Van de Peijl Groep kiest voor Opel Combo van AutoTeam Oldtimers, youngtimers. Geslaagd jubileumfeest van Auto Vermeulen CO2 offensief van BMW in 2013 Traas Ongediertebestrijding rijdt 11 jaar Renault op Niveau Ford Joosse viert eeuwfeest Citroën efficiënter AutoZee landnieuws O De 18-jarige marathonschaatser Antwan Tolhoek rijdt in het team van Henk Angenent. "Ik rijd ijsbanen in heel Nederland en ben daarom dolblij dat Toyota De Jonge een Aygo ter beschikking stelde. Nu gebruikt de Aygo niet veel benzine, maar in dit halfjaar staan er al 20.000 km op de teller en vandaar dat ik de benzi nesponsor, uitzendbureau GroenFlex uiteraard ook zeer dankbaar ben." AutoZeelandnieuws Het familiebedrijf Auto Vermeulen is een halve eeuw jong. Dat werd 21 december op gepaste wijze gevierd. FOTO ROB STRATING Op vrijdagavond 21 december vierde het familiebedrijf Auto Vermeulen haar 50e verjaar dag met vele genodigden. "Het was een gezellige en geslaagde avond!" Bij het naar huis gaan trof ik twee echtparen die tot de vaste klantenkring van Auto Vermeulen behoorden en die zichtbaar vergenoegd buiten van elkaar afscheid namen. De laatste honderd dagen van 2012 had het management van de Kia - en Subaru- dealer aan de Pearyweg in Goes allerlei acties georga niseerd en met deze avond werd het 50-jarig jubileum feestelijk afgesloten. De giften voor het jubileum komen toe aan 'de Cir kel', deel van het Gors en worden besteed aan nieuw buitenspeelgoed Hethuidige productgamma van BMW omvat al een behoorlijk aantal 20 procent bijtelling modellen en dat zal in 2013 verder uitgebreid wor den. Een belangrijke variant is de 320d EfficientDynamics Edition Touring. Dit model zal door deze technologieën een gemiddeld verbruik van 4,3 1/100 km realiseren. Door de uitstoot van 112 gram CO2 per km komt dit model in aanmerking voor een fiscale bijtelling van 20 procent. Een unieke prestatie voor een stationwagen. Hij zal bovendien leverbaar zijn met zowel een handgescha- kelde als een automatische 8-traps transmissie. Daarbij biedt deze 320d sportieve prestaties, zowel in topsnel heid (222 km/h) als in acceleratie (8,2-8,3 sec van 0-100 km/h). Hij levert 163 pk/380Nm bij 1750 toeren per minuut. Er is in autoland nogal wat te doen over de plannen van de regering om oldtimers, klas siekers en youngtimers te gaan belasten. Ik denk dat het kaf van het koren gescheiden moet worden. Al die mensen die een oude bezitten alleen vanwege het feit dat ze belastingvrij rijden, horen gewoon belasting te betalen. Ze hebben namelijk geen enkele affiniteit met zoli auto, het gaat hen uitsluitend om de portemonnee. Echte autoliefhebbers die ech ter zo'n automobiel koesteren, rijden daarmee uitsluitend voor hun plezier: oldtimerrit- ten, meetings en toertjes als het mooi weer is. Deze groep zou geholpen zijn met bijvoorbeeld een zogehe ten 60-dagenkaart. Dit is een heel simpel maar zeer efficiënt controlesysteem dat prima aansluit bij het karakter van oldtimerrijden. Je vult de kaart in als je gaat rijden en achteraf betaal je over de gereden dagen belasting. Op vrijdagavond 14 de cember was het een drukte van belang op het grote eeuwfeest van Ford Joosse uit Vlissingen en Sint Joosland. "De opkomst was enorm, want op het hoogtepunt van de avond waren er zeker 500 men sen," vertelt Johan Joosse me een paar dagen later. Na allerlei toespraken werd de avond, waarin het aan niets ontbrak, opgeluisterd door het geweldige optre den van de Recoveryband. Johan Joosse: "We hebben dankzij de goede gaven van onze gasten een geweldig mooi bedrag opgehaald voor Manege Paardoes. Op 9 januari zullen mijn broer Piet en ik dat bedrag aan de manege overhandi gen. In manege Paardoes worden paardrijlessen gegeven aan mensen met een handicap." Onlangs heeft het gere nommeerde bedrijf Van de Peijl Groep acht Combo's in gebruik genomen. Ze worden allemaal ingezet de klanten van onderdelen te voorzien. Naar aanleiding van deze