Twenties beauty In 2013 wordt zorg flink duurder.' Den Haag zegt: Slist Univé houdt zorg voor u betaalbaar. Bijvoorbeeld met een korting op uw premie. Bij een feestoutfit mogen een mooi kapsel en make-up niet achterblijven. Net als in de mode laten we ons hierbij inspireren door de jaren twintig en de filmklassieker The Great Gatsby. We gaan aan de slag met krultangen en lipstick: alles kan én mag, zolang het maar stijlvol en feestelijk is! Waar vind je dat nog? Univé Het Zuiden Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 19 december 2012 De Faam pagina 49 Tessa van Steenis, Perscentrum Mode Een mooie tas is de perfecte ac cessoire bij een feestoutfit en. Een grote shopper staat - be halve bij Sinterklaas- niet echt feestelijk, dus kies voor een klein elegant exemplaar. Match de tas met je outfit óf maak van je tas een eyecatcher, door voor een uitbundig gedecoreerd exemplaar te kiezen. opvallende feestoutfit kies je voor een neutraal zwart exem plaar. Heb je geen zin om je tas de hele avond vast te houden? Geen zorgen, de meeste clut ches hebben tegenwoordig ook een hengsel, die je er zelf indien gewenst afkunt halen. Vintage vondsten De feestmaand is al duur ge noeg en die mooie outfit is ook een hap uit je budget, maar toch mag een mooie tas niet ont breken. Kijk daarom ook eens naar vintage-exemplaren. Ga op zoek naar dé perfecte match bij jouw outfit. Kijk ook eens op zolder bij moeder of oma, voor prachtige vintage vondsten die anders onder het stof verdwij nen. Happy hunting! Kleurrijke eyecatcher van Asos. Met steentjes versierde tas van Accessorize. Twenties boblijn door L'Oréal Paris. Tessa van Steenis, Perscentrum Mode Chique tulband Het haar werd in de roaring twenties én deze feestdagen gedragen in een bob. Wil je je lange lokken niet afknip pen? Koop een pittig boblijn-pruikje óf draag je haar met mooie watergolven en een zijscheiding. Een elegante fascinator met veren maakt The Great Gatsby-look hele maal af! Een andere - zeer modieuze en gedurfde - optie is de chique tulband, met als eyecatcher een mooie ap plicatie in het midden. Wil je het toch liever opsteken? Gebruik dan een speld versierd met steentjes of veren. Kissable lips óf smokey eyes Het accent in de make-up leggen we op de mond óf de ogen. Ga je voor kissable lips? Kies voor lipstick in een knalkleur als rood of neonroze of ga voor een klassieke look met donkerpaars. Hou de ogen neutraal met alleen mascara en oogschaduw in een pasteltint. Wie het ac cent op de ogen wil leggen kiest voor mysterieuze smo key eyes. Nee, niet in de bekende zwarte kleur, maar met paarse of bruine oogschaduw en eyeliner! Een heavy oogopslag vraagt om een natuurlijke basis zodat de ogen extra kunnen knallen. Hou de lippen dus neutraal, met een lichte lipgloss. - Chic en mysterieus, met smokey eyes. Tulband van New Look. In 2013 krijgt u te maken met nieuwe regelingen die zorg duurder maken. De premies gaan omhoog Het eigen risico stijgt van 220,-, naar 350,- per jaar. En de eigen bijdragen stijgen. Dat wil zeggen dat u voor sommige voorzieningen uit de basisverzekering zelf meer moet bijbetalen. Univé komt u tegemoet. Met mogelijkheden tot premiekortingen of betalingsregelingen. Meer weten over wat Den Haag zegt en hoe Univé zorgt? Kom dan langs, Brakstraat 45 in Middelburg. Of bel gerust (0165) 30 91 00. Meer informatie vindt u ook op www.unive.nl/antwoordopzorg. Brakstraat 45, Middelburg Telefoon: (0165) 30 91 00 E-mail: ovmhetzuiden0home.nl VERZEKERINGEN Classy clutch De clutch is de ideale tas voor een feestavond. Hij biedt pre cies genoeg ruimte voor de noodzakelijke spullen zoals je rode lipstick, mobiel en sleu tels. Bovendien staat hij elegant bij elke outfit. Maak een don kere outfit spannender door êen clutch te kiezen in een felle kleur of met een bijzonder deco ratie van strassteentjes. Bij een Clutch met kant van New Look. Zorgverzekering www.unive.nl/antwoordopzorg Daar plukt u de vruchten van!

de Faam | 2012 | | pagina 49