Volgend jaar is er een nieuwe kans! Het roer om Het roer moet om, stoppen met roken, af vallen, zuiniger leven. Iedereen heeft in zijn leven wel op een punt gestaan om het anders te gaan doen. Velen hebben vastgesteld, dat de werkelijkheid anders uitpakt. Hier bij wat tips om het goede voornemen te laten slagen. Tijdens de kerstvakantie vertoont Cinema Middelburg woensdag 2 en donderdag 3 januari om 14.00 uur de kin derfilm Superechte Liefde. De film was de grote winnaar van het Europees Jeugdfilmfestival Vlaanderen 2012. De film is geschikt voor kinderen vanaf 9 jaar. Kinderen beta len slechts 4 euro entree. Middelburg Stichting Speelhof Hooger- zael houdt in samenwerking met de Stichting Griffioen "De Wijk" de jaarlijkse kerstboomverbranding op vrijdag 4 januari. Bewoners van de Griffioen kunnen die dag vanaf s 'middags 14.00 uur hun kerstboom afgeven op het terrein van het Speel hof Hoogerzael gelegen aan het Seispark. Iedereen die een kerstboom brengt, krijgt een lot per boom en maakt 's avonds kans op een leuke prijs. Uiteraard zal de warme chocomel niet ontbreken en kunnen bewoners elkaar de hand schudden en het beste wensen voor het nieuwe jaar. De kerstboom verbranding start om 19.00 uur. Westkapelle Vier taxateurs (Middelburgs Veilinghuis en Kunsthandel Laurentius te Middelburg) zijn op zaterdag 5 jamiT ari van 13.30 tot 16.30 uur aanwezig in het Polderhuis Dijk- en oorlogsmuseum in Westkapelle. Bezitters van sieraden, schilderijen, por selein, aardewerk, militairia of oude boeken/prenten zijn van harte welkom om deze te laten beoordelen. Veere Tijdens de collecteweek van het Nationaal MS Fonds is 5458 euro in de gemeente Veere opgehaald. Met het geld dat de collectanten heb ben opgehaald blijft het Na tionaal MS Fonds zich in zetten voor onderzoek naar MS en een betere kwaliteit van leven. Oostkapelle Terra Maris houdt de ko mende week diverse activi teiten. Op donderdag 3 ja nuari kunnen volwassenen en kinderen van 13.30 tot 15.00 uur bij Terra Maris in Oostkapelle 'Zeedieren schilderen'. De workshop begint met een inleiding over vissen. Volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar kun nen deelnemen. De kosten zijn 9 euro voor volwasse nen en 6,50 euro voor kin deren. Zondag 6 januari is van 14.00 tot 16.00 uur de activiteit Strandjutten. De activiteit is bedoeld voor alle leeftijden. De kosten zijn 4,00 euro per persoon. Op woensdag 9 januari houdt Terra Maris in Oostkapelle het natuurspreekuur 'Daar vraag je me wat'. Het gra tis natuurspreekuur, in de ontvangsthal van Terra Ma ris, begint om 13.30 uur en duurt tot 15.30 uur. woonconcept Buitenmeubelen, buitenverlichting, slaapkamers, matrassen, boxsprings, meubelen, eettafels, relaxfauteulls - de mooiste showroommodellen toveren een smile op uw gezicht; Bij Palladio, De Vlijt de Jonge Hoek van Dijke Kijk op binnenuitverkoop.nl Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 561482 •Uniek» Auptafl 'jSOiUX Zijdebloemen -plantenshow Zijde Diefenbachia Boeket zijde tulpen (excl. vaas) Intratuin Koudekerke G alge weg 5, 0118-551623 Donderdag en vrijdag koopavond www.intratuin.nl Tegen inlevering van deze bon in ons tuincafé. (1 consumptie per bon per klant)

de Faam | 2013 | | pagina 3