via ZuidWestLease geregelde Combo's had ik een gesprek met directeur Rob Van der Peijl: "Onze Automotivedienst voorziet autobedrijven drie tot vier maal per dag van onder delen. Wanneer een auto op de brug staat en men heeft snel onderdelen nodig, zorgen onze mensen dat die er zo snel mogelijk zijn. We zijn zeer tevreden over het Opel, want totaal rijden er wel 17 Combo's rond. We hebben expliciet vOor de nieuwe Combo gekozen, omdat hij groter is en vooral zuiniger. Een ander belangrijk aspect is de hoge instap. Onze mensen moeten ontzet tend vaak in - en uitstap pen en met deze verbeterde ergonomie denken we allerlei ongemakken dienaangaande te voorkomen. De 1.3 liter com- monraildiesels hebben, weinig uitstoot en zijn dus heel zuinig. Ze zijn allemaal voorzien van airco en elektrische raambe- Citroën heeft het verbruik van de DS5 Hubrid4 met 8 procent verminderd en dat van de andere twee HDi's met 4 procent. De DS5 Hybrid4 met zijn bijzondere carrosserie consumeert nu slechts 3,5 liter brandstof per 100 gereden kilometers. Deze pagina AutoZeeland nieuws is een maandelijks podium voor nieuws van leden van de stichting Merkendealers Midden Zeeland. Tenzij anders vermeld, wordt de inhoud van deze pagina verzorgd door Rob Strating Dezer dagen neemt Traas Ongediertebestrijding uit 's-G raven polder weer twee Renaults in bedrijf, een Trafic en een Kangoo. Uiteraard worden deze wagens weer geleverd door Auto Cen trum, de Renaultdealer voor de Bevelanden en -Walcheren. De Kangoo was nog niet gearriveerd, maar verkoopad viseur Eelco Zwolle zette de Trafic even voor de deur en ging tevens mee op de foto. Ik interviewde Peter Traas, eigenaar van het Ongedierte- bestrijdingsbedrijf: "We rijden inderdaad sinds 2001 Renault en naar volle tevredenheid. De degelijkheid en de kwaliteit van Renault en de service van Auto Centrum doet ons elke keer weer beslissen bedrijfsauto's van dit merk aan te schaffen. De Kangoo wordt ingezet als serviceauto voor controles en inspecties, de Trafic heb ben we nodig voor grotere opdrachten. Ons werkgebied vanuit 's-Gravenpolder is Zuid-West Nederland tot Til burg en we werken hier met 28 mensen. Eigenlijk bestrijken we heel Nederland op franchi sebasis. Naast ongediertebe strijding kennen we Building Care, de Winterservice en Nature Care." Rob van der Peijl: "We zijn er met 235 medewerkers trots op een totaalleverancier te zijn met veel klanten in de industrie van Zuid-West Nederland." diening. Trimline heeft de wagens keurig van ons logo voorzien." Van der Peijl Groep Ik ben altijd zeer betrokken geweest bij het bèdrijf, want ik groeide op in de stad Goes en vanwege mijn interesse in alles wat maar met auto's te maken had, zag ik Van der Peijl op de Kreukelmarkt uit zijn jasje groeien. Het bedrijf verhuisde naar de Spiegelstraat en vervolgens naar de huidige locatie aan de Livingstoneweg. Na de start van de vestiging Terneuzen in 1964 volgden er mede dankzij overnames nog vele locaties, zoals Middelburg, Oostburg, Axel, Bergen op Zoom, Steenbergen, Sommels- dijk, Oud- Beijerland, Oudenbosch en Breda. Naast de Automotivepoot heeft de Van der Peijlgroep zich gespecialiseerd op de industrietechniek MRO, wat staat voor Maintenance Repair Overhaule. Rob van der Peijl: "We zijn er trots op een totaalleverancier te zijn." Peter Traas, eigenaar van het gelijknamige, succesvolle Be- velandse ongediertebestrijdingsbedrijf: 'De mensen kunnen ons vinden op www.traasongediertebestrijding.nl' Op 11 januari van 18.00 tot 22.00 uur verzorgt Zeeland op Niveau weer haar jaarlijkse nieuwjaarsreceptie in de grote showrooms bij BMW dealer Zwartepoorte in Goes. Een prima gelegenheid om te net werken. Kaarten a 22,50 euro kunnen worden besteld via de site www.zeelandopniveau. nl en de opbrengst is voor de bekende Stichting Leergeld. De nieuwjaarsreceptie van Zeeland op Niveau is een prima gelegenheid om te netwerken. FOTO PR

de Faam | 2013 | | pagina 19