20 i**3.0Q Zuurkool .500 gr 0.78 .98 Zo lekker kan 79 kcal zijn! Inbrekersgilde slaat vaker in huizen toe Hypotheekeis starter versoepeld per 2013 Perssinaasappels sappig zoet vers uit het vat Bilderberg Vaalsbroek Een frisse start in een Winter Wonderland Jong geleerd... Welk hout? Altijd actueel: de-faam nl moo Lezersactie 'Zoveel vraag naar een product hebben we nog nooit gehad' ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Voor kinderen is de keuken een avontuur. Wat zit er in de pan? Hoe smaakt dat? Is dat heet? Lekker? Daarom is er nu een echte kinderkeuken in het leven geroepen. Met bijvoorbeeld een afneembare magneet- knop waarmee kan worden voorkomen dat kinderen zelf de kookplaat inschake len. Het soft design met de afgeronde hoeken kan niet voorkomen dat een kind valt, maar het letsel zal min der ernstig zijn. Als ouder kunt u ook uw aandeel leve ren. Leg altijd uit waarom iets gevaarlijk is, ook al is het kind nog klein. www.cucini.nl Er wordt meer ingebroken in Nederland. Het aantal mensen dat thuis ongewenst bezoek kreeg, steeg van 2,5% in 2008 naar 3,1% in 2011. Dat is een toename van ongeveer 100.000 huishoudens. Dit blijkt uit cijfers van het CBS. Ook steeds meer mensen den ken dat zij kans lopen dat er bij hen wordt ingebroken. In 2008 dacht 5,5% dat zij een groot risico liepen, in 2011 steeg dat percentage naar 6,9%. Huishoudens die al eens slachtoffer zijn geweest van een inbraak, schatten de kans groter in. Meer dan een derde van deze categorie is bang voor herhaling. Met simpele maatregelen kan de kans op inbraak echter fors verkleind worden. Vraag bijvoorbeeld een vertrouwd persoon op het huis te passen, als er een rouw- of huwelijks advertentie in plaatselijke kranten is geplaatst. Verberg buiten geen sleutels en laat sleutels niet aan de binnen kant van sloten van deuren en ramen zitten. Voorzie zowel de begane grond, ook (garage) deuren en eventuele lichtkoepels, als de bovenverdieping van de woning met deugdelijk hang en sluitwerk. Zet ladders en kliko's weg, zodat opklimmen onmogelijk is. woensdag 2 januari 2013 De Faam pagina 24 Spanjaardstraat 18 Langeviele 14 0118-612229 ™"-ëroentehal-m±ddelburg.nl Q118-767279 groentehal@live.nl Aanbiedingen geldig van wo 02-01 t/m di 08-01 De ministerraad heeft inge stemd met het versoepelen van de hypotheekvoorwaar- den voor starters met per spectief op een inkomens stijging. De maatregel is op 1 januari 2013 ingegaan. Starters die binnen en kele maanden of jaren een verhoging van het salaris verwachten kunnen een ruimere hypotheek krijgen. Het doel van de maatregel is om op verantwoorde wijze starters meer ruimte te geven voor een hypo theek, waardoor meer maatwerk mogelijk wordt. Voor extra ruimte moet er objectieve informatie be schikbaar zijn waaruit blijkt dat een inkomensstijging te verwachten is. De inkomensstijging moet binnen een redelijke termijn plaatsvinden. Deze maatregel vervangt de huidige regel dat de verwachte salarisverhoging binnen zes maanden moet plaatsvinden en onvoorwaar delijk schriftelijk moet zijn toegezegd door de werkgever. Hierover was onduidelijkheid op de hypotheekmarkt ont staan. Om deze onduidelijk heid weg te nemen, is besloten om de inkomenscriteria vast te leggen in een ministeriële rege ling. Voor 2013 zijn deze tabel len opgesteld door het Nibud. De tabellen zullen jaarlijks worden aangepast op basis van advies van een onafhankelijk instituut. Stoken met hout is in Ne derland weer in opkomst. Het is hierbij echter wel van het grootste belang dat gestookt wordt met schoon en droog hout. Essenhout is taai, hard