Kersttrends: traditioneel opvallend KOOPAVONDEN KOOPZONDAG 0% KORTING ononis» Aangepaste openingstijden Orionis Walcheren i.v.m. feestdagen 'Veel klassiekers glitter glam tijdens deze Kerst...' Donderdag 20 en vrijdag 21 december 23 december 13.00 -17.00 uur Wij zijn leverancier van o.a.de merken OVERIGE MERKEN HOUTKACHELS: Dru Dovre Wanders GASSFEERHAARDEN Element 4 Faber Wanders ELKE ZATERPAG CEOPENP VAN W.00-14.00 UUR Diverse kachels brandend opgesteld Andere dagen op afspraak NIEUW: Contura Nordpeis Morso 20 DECEMBER KÉRST ARTIKELEN Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 19 december 2012 De Faam pagina 5 Goud, glitters maar ook rood en zwart doen het goed tijdens de kerstdagen. FOTO: P.R. De kersttrend voor dit jaar is de klassieke kerst. Met de hele familie dineren en uitgebreid tafelen en allerlei pakjes onder de traditioneel gedecoreerde kerstboom. De trends voor kleding en make up zijn juist het tegenoverge stelde, want die zijn lekker opvallend met goud, spre kende kleuren en pailletten. Tara De Vriend Zeeland De kleurencombinatie rood met wit blijft een klassieker, als het gaat om boomversiering en tafeldecoratie. Maar er zijn ook een paar nieuwe trends dit jaar. "De trend voor de komende feestdagen voor in huis is een bonte mix van allerlei kleu ren. We zien veel paars, rood, oranje en groen. Ook verkopen we veel versieringen voor in de boom in de vorm van cupcakes en dieren", vertelt Carolien van Intratuin in Koudekerke. Ook bij andere woonwaren- huizen zitten er veel exotische kleuren in de kerstcollectie, zo als donkerpaars, oranje en rood. Dit in combinatie met de kleur goud. Zachte pastelkleuren zijn ook een trend deze kerst. Wit, taupe en zandkleuren vermengd met lavendel, abrikoos en zeegroen. "We verkopen deze Kerst veel boa's met veertjes en veel ge breide artikelen. Verder is de kleur wit erg populair. Ook tak ken met leuke versiersels eraan lopen goed", vertelt Marja van Groenrijk in Goes. En een leuk decoratief stuk in de kamer, naast de boom en kaarsen, is een glazen vaas ge vuld met kerstballen, takken en gedroogde vruchten. Dit in combinatie met gekleurd zand en nepsneeuw. Kleding met bling bling "De trend voor de komende feestdagen is veel glitter en pailletjes. En ook zien we veel in goud. Verder mooie siera den erbij, zoals een horloge en een paar hoge pumps", vertelt Wendy van Chica's Mode in Middelburg. Ook in andere winkels in Zee land voeren goud en glitters de boventoon. Verder zijn er veel jurkjes met peplum, pailletten en kant in verschillende felle kleuren zoals paars, rood en blauw. Ook kan het basic zwarte jurkje nog altijd gecombineerd met leuke opvallende accessoi res. "We zien érg veel glitter glam als trend voor de feestdagen, het kan niet op dit jaar", vertelt Carla van Op Top Zij in Vlis- singen. De trend voor de avondkleding voor de heren is: luxe, goud en fluweel. Ook blijft de klassieke smoking in het modebeeld. En dit in combinatie met zilver of goudborduursels. En verder zie je ook veel de 'donkere look', een smoking geheel in het zwart met prints waardoor het geheel diepte krijgt. Haartrends Romantische, natuurlijk ogende kapsels zijn de trend voor vrou wen deze feestdagen. Verder zie je ook veel krullen, slag, paar denstaarten en knotten. De trend is ook glanseffecten en contrasten tussen mat en glan zend haar. Voor mannenkap- sels blijft de look met veel gel en brillantine sterk aanwezig, met als stijlicoon James Dean. Man nen die hier niet van houden, kunnen zich laten inspireren door modernere kapsels, zoals dat van Vincent Gallo. Het haar mag bij deze look wat langer, en wild worden gedragen. Make-up trends De make-up trends voor de feestdagen staan in het teken van pracht en praal. Metal lics en goud zie je veel. Een mooie combinatie is die van goudkleurige smokey eyes met zwarte eyeliner, een paar nepwimpers en rode lipstick. Ook zie je veel pruimkleu- rige lippenstift en ook nude kleuren. Mascara blijft ook belangrijk. W«IClKK" In verband met de feestdagen is Orionis Walcheren gesloten op: vrijdag 21 december 2012 vanaf 15.30 uur maandag 24 december 2012 tot en met woensdag 26 december 2012 maandag 31 december 2012 tot en met dinsdag 1 januari 2013. Voor noodgevallen zijn wij op maandag 24 december en maandag 31 december van 9.00 tot 11.00 uur telefonisch bereikbaar via ons algemene nummer: 0118-432700. Winkelen in Goes MorsoS 10-40 Contura 850 Kleverskerkseweg 16 4338 PM Middelburg T: 0118-615942 F: 0118-625599 Einfo@zanddorp.nl www.zanddorp.nl Ba Bomunt Cadeaubon Verkrijgbaar vanaf elk bedrag Leuk voor onder de kerstboomI

de Faam | 2012 | | pagina 5