Droger kapot? Vaatwasser kapot? Vier het Leven start in de regio J Winterfair VVD houdt een Liberaal Café Nog lang en gelukkig... Op de Grote Markt in Middelburg bij de ijsbaan Bel (0118) 572427 www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl Bel (0118) 572427 www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl www.versluisenwilleboer.nl Het motto is 'samen uit, samen genieten' Op Walcheren nu ook verzorgde theaterbezoeken Start nieuwbouw in Mortiere Kerstconcert door Willebrord Nieuwe versie oude sprookjes dagbesteding woonbegeleiding werkbegeleiding versluis willeboer zaterdag 15 december van 10.00 tot 16.00 uur antiek - curiosa - zelfmaak- artikelen en kadoartikelen Als een varken kon kiezen, kocht hij zijn vlees bij slagerij Brouwer Varkens afkomstig van een Walcherse boerderij (op stro en met liefde afgemest). Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 12 december 2012 De Faam pagina 5 Iceberg Bikkembergs Love Moschino Frankie Morellö Jacob Cohën Rock Revival Emporio Armani Armani Jeans Aeronautica Militare 7 For All Mankind r Ganzepoortstraat 23 Goes 0113 21 92 22 Slagerij Brouwer Dam 79, Middelburg, 0118-612289 Naast onze eerste kwaliteit rund-, varkens- en lamsvlees is er ook weer wild. Hazenpeper 500 gram €4,75 Vanaf januari 2013 start de landelijke Stichting Vier het Leven ook in de gemeenten Middelburg en Vlissingen. Onder het motto 'samen uit, samen genieten' organiseert Vier het Leven compleet verzorgde theater- en concert bezoeken met begeleiding. Redactie Regio De service is voor ouderen die niet graag alleen op stap gaan of dit niet meer zelfstandig kun nen, bijvoorbeeld omdat zij een rolstoel of rollator gebruiken. De ouderen worden vervoerd en begeleid door vrijwilligers van Vier het Leven, die hen thuis komen ophalen en na af loop van de avond uit ook weer veilig thuisbrengen. Het samen genieten van de voorstelling of het concert is een bijzondere belevenis. Dit geldt ook voor de nieuwe ontmoetingen die ontstaan tussen de ouderen onderling en tussen de ouderen en hun begeleiders van Vier het Leven. Vier het Leven bezorgt ouderen een compleet en zorge loos avondje uit, door hen voor één prijs de beste plaatsen in het theater, de entreekaarten, de consumpties, prettig gezel schap en (aangepast) vervoer te bieden. Voor de maanden januari en februari is er in samenwerking met de schouwburg Middel burg en het Muziek Podium Zeeland, een programma sa mengesteld van toneel, dans, muziek, musical en klassieke concerten. Het geselecteer de programma is online te vinden (www.4hetleven. nj) of aan te vragen via het centrale telefoonnummer: 035- 524 51 56. Voor meer informatie, vragen of aan meldingen is de landelijke afdeling reserveringen tele fonisch bereikbaar op werk dagen tussen 9.00 en 12.00 uur. Lijkt u het leuk om ouderen als vrijwillige bege leider een fijne avond uit te bezorgen? Gastvrouwen en -heren, met een vierdeurs auto zijn van harte welkom. U kunt zich hiervoor per email (saskia@4hetleven.nl) of via het landelijk telefoon nummer aanmelden. Stich ting Vier het Leven werd in 2005 opgericht. De VVD afdeling Middelburg houdt op donderdag 13 decem ber van 17.00 tot 19.00 uur een Liberaal Café in Eten Drin ken Hildernisse aan het Plein 1940. Een Liberaal Café heeft als doel zowel de VVD-leden, maar ook alle Middelburgers te informeren over wat er in Mid delburg allemaal speelt. Chris Simons, wethouder VVD, en de VVD raadsleden Benno Nieuwenhuis (fractievoorzitter), Jolijn Delissen, Matthieu Me- ijs en fractieassistent Wilfried Boonman zullen daar graag inzicht in geven. Naar verwachting zijn het Eerste Kamerlid Koos Schouwenaar, Tweede Ka merlid Andre Bosman en Tobias van Gent, lid van Provinciale Staten van de VVD fractie ook aanwezig. Middelburg Mevrouw Saskia Zsarafinski, wethouder van de gemeente Middelburg, verricht vrijdag 14 december de officiële han deling ter gelegenheid van de start bouw van 15 woningen in Woonpark Mortiere. Na een succesvolle verkoopstart van het type Veldbloem, in juni van dit jaar, start de bouw van 9 eengezinswonin gen die als starterswoningen in de markt zijn gezet. Vanaf het moment van verkoop hebben de huizen veel be langstelling gehad. De hui zen type Veldbloem worden in het 3e kwartaal van 2013 opgeleverd. Tegelijkertijd wordt er ook gestart met de bouw van 6 woningen van ondermeer het type Korenbloem. Daarnaast zijn Heijmans en AM druk bezig met de rea lisatie van 18 woningen en is er sprake van veel bouwactiviteit in Woon park Mortiere. Uit een recentelijk onderzoek is gebleken dat de bewoners van Woonpark Mortiere hun wijk met een 8 waar deren. Zij zijn trots op de wijk en met name het wonen in het groen, de diversiteit en de aanspre kende architectuur wor den genoemd als belang rijke, zeer gewaardeerde kwaliteiten. Meliskerke Het Willebrordensemble, on der leiding van Elena Berd- nikova, voert op dinsdag 18 december de Ceremony of Lessons and Carols uit. Dit is een oude liturgische vorm uit Engeland, waarbij lezin gen uit het kerstevangelie afgewisseld worden met koorzang, samenzang en or- gelsoli. Deze Ceremony of Carols wordt gehouden in de Odulphuskerk in Meliskerke en begint om 20.00 uur. De lezingen worden verzorgd door ds. Nel van Doorn en het orgel wordt bespeeld door Bert Geleijnse. De toegang is vrij, na afloop van het concert is er een col lecte voor de gemaakte on kosten. Theatergroep Duinart brengt vanaf dit weekend de vrolijke voorstelling 'Lang en Gelukkig'. De voorstelling is een vol ledig originele versie van de overbekende sprookjes Rood kapje en Assepoester. FOTO PR Middelburg De vrolijke voorstelling 'Lang en Gelukkig' door Duinart brengt een nieuwe versie van de overbekende sprookjes Roodkapje en Assepoester. Er was eens... een lelijke stiefmoeder, Irma Zonderboezem met vier vre selijke sletterige stiefdochters die verschrikkelijk hun best deden om de lieve As en Poes te pesten. De voorstelling is vanaf zaterdag 15 december te zien in 't Spiegeltheater in Middelburg. De entree is 12,50 euro. De voorstelling wordt tot en met 26 januari gespeeld. Reserveren kan via www.theaterverkoopzee- land.nl. Meer info op www. spiegeltheater.nl. 0118 639399 0113 220778 www.weerwerk-zeeland.nl Voor mensen met psychische klachten en/of autisme De boer brengt met eigen vervoer de varkens weg. Geen stress tijdens vervoer. Vakkundig geslacht en klaargemaakt. U proeft het verschil. Helaas, een varken kan niet kiezen, u wel!!! Arnesteinweg 27, Middelburg, Tel.: 01 18 - 62 90 56 info@versluisenwilleboer.nl

de Faam | 2012 | | pagina 5