tuia n Uit in Zeeland Cubaanse s Agenda t/m 9 januari k°Rting 5q "B DEALÜ3 TE KOOP OP MAANDAG JANUARI Ti KOOP OP WOENSDAG i 1 SN DONDERDAG 3 JANUARI Zeeuwse Trein Model Ruilbeurs Zingen bij een popkoor Ti KOOP OP VRIJDAG 4 T/M ZONDAG 6 JANUARI Donderdag Zaterdag 3 januari 5 januari Zondag 6 januari Maandag 7 januari Woensdag 2 januari Vrijdag 4 januari Deze deals koop je alleen op www.sweetdeal.nl! De ultieme winteractiviteit, schaatsen op de ijsbaan van Vlissingen. Ga met 2 personen schaatsen. Geen schaatsen? Geen probleem, de prijs is inclusief schaatshuur. Zeeland Start 2013 sportief. Ga voor 2 bootcamp sessies bij Bootcamp Zeeland. Verander de sleur van een normale looptraining en ga eens helemaal "Back to Basic"! Dat is lekker! Geniet met 2 personen bij Grieks Specialiteiten Restaurant Saioniki Middelburg van een uitgebreide specialiteit van de kok, de mixed grill Volg Sweetdeal op Ttoitter en Facebook @SWEETDEALZEELND f /SWEETDEAL.ZEELAND Raices Cubanas komt dit theaterseizoen weer terug! Van 3 januari tot en met 2 februari 2013 zal de zevenmans forma tie in de theaters te zien zijn met een gloednieuwe show. De naam Raices Cubanas betekent letterlijk 'terug naar de wortels', dus heerlijke origi nele Cubaanse muziek door 7 toppers die hun sporen hebben verdiend. De groep is te zien en horen in Zeeland op vrijdag 4 januari in het Ledeltheater in Oostburg en op zondag 13 januari in Theater de Mythe in Goes. Raices Cubanas treedt sinds 2003 met veel succes op in Nederland. Naast een vast repertoire van wereldberoem de Cubaanse nummers zoals El Chan Chan en Yolanda, komen zij ieder seizoen met een verrassend nieuw reper toire van bekende Cubaanse en eigen composities. Heinkenszand In De Stenge in Heinkens zand is zaterdag 5 januari de Zeeuwse Trein Model Ruil beurs. De beurs is van 10.00 tot 15.30 uur. Op deze beurs is een keur aan modeltreinen en toebehoren zoals rails, wissels, modelhuizen - in de schalen HO, N en Z. Ook zijn er nos talgische blikken treinen aan. Modelauto's zijn ook te kust en te keur vele schalen aanwezig en passen daardoor ook bij modeltreinen in de zelfde schaal. Onder het genot van een kopje koffie of een glas fris kunnen bezoekers een nieuwe treinenvideo bekijken. Deze video wordt uitgebracht door Van de Burg beeldproducties. De toegangsprijs bedraagt 1,50 euro voor volwassenen en 0,50 euro voor kinderen. Goes In januari start popkoor Flash back met repetities voor de derde show in de Mythe en er is plaats voor nieuwe, enthou siaste leden. Mensen die het leuk vinden om te zingen, rit megevoel hebben en een avond zingen in een enthousiast popkoor als een uitdaging zien, zijn van harte welkom. Belang stellenden kunnen kijken en luisteren maar natuurlijk ook meezingen, geheel vrijblijvend gedurende 2 repetities. Op woensdag 6 en 13 februari zijn de meezingrepetities. De repe tities worden gehouden vanaf 19.45 uur in het Edudelta College aan het Stationspark 39 in Goes en duren tot 22.00 uur. Flashback vestigde zich begin 2008 in Goes en groeide uit tot een meerstemmig koor met een gevarieerd repertoire met popmuziek*van de jaren vijftig tot hedendaagse songs. Popkoor Flashback zingt on der leiding van Léon Bours en is een swingend popkoor met meer dan veertig enthousiaste leden. Zij bruisen, zowel mu zikaal als fysiek van energie. Meer info: info@flashback- góes.nl en op de website www. flashback-goes.nl. Ove Het bezt van pop inm nan dect onli kaai per: te te iede Dot en s zien Ook Kwe Tijd Kws festi aanj op d den< en 1 Kufc vaar se B sme Nieuwjaarsconcert Om 19.30 uur, Atrium Ter Reede, Vredehoflaan 370 Nieuwjaarsconcert: Koninklijke Harmonie Ons Genoegen. Gratis toegang. Kinderfilm In Cinema Middelburg is om 14.00 de kinderfilm 'Superechte Liefde' te zien Raakvlakken Duo-expositie 'raakvlakken van Bram Lems en Thea van Soelen'. Van 3 januari tot en met 23 februari 2013 exposeert beeldhouwer Bram Lems (Brielle) en kunstschilder Thea van Soelen Vlissingen) in Galerie 'K en k' in de Herenstraat 17 in Mid delburg. Watersnoodmuseum Het Watersnoodmuseum in Ouwerkerk houdt gratis inleidingen door een gids over het ontstaan van het museum, de achtergrond van de Phoenixcaissons waarin het museum is ge vestigd en wat er allemaal te zien is in het museum. Nor maal moet een inleiding vooraf gereserveerd worden en wordt er extra voor Rythm of the Dance Irisch Music&Dance Spec- tacular, Schouwburg Mid delburg. Rhythm Of The Dance brengt op originele wijze een combinatie van moderne en traditionele Ierse dans en toont aan dat folklore nog steeds im mens populair is. De groep dansers en danseressen, voor een deel afkomstig uit het befaamde Riverdance, bestaat samen met de mu zikanten uit meer dan 40 personen. Viool en accordeon 11.00 uur, Atrium Ter Reede, Vredehoflaan 370 Trio C tot de Derde (viool, accordeon en klarinet) speelt klezmer, balkan- en zigeunermuziek. Entree 17,50 euro. Stiltewandeling Verzamelen om 10.00 uur bij Hotel De Distel in Zou- telande. www.schrijfjevrij.nl Het Groot Kerstcircus Zeeland is ook deze week nog te zien in Vlissingen. FOTO PR Groot Kerstcircus Om 13.00 en om 16.15 uur, Tent hoek Scheldestraat/ Aagje Dekenstraat Het Groot Kerstcircus Zee land verzorgt een familie voorstelling in een compleet nieuw programma met o.a. witte tijgers, Kozakkenrui- ters, veel acrobatiek en natuurlijk muzikale clowns. Meer ipfo: www.grootkerstcircus- zeeland.nl. Liedjes van vroeger 14.30 uur, Atrium Ter Reede, Vredehoflaan 370 Joop Meulmeester brengt een programma met liedjes van vroeger. Gratis toegang. Kinderfilm In Cinema Middelburg is om 14.00 uur de kinderfilm 'Superechte Liefde' te zien. gerekend. Deze kerstvakan tie wordt de inleiding op de genoemde data als extra service aangeboden aan de bezoekers van het museum, om 13.00 en 14.00 uur. www.watersnoodmu- seum.nl Watersnoodmuseum Om 15.00 uur is er een pan nenkoekarrangement voor kinderen waarbij een gids een rondleiding geeft door het Watersnoodmuseum, met bijzondere verhalen speciaal voor kinderen. Aan het eind van de rondleiding, rond 17.00 uur worden de kinderen verwacht bij de naastgelegen Brasserie De Vierbannen voor een pan nenkoek en een drankje. Informatie over kosten en aanmelding: 1 www.watersnoodmu- seum.nl

de Faam | 2013 | | pagina 14