Oostkapelle in ban Serious Request s Amadore steunt Serious Request ULISSINGEN SCHELDESTRRflT 21 DECEMBER rHS 2 JRNURRI >4lku plus Aandacht voor baby's PRAKTIJK POELS In en rond het Glazen Huis zijn allerlei activiteiten Glazen Huis staat van 18 t/m 24 december in Oostkapelle Estafette van Delta-collega's Zuiderduin en Du Commerce doen mee! Vaartocht voor het goede doel Praktijk voor lichaamsgerichte therapie www.praktijkpoels.nl Woensdag 2 jan. 13.00 uur 16.15 uur Bij ieder mens past een kunststof kozijn. Altijd actueel: de-faam.nl Oostkapelle Serious Request is gisterenavond (18 de cember) begonnen. Na een laatste maaltijd in vaste vorm, sluiten burgemeester Rob van der Zwaag van gemeente Veere en notaris Marcel Oonk de drie bewo ners van het 'Glazen Huis' officieel op. Hans Burgs, Reinier Wondergem en Jeroen Burgs uit Oostkapelle blijven hier een week lang zonder eten, terwijl zij 24/7 een muziekprogramma maken. Ellen De Vriend Oostkapelle Het 'Glazen Huis' is gevestigd in Eetcafé De Babbelaar aan de Dorpsstraat. Het publiek kan tegen betaling platen aanvragen, geld doneren en in actie komen. Inmiddels zijn ruim tachtig ini tiatieven bij de actie aangemeld, afkomstig uit Oostkapelle en de omliggende kernen. Bezoekers kunnen hier tussen 7.30 en 9 uur dagelijks een ontbijt nutti gen, waarvan de opbrengst vol ledig naar de actie gaat. 's Mid dags is er een kindermiddag met Bob de Bouwer en Spon- geBob, een kledingbeurs en een optreden van vocal group Sing@Sea. in de kerk is een op treden van het Madrigaalkoor van de Muziekschool en mez zosopraan Nel van den Broeke. Donderdagmiddag is een Bin go met Zeeuwse Sien en vanaf 14.00 uur is er een Winterfair. 's Avonds is er een biljarclinic van Jean-Paul de Bruijn; een 'versmakking'en optreden van Danny Vera. Vrijdag middag zijn de Kerstman en karikatuurtekenaar Herman Nauta op bezoek en houden de lokale ondernemers een Winterbarbecue. Zaterdag staat in het teken van sport en kan, van 10.00 tot 15.00 uur in tijdsblokken van een half uur gespind worden met FysioFitness De Drie hoek. Ook is er een ATB- toertocht, een prestatieloop, salsales en kunnen bikkels abseilen van de kerktoren. Het dorp sluit aan bij de lan delijke actie van radiozender 3FM om geld op te halen voor het Rode Kruis in haar strijd tegen babysterfte in ontwikkelingslanden. www.oostkapellesr.nl Vlissingen Amadore Hotels Restaurants Zeeland steunt Serious Request 2012 en daarmee de strijd van Het Rode Kruis tegen baby- sterfte in ontwikkelingslanden. Samen met Blof heeft Amadore Hotels een veiling opgericht. Blofliefhebbers kunnen tijdens deze veiling bieden op de Blof- themakamer in Amadore Hotel Arion in Vlissingen. Amadore heeft ook een aantal gesigneer de goodies zoals cd's, dvd's, vi nyl en boeken van de band om weg te geven bij het heerlijke weekend aan zee. Op deze wijze draagt ook Amadore een steentje bij aan het goede doel en een zo hoog moge lijke opbrengst voor de dj's in het Glazen Huis. tüiüiü.amadore.nl woensdag 19 december 2012 De Faam pagina 7 Borstvoeding is van levensbelang. 19 december van 10 tot 12 uur houdt Borstvoedingorganisatie La Leche League een ontmoetingsochtend voor moeders en baby's in het mam acafé van Proud Mary, Segeersstraat 70 in Middelburg. Moeders wordt om 5 euro gevraagd voor Serious Request. ^■1 Middelburg "Samen met drie Delta-col lega's, Matthijs Jobse, Aniek Uitdewilligen en Jason van Pul, houd ik een 280 kilo meter lange estafetteloop van het glazen huis in En schede naar het glazen huis Oostkapelle", vertelt Annika Lansen. Hans Burgs, die plaatsneemt in het glazen huis in Oost kapelle werkt ook bij Delta en zijn collega's willen hem en het goede doel op deze ludieke manier steunen. "Het is een estafetteloop met collega's (hardlopers en wandelaars). De lopers betalen minstens 50 euro (gesponsord of zelf beta len) en het bedrag dat we ophalen overhandi gen we bij het Glazen huis in Oostkapelle. Er zijn al diverse activiteiten opgetuigd door collega's die niet gaan lopen maar wel willen bijdragen, bij voorbeeld het organise ren van een lunch of een rondleiding door Mid delburg. We starten op vrijdag 21 december om 12.00 uur bij het Glazen Huis in Enschede. We verwachten zondag 23 december rond 15 uur te arriveren bij het Glazen Huis in Oostkapelle om de cheque aan Hans te overhandigen." Westkapelle Fletcher Zuiderduin Beach- hotel en Hotel-Restaurant Du Commerce steunen van af 12 december de negende editie van 3FM Serious Request. Vanaf deze datum doneren de hotels bij elk ver kocht driegangen diner één euro aan het goede doel van 3FM. Fletcher start in de cember ook een voucherac tie. Van iedere verkochte voucher doneert Fletcher één euro aan 3FM Serious Request. Boeken gasten ont bijt bij dan doneert Fletcher 2 euro en bij het bijboeken van een driegangen diner 3 euro. Domburg Dit jaar stelt de Stichting Strandexploitatie Walche ren (SSW) weer een boot beschikbaar voor een team van Zeeuwse vrijwilligers die meedoen aan de drie daagse sponsorvaartocht van Reddingsbrigade Ne derland; Serious Rescue. Deze actie sluit zich aan bij de inzamelingsactie actie Se rious Request van 3FM in samenwerking met het Rode Kruis. De tocht is van 21 t/m 23 december. In die drie da gen wordt gevaren van Arn hem naar het Glazen Huis in Enschede. Het team van de SSW bestaat uit leden van de Domburgse Reddings brigade en de Vandixhoorn- brigade uit Middelburg. Kbrinetweg 5 Middelburg T 0118 - 628 707 www.alkuplus.nl In mijn praktijk begeleid ik mensen vanuit twee onlosmakelijk verbonden krachten: lichaam en geest. Voorverkoop: ALLE PRIMERA'S IN MIDDEN ZEELAND 'p ALLE VW-KANTOREN IN ZEELAND Telefonisch reserveren: 06-1123 60 84 - Online reserveren: www.grootkerstcircuszeeIand.nl 0170-777 79 41 email: abdelkaderl@freenec.de 'rMiAA

de Faam | 2012 | | pagina 7