en elastisch. Zeer geschikt voor wat grotere haarden. Berkenhout heeft een zeer schone ontbran ding, waar weinig zuurstof voor nodig is, wat vervui ling van het rookkanaal voorkomt. Eikenhout is traag brandend met weinig rook en een warme vlam. Elzenhout brandt sneller dan eik en es. Prima ge schikt voor accumulerende kachels zoals speksteenka chels. LüUJiu.uoorlichtingsburo- tuonen.nl Het product Dieet Pro is in zeer korte tijd een van de meest succesvolle producten geworden in drogisterijen en gezondheidswinkels. In minder dan een jaar tijd heeft het meer dan 800 verkooppunten gekregen en inmiddels zijn er zelfs in het buitenland verkooppunten gestart met Dieet Pro. Gert Ritskes van DA Drogiste rij Ritskes in IJmuiden vertelt: "Zoveel vraag naar een product heb ik nog nooit gehad. We heb ben inmiddels meer dan 5.000 potten verkocht en de reacties van zowel mannen als vrouwen zijn lovend." Bij winkelketen De Tuinen met 116 vestigingen was Dieet Pro zelfs het meest suc cesvolle product van 2012! En dat is niet zomaar. Het geheim van Dieet Pro? Dieet Pro is een unieke formule van 79 kcal per shake. Het be vat een speciaal soort langzaam verteerbaar eiwit, genaamd micellar caseïne gecombineerd met L-carnitine. Ook uniek aan Dieet Pro is dat het nagenoeg vrij is van koolhydraten, vet en suiker! Hoe gebruik je Dieet Pro? Het grote voordeel van Dieet Pro is dat je ernaast verse, ge zonde en vezelrijke voeding blijft eten. Ook de avondmaaltijd wordt niet overgeslagen. Hier door is het zeer eenvoudig toe te passen in een druk dagelijks leven. Bij Dieet Pro verkoop punten zijn gratis weekmenu's verkrijgbaar met hierin een voe dingsschema voor 7 dagen. Dieet Pro is verkrijgbaar in vier heerlijke smaken (aard bei, banaan, chocolade en vanille) en is te mengen met water, melk, yoghurt maar ook bijvoorbeeld met Vifit of Optimel. Aanbieding Tot en met 14 januari is Di eet Pro met €5,- korting ver krijgbaar bij alle vestigingen van DA Drogisterijen en De Tuinen, en bij de betere dro gisterijen en gezondheids winkels. De prijs voor een pot van 500 gram (22 doseringen) bedraagt dan tijdelijk €24,90 (in plaats van €29,90). Deze aanbieding is ook zon der verzendkosten verkrijg baar op www.dieetpro.nl. www.dieetpro.nl Midden in het prachtige Limburgse heuvelland schap pronken het kasteel en op loopafstand de moderne hotelvleugels in al hun glo rie. Dit hotel in Vaals is het ultieme vertrekpunt voor een ontdekkingstocht naar paradijselijk Maastricht of Aken of gewoonweg lekker genieten van de prachtige natuur rondom deze sprook jesachtige locatie. Inhoud arrangement 3 x Overnachting in een tweepersoons Superior room 3 x het uitgebreide Bilder berg ontbijtbuffet 1 x koffie, thee of warme chocolademelk in onze sfeervolle Bistro Unieke Vaalsbroek - wan del-, fiets- en autoroute kaart Prijs 129 euro p.p. Toeslag verblijf op een zaterdag 5 euro per persoon Verder bieden wij de volgende extra's: 20 korting op een weinessbehandeling; 2,50 euro p.p. korting diner (beide mits vooraf gereserveerd) Informatie en boeken: Rechtstreeks reserveren bij het hotel o.v.v. Lezersaanbieding Winter Wonderland. Bilderberg Kasteel Vaalsbroek tel. (043) 308 93 50 reserveringen@vaalsbroek.nl. bilderberg.nl/wonderland Arrangement op basis van be schikbaarheid. Extra lezersspe- cials alleen geldig mits vooraf gereserveerd en zijn niet com bineerbaar met andere kortin gen. Arrangementsprijs is op basis van verblijf in een twee persoonskamer; eenpersoons toeslag 30 euro per nacht. Vaalsbroek, een stukje buitenland in Nederland. Klik&Win

de Faam | 2013 | | pagina 24