Jeugdboek Verdacht Topkwaliteit infraroodcabines V Maatwerkkasten tegen de allerscherpste prijzen. Thuiszorgcentrum Zeeland Cathy wint Facebookactie Nieuwe plek poëzietegels Concert Madrigaalkoor Lammetjesdagen bij Kaasboerderij Voorstelling Sesamstraat Kerstballen- wandeling Jubileum Oranje Vereniging Demakit bv I Meekrapweg 2, 4571 RX Axel Tel. 0115 - 56 15 27 Fax 0115 - 56 19 10 E-mail: info@demakit.nl www.dekabad.nl I www.kastdesigner.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 19 december 2012 De Faam pagina 36 Vlissingen Kersverse onderneemster Cathy den Beer van het be drijf Senang uit Vlissingen nam deze week haar gloed nieuwe tablet in ontvangst bij de Kamer van Koophan del in Middelburg. Zij deed mee aan een online fotowed strijd waarbij ze haar sociale netwerk moest inzetten om zo veel mogelijk stemmen likes) te verzamelen. Cathy ontving in twee weken tijd 240 likes voor haar foto op de Facebookpagina van de Kamer van Koophandel Zuidwest-Nederland. Middelburg Tot voor kort waren op de Markt (Tympaanplein) in Middelburg vier poëzietegels geplaatst. Door de uitbrei ding van de terrassen zijn deze tegels de helft van het jaar niet zichtbaar. Daarom worden woensdag 19 decem ber om 13.00 uur de tegels verplaatst naar het Koor kerkplein. Sinds 2003 heeft Middelburg een stadsdich ter. De stadsdichter wordt voor twee jaar benoemd. Na afloop van hun periode als stadsdichter leggen zij een tegel met een dichtregel op het Tympaanplein. Zo liggen er de tegels van: Chawwa Wijnberg (2003/2004); Jan J.B. Kui pers (2005/2006); Marcel Koopmans (2007/2008) en Johannes Herman Buma (2009/2010). Voor De Faam heb ik het boek 'Verdacht' van Ineke Kraijo gelezen. Het gaat over Silke (11) uit Rotterdam. Omdat haar moeder wordt verdacht van inbraken moet ze naar haar oom en tante in Zeeland. Het is een spannend boek met goede afloop. Amber Stroo Vlissingen Het boek gaat over Silke, zij woont in Rotterdam in een flat. Op een dag als ze het appar tement binnenkomt met haar vriendin Floortje staat er een vreemde vrouw in de keuken. Haar moeder wordt verdacht van inbraken en de vrouw is haar advocaat. Haar moeder zit in de gevangenis en Silke moet naar haar oom, tante en gemene nichtje in Zeeland. Ze wil niet maar ze mag ook niet alleen thuisblijven dus heeft ze geen keuze. Silke's nichtje Janita probeert haar belachelijk te ma ken maar Silke trekt zich daar niets van aan want ze denkt dat het maar voor één nachtje is dat ze in Zeeland moet blijven. Ze moet naar de school Koperwiek en op weg naar school ontmoet ze Koen. Ze kan het goed met hem vinden en later krijgen ze verkering. Ondertussen doet de advocaat er alles aan om Silke's moeder vrij te krijgen. "Als je dit boek leest wil je niet meer stoppen. Vanaf het be gin is het erg spannend. Soms worden er moeilijke woorden gebruikt en dat komt omdat er veel advocaten in voorkomen en die praten met moeilijke woor den. Na uitleg van mijn moeder snapte ik het", vertelt Amber. Het boek kost 12,95 euro in de boekwinkels. Amber Stroo (10) uit Vlissingen leerling van Vlissingse Schoolver eniging, is als Junior Verslaggever aangemeld bij De Faam. Oostkapelle Het Madrigaalkoor van de Zeeuwse muziekschool geeft op woensdag 19 december een concert in de Dorpskerk van Oostkapelle. Het thema is: een klassiek rondje Kerst. En de opbrengst gaat naar de actie Oostkapelle Seri ous Request. Naast het ma drigaalkoor werken aan dit concert ook twee Zeeuwse solisten mee, namelijk de