Nachtkleding Dames - herenj t/m 40% KORTING Schiess Heren T 3 voor Mey - o shirts 22,- idergo Dames f heren t/m 40% korting Sloggi 4 3 Superpen bij bieb en Kunstbende Win kaarten voor NYE Hometown in Middelburg AutoTeam reikt de cheques uit Inschrijving the Roses van start f 0! ïd DE VLIJT LINNEN Middelburg Gravenstraat 3 Tel. (0118) 63 38 30 Altijd actueel: de-faam.nl donderdag 27 december 2012 De Faam pagina 12 Lino Lux Goes Tijdens de Grote Clubavond in december hebben de aan wezige clubs uit handen van Opel-dealer AutoTeam uit Goes hun cheques over handigd gekregen. De to tale opbrengst van dealer AutoTeam van alle deelne mende clubs is in zijn regio 38.789,37 euro. Jack Bur- remans, woordvoerder van AutoTeam: "We zijn trots op alle bedragen die door le den van de clubs opgehaald zijn met de Grote Clubactie. De opbrengsten helpen de verenigingen om te kunnen doen waar ze goed in zijn, namelijk sport en recreatie bieden in de regio voor jong en oud. Bovendien vinden wij het belangrijk om ook alle vrijwilligers eens in het zonnetje te zetten. Zij zijn een onmisbare schakel." Goes Dinsdag 1 januari klokslag 0.00 uur kan weer inge schreven worden voor de Delta Ride for the Roses op zaterdag 8 juni; het grootste Zeeuwse fietsevenement ten bate van KWF Kankerbe strijding. Ingeschreven kan worden als individuele deelnemer, clubteam, bedrijventeam en ook als schoolteam. Ieder een kan meerijden aan de Roses. Ook op een E-bike of een scootmobiel is het toe gestaan om de Ride for the Roses te rijden. f' j Tara De Vriend Bommel, Brooklyn, Tym- paan, Seventy Seven, Rooie Oortjes en Zanzibar aan de Markt in Middelburg hou den wederom het jaarlijks te rugkerend feest Hometown. Het is op dinsdag 1 januari en het begint om 0.15 uur. "Met een grote feesttent op de Markt, grenzend aan de deelnemende cafés is er voor ieder wat wils. In de tent hoor je de beste house tracks, de toppers uit de top- 40 en de dampende platen uit de muziekgeschiedenis. Met het entreekaartje heb je niet alleen toegang tot de tent, maar ook tot de deel nemende cafés. Deze zullen zich uiteraard bezighouden met waar ze goed in zijn: gezelligheid, goede sfeer en nog meer gezelligheid tot in de late uurtjes", vertelt Tho mas van Raay van Stichting Hometown. Kaarten Kaarten zijn 20 euro en te koop bij de deelnemende cafés. Bij aanschaf van de kaarten wordt er naar een ID gevraagd, want het feest is voor achttien jaar en ouder. Blijkt uit de controle aan de deur dat iemand nog geen 18 jaar is, dan wordt ondanks het aangeschafte kaartje, de toe gang tot Hometown ontzegt. Dit jaar krijgen bezoekers bij hun kaartje een handige smart- phone screen cleaner. Kaartjes winnen De Faam verloot voor de Home town New Years Eve twintig kaartjes van 20 euro onder haar lezers. Ook kans maken op vrijkaarten voor dit spet terende feest? Stuur dan een mailtje naar: red.faam@whm. wegener.nl. Met naam, adres en de reden waarom jij een kaartje wil winnen. www.nyehometown.nl Hometown is al een traditie aan het worden. Het Nieuw jaarsfeest in de eigen stad, Middelburg, wordt elk jaar weer drukbezocht. FOTO: P.R. LinoLux Kunstbende Zeeland en de Zeeuwse Bibliotheek houden in de maand januari Superpen: vier schrijfwork- shops op het gebied van songwriting, poetry slam, scenario-schrijven en het schrijven van korte verhalen. De workshops zijn bedoeld voor schrijfgrage jongeren tussen de 12 en 23 jaar oud. Redactie Middelburg Aan het eind van deze work shops heeft een deelnemer voldoende inspiratie om aan Kunstbende deel te nemen in de categorie Taal of aan één of meer van de andere Kunstben decategorieën. De workshop Korte Verhalen schrijven geeft Bianca Boer. Zij won allerlei prijzen, waaronder de Nieuw Proza Prijs, en publiceert met regelmaat verhalen en gedichten in verschillende tijdschriften. Haar verhalenbundel 'Troost en de geur van koffie' werd genomineerd voor de Selexyz Debuutprijs. Scenarioschrijven geeft Rai- mond van Soest. Deze film kenner maakt storyboards voor grote Nederlandse speelfilms als 'Phileine zegt Sorry', 'Simon', 'In Oranje', 'Kameleon' en 'Iep'. In deze workshop gaat hij in op de kunst van het scenario- en dialoogschrijven. Poetry Slam geeft Ellen Deckwitz. Deze Kunstbende Zeeland en de Zeeuwse Bibliotheek houden vier schrijfworkshops op het gebied van songwriting, poetry slam, scenario-schrijven en het schrijven van korte verhalen. muzikale dichteres treedt op in binnen- en buitenland: o.a. op Lowlands en De Wereld Draait Door. Poetry Slam is een com binatie van voordracht, dicht kunst en performance waarbij intonatie, ritme en lichaamstaal even belangrijk zijn. En Song writing geeft Daniël Versteegh. In 2012 was hij finalist bij het tv-programma De Beste Singer Songwriter van NL. In 2002 won hij al 'De Grote Prijs van Nederland' en schreef hij voor o.a. Jim, Maud en A Silent Ex press. Nu maakt Daniel muziek onder zijn eigen naam. Wat waar wanneer De workshops zijn in Middel burg en Terneuzen, op respec tievelijk 19 en 26 januari. De workshops poetry slam, scena rioschrijven en korte verhalen schrijven zijn op 19 januari van 13.00 tot 15.30 uur te volgen in de Zeeuwse Bibliotheek in Mid delburg. De workshop songwri ting is op 26 januari van 15.00 tot 17.00 uur bij Porgy en Bess in Terneuzen. Deelnemen en inschrijven Inschrijven voor één of meer workshops kan via het e-mail- adres kunstben-de@scoopzld. nl tot uiterlijk 11 januari. Kos ten: 5 euro per workshop, maar deelnemers aan Kunstbende 2013 kunnen gratis deelnemen aan één of meer workshops. Inschrijven voor Kunst-bende Zeeland kan nog steeds via: www.kunstbende.nl

de Faam | 2012 | | pagina 12