Zorgstroom, dichtbij mensen Bedankt voor het vertrouwen Zorgstroom X-tra breidt spectaculair uit! Carrièreswich? Speciale winteracties Zorgstroom Topkwaliteit als vanouds Bel 011863 20 30 Wilt u ook een Zorgstroom X-tra pas? Recent hebben we onderstaande ondernemers in ons pakket mogen verwelkomen: Combi aanbieding hoog/laag bed inclusief matras Medewerkers van Zorgstroom worden vaak bedankt voor de zorg die zij bieden. Zij doen dat met plezier en zijn zeer betrokken en deskundig. Zorgstroom is trots op haar me dewerkers. We zijn echter ook trots op u als klant van Zorgstroom. Wij zijn er trots op, dat u ons het vertrouwen geeft om voor u of uw dierbaren te mogen zorgen. Voor dat vertrouwen bedanken wij u hartelijk. Wij bedanken u ook voor de mooie cijfers die u ons heeft gegeven in het onderzoek naar uw tevredenheid. Zorgstroom gaat ook in 2013 alles op alles zetten om die mooie rap portcijfers weer waar te maken. 2013 wordt een spannend jaar. Onze regering heeft veel veranderingen en bezuinigingen aangekondigd in de zorg. In 2013 zullen daarover in de Tweede Kamer besluiten genomen worden. Wat die beslui ten in gaan houden is nog niet helemaal zeker. Wat wel zeker is, is dat het allemaal minder wordt. Om kosten te besparen zul len zorgorganisaties en gemeenten nauw met elkaar moeten samenwerken. Dat is op zich een goede ontwikkeling. Een mooi voorbeeld van die samenwerking is de start van de nieuwe stichting 'Ketenzorg Midden en Noord Zeeland' per i januari 2013. In deze stichting werken heel veel zorgorgani saties, gemeenten en huisartsen met elkaar samen om de zorg voor o.a. mensen met dementie en CVA-patiënten te verbeteren. Samenwerking biedt kansen. Zorgstroom wenst u fijne kerstdagen, een mooie jaarwisseling en vooral een gezond 2013. m facebook.com/Zorgstroom twitter.com/Zorgstroomopi vooral smakelijke maaltijdTafel Thuis of kijk op www.tafel-thui5.nl Wij zijn blij u te melden dat we volgend jaar onze leden nog meer voordeel kunnen bieden. Met Zorgstroom X-tra ontvangt u exclusieve kortingen bij veel bedrijven. Denk daarbij juist nu aan uw zorgverzekering: met de X-trapas kunt u per persoon al gauw 73,- perjaar besparen bij CZI Maar: vanaf januari 2013 kunt u ook bij landelijke winkelketens, dierenparken, pretparken, webshops en op tijdschriften korting krijgen. Van Eye Wish Groeneveld tot Siebel Juweliers en van Bol.com tot allerlei magazines. Veel van de nieuwe aanbieders bieden hun kortingen aan via hun website of webwinkel, zodat ook mensen die graag vanachter hun computer winkelen van de pas gebruik kunnen maken. Houd onze website begin volgend jaar ex tra in de gaten om te kijken welke aanbie ders zich aangesloten hebben. Gedurende het jaar komen er steeds nieuwe onder nemers bij in het servicepakket. Op onze website vindt u de actuele aanbiedingen. Wij adviseren u dan ook om regelmatig in de lijst van aanbieders te kijken zodat u geen korting verloren laat gaan. Beschikt u niet over een internetaansluiting dan kunt u het laatste nieuws ook lezen op deze Zorgstroom-pagina die regelmatig in de Faam verschijnt. Heeft u nog geen X-tra pas, maar wilt u ook profiteren van de kortingen en voordelen? Meld u aan via www.zorg stroom.nl of bel: 0118 - 68 40 00. Voor slechts 10,93 kunt u een kalen derjaar lang van alle voordelen in het servicepakket profiteren. Angélique, uw kapper aan huis Burg. Dregmansstraat4 Serooskerke T: 06-22767277 Werkgebied: Westkapelle, Domburg, Aagtekerke, Oostkapelle, Vrouwenpolder, Veere, Serooskerke, Gapinge Uw voordeel met de X-tra pas: -10% korting op alle behandelingen Beweegcentrum DOEN Duinstraat 4, Koudekerke T: 0118-55 2025 W: www.beweegcentrumdoen.nl Uw voordeel met de X-tra pas: -10% korting op een fitness abonnement en op de groepslessen Boeketterie Middelburg Johanvan Reigersbergstraat 1a, Middelburg T: 0118-674390 Pottenbakkerssingel 1, Middelburg T: 0118-63 6744 W: www.boeketteriemiddelburg.nl Uw Voordeel met de X-tra pas: -10% korting op het gehele assortiment Pedicure Laura Van Eijkeren Van Kleffenslaan 187 4334 HE Middelburg T: 06 -n 36 61 73 W: www.pedicurevaneijkeren.nl Uw voordeel met de X-tra pas: -10% korting op alle behandelingen Thuiszorgcentrum Zeeland in Vlissingen biedt onze X-tra leden speciale winteracties. Zo krijgen X-tra leden 58, - korting op een lichttherapielamp en 400, - korting op een hoog/laag bed. Kijk op www.thuiszorgcentrumzeeland.nl voor meer informatie en zie de advertentie hieronder. Op de naastgelegen pagina leest u meer over de heil zame werking van een infraroodcabine. Kom bij Zorgstroom een opleiding volgen in de zorg! Je profiteert dan meteen van de voordelen: Meteen salaris Wij betalen je opleiding Persoonlijke begeleiding Baangarantie Het Domiflex hoog/laagbed wordt volop gebruikt in de zorg en is nu ook verkrijgbaar voor u! Voor deskundig slaapadvies en een demonstratie van dit hoog/laagbed inclusief matras bezoekt u Thuiszorgcentrum Zeeland. Het bed wordt geleverd met papegaai, doorlopende houten zijhekken, gesloten eindpanelen en een vierdelig ligvlak. Ook in 2013 hebben we weer tientallen opleidingsplaatsen voor de driejarige opleiding Verzorgende 3IG. Thuiszorgcentrum Zeeland Badhuisstraat 104, Vlissingen Deze actie is geldig t/m 28 februari 2013 Ben jij herintreder, zij-instromer of wil je gewoon eens wat anders? Neem dan contact met ons op: Tel. 0118 684 000 Mail: hrm@zorgstroom.nl Of kijk op www.zorgstroom.nl

de Faam | 2012 | | pagina 28