Ga khaïlIndTiet nieuwe jaar in mei; dié eindejaarsaa n bieding *ZC! Geïnspireerd door de jaren twintig uan de twintigste eeuw op weg naar het nieuwe jaar December is dé feestmaand: cadeautjes uitpakken, dineren met dierbaren en een knalfeest om 2013 in te luiden! Deze bijzondere dagen willen we natuurlijk vieren in stijl. In mode, wonen, design en de media zijn de jaren twintig alomtegenwoordig. wr.,- Lees nu PZC en maak gebruik van onze speciale eindejaarsaanbieding: 12 weken voor slechts 28,50! Of kies voor een doorlopend abonnement en maak kans op een jaar lang gratis sporten bij een sportschool naar keuze! Ik kies voor: (5) www.pzc.nl/abonneren Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 19 december 2012 De Faam pagina 42 Stijlvol door de feestdagen Tessa van Steenis, Perscentrum Mode We kleden ons dit jaar tij dens de feestdagen in de stijl van The Great Gat- sby, de filmklassieker die zich afspeelt in de roaring twen ties en begin 2013 opnieuw uitkomt met Leonardo Di Caprio in de Jt hoofdrol. Laat je inspireren door The Great Gatsby en dompel je onder in de jaren twintig stijl. Maar let op: geef er p een hedendaagse I draai aan. De twen- ties krijgen dit seizoen een pittige twist! Twenties met een twist We reizen af naar de stijlvolle roaring twen ties! Jurken met een lage taille passen in deze stijl, bij voorkeur met een zoom die eindigt op of net boven de knie. Na tuurlijk is de vertrouwde lit tle black dress ook uitermate geschikt voor een feestje. Bovendien is zwart een trendkleur dit seizoen, gecombineerd met metallics als zilver, goud en koper. Wie zich niet geheel in het zwart wil hullen combineert zwart met zilver en nudes. Of kies voor een chique koker- rok gecombineerd met een kanten blouse in pastel. Geef de look een accent door er een mooi collier of een los kraagje bij te dragen. Een outfit is na tuurlijk niet af zonder een paar mooie schoenen. De charleston was een geliefde dans in de roaring twenties en de schoenen wa ren dan ook bedoeld om mee te dansen. Draag Mary Janes - de pump met bandje over de wreef - met een hoge óf lage hak om zonder pijn aan de voe ten een avond los te gaan op de dansvloer! Echte fashio- Inspiratie van de catwalk: twenties jurk van Ralph Lauren nista's kiezen natuurlijk killer heels met studs, W voor een edgy look! La garponne Ben je geen groot fan van jurken en rokken? Geen nood! De andro gyne stijl is terug van weggeweest! Een bekend I voorbeeld van deze look is Le Smoking van de Franse ontwer per Yves Saint Laurent. Ga voor de stijl van Char lie Chaplin en Mariene Dietrich met een mannenpak met wijde pijpen en draag er brogues of pumps bij. Degenen gezegend met lange slanke benen dra gen, in plaats van een lange panta lon, een korte zwarte short: show your legs! Combineer deze met een colbert, een mooie zijden blouse én hakken of stoere en kellaarsjes met studs. Arm candy De beste accessoire bij een feestje is uiteraard een goed geklede man. De ultieme party-out fit voor mannen is dit najaar een goed getail leerd zwart fluwe len pak met een bordeaux, blauw of donkergroen overhemd. Besteed extra aandacht aan details, zoals een strik en manchetkno pen om het ge heel nog feeste lijker te maken. Om de outfit af te maken draagt hij er een klas sieke hoed bij. www.perscen- trummode.nl Een proefabonnement: O 6 weken voor 18,- Het proefabonnement eindigt automatisch. (P6> Een doorlopend abonnement: O Ik lees de eerste 3 weken gratis de krant. Daarna loopt mijn abonnement gewoon door. Bij dit abonnement maakt u kans op een jaar lang 012 weken voor 28,50 Het proefabonnement eindigt automatisch. (pi2sp) gratis sporten bij een sportschool naar keuze. w_2i) Ik betaal automatisch per: O Maand 28,95 O Kwartaal 82,50 Voorletters: Voornaam: Tussenvoegsel: Achternaam: Om Ov Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Plaats: Telefoon: Telefoon mobiel: (o.a. voor bezorgcontrole) E-mailadres: Geboortedatum: Ingangsdatum: O per direct O anders: Ik verleen eenmalig/tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven. Rekeningnummer: Handtekening: Kies uw (proef)abonnement op www.pzc.nl/abonneren, bel 088 - 013 99 20 of stuur bovenstaande bon in naar: PZC, Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 54050, 5004 VB Tilburg (een postzegel is niet nodig) Deze aanbieding is geldig tot 1 januari 2013. Prijswijzigingen voorbehouden. PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon en op de website van de krant treft u nadere informatie aan.

de Faam | 2012 | | pagina 42