Mezzo-sopraan Nel van den Broeke uit Serooskerke en de bariton Peter Wondergem uit Oostkapelle. De pianobege leiding is in handen van Jaap Tas uit Vrouwenpolder. Het is van 19.30 tot 20.30 uur en entree is 7,00 euro. Meliskerke Lammetjes knuffelen kan op vrijdag 4 en zaterdag 5 janu ari bij Kaasboerderij Marie- kerke in Meliskerke. Ook zijn er diverse leuke activiteiten. Het is van 10.00 tot 16.00 uur en entree is gratis. Domburg In Theater De Parel op Va kantiepark Hof Domburg is op donderdag 27 decem ber de vrolijke Sesamstraat voorstelling: Elmo is jarig. In deze vrolijke voorstel ling bereiden Bert, Ernie en Tommie de verjaardag van Elmo voor. De voorstelling is geschikt voor kinderen van drie jaar en ouder. Het begint om 13.00 uur en entree is 16,00 euro. Meer informatie via de website. www.roompot.nl/theater Vrouwenpolder De Rotary Club Walcheren en Het Zeeuwse Landschap hou den dit jaar voor de zesde keer de Kerstballenwandeling voor kinderen. Deze speurtocht in kerstsfeer is op donderdag 27 december in natuurgebied Oranjezon. Tussen 11.00 en 15.00 uur kan er gestart wor den, bij de ingang van natuur gebied Oranjezon. De speur tocht duurt ongeveer anderhalf uur. Kinderen onder de twaalf jaar mogen niet alleen het ter rein in en honden zijn niet toe gestaan. Deelname is 2,50 euro voor kinderen en 4,00 euro voor volwassenen. Aagtekerke De Oranje Vereniging Aagte kerke bestaat 75 jaar. Dit wordt gevierd op zaterdag 12 januari met een vreugdevuur en een gezellige avond. Het begint om 19.00 uur met het ontsteken van het vreugdevuur op de weide aan het einde van de Hekweide. Daarna zijn alle leden welkom in dorpshuis Amicitia. Hier geeft de wethouder en de voor zitter een toespraak. Zaterdag 5 januari vanaf 10.00 uur komt de vereniging kerstbomen ophalen in Aagtekerke. Infrarood heeft een positieve werking op het hele lichaam. Zo helpt infrarood bij de verwijdering van afvalstoffen, bij diverse huidaandoeningen en zorgt het voor herstel en verlichting bij spier- en gewrichtspijnen. Dit blijkt ook uit wetenschappelijk onderzoek van de Universiteit Maastricht. Thuiszorgcentrum Zeeland biedt u nu kwalitatief hoog staande cabines met de beste materialen die zorgen voor het beste resultaat. De Infra- smart infraroodcabines zijn bovendien energiezuinig. U kunt hierin heerlijk ontspan nen, terwijl de weldadige warmte zijn werk doet. Door een samenspel van straling en temperatuur wordt een optimaal effect bereikt voor uw lichaam. Lezing infrarood werking Bezoek Thuiszorgcentrum Zeeland in Vlissingen. Op vrijdag 28 december en vrijdag 25 januari vinden er demodagen plaats waar u een unieke lezing over de werking en de heilzame ef fecten van infrarood gezond heidscabines kunt bijwonen en de cabines kunt aanschaf fen met aanzienlijke korting. Onze specialisten kunnen al uw vragen beantwoorden. En besluit u tot koop over te gaan, dan wordt de cabine gratis bij u thuisbezorgd en zetten we 'm ook nog voor u in elkaar! Kom kennismaken met dit nieuwe gezondheidsproduct tijdens de demodagen: vrijdag 28 december 2012: 11.00 uur, 12.00 uur, 13.00 uur vrijdag 25 januari 2013: vanaf 11.00 uur meerdere presentaties. Heeft u interesse? Meld u dan aan via 0118-410401, kies optie 3. Thuiszorgcentrum Zeeland, Badhuisstraat 104, 4381 LV Vlissingen - -L - v -- :-v Junior verslaggever Amber Stroo van De Faam heeft het boek 'Verdacht' van Ineke Kraijo gelezen. Ze vond het een spannend boek. FOTO: AUKJE STROO

de Faam | 2012 | | pagina 36