Witgoed kapot? ONT ©oToio W®rtaiiiBi8®R Samen kan het leven leuker zijn! Kittens katjes bij Spetters Expo bij Crea-a Familiekerkdienst Kerst bij 'Werkt voor Ouderen' Kerstmannenloop Bel (0118) 572427 www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl Contact: Mathya Wielemaker - 06 46 49 63 45 - www.cirkelsenhanden.nl Vakkanjer mag naar Leipzig Kijkje op de Gevangentoren Logus stuurt klanten op reis HZ krijgt Centre of Expertise Relatiebemiddeling Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 12 december 2012 De Faam pagina 4 Kort Vlissingen Tekenclub Spetters houdt op zaterdag 15 december weer een leuke workshop. Dan worden poezen en katjes getekend met kerstmuts, kerstballen en kerst slingers. Het eigen huisdier na tekenen kan ook, neem dan een duidelijke foto mee. De club is te vinden aan de Adriaen Coor- telaan in Vlissingen en het is van 14.00 tot 15.30 uur. Meedoen kost 7.50 euro. Aanmelden via: 06-29133434. Vlissingen In atelier Crea-a aan de singel 70 in Vlissingen is zaterdag 15 december een expositie waarin de cursisten hun keramiekwerk- stukken tonen van dit najaar. De expositie is geopend van 11.00 uur tot 17.00 uur. Vlissingen In de Sint Jacobskerk in Vlissin gen is zondag 16 december een familiekerkdienst. Het thema is: 'Hoe komen aarde en hemel bij elkaar?'. Deze familiedienst is laagdrempelig en ook voor kin deren geschikt. De liturgische vormen zullen dan ook eenvou dig zijn en het middelpunt van de dienst is het Bijbelverhaal. In gekregen van het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Weten schap. Van het werkveld wordt cofinanciering gevraagd. Vlissingen De feestdagen komen er weer aan. Traditiegetrouw organi seert Werkt voor Ouderen ver schillende kerstactiviteiten. In samenwerking met De Brasserie Ter Reede houdt Grand Café De Schutterij een feestelijke kerstbingo en -buffet op don derdag 20 december. Tussen de bingo-rondes serveren de koks verschillende koude en warme schotels. Geïnteresseerden dienen zich voor 15 december aan te melden bij De Brasserie Ter Reede (0118 - 448 448) of Grand Café De Schutterij (0118 -448 567). Kerst bij Werkt voor Ouderen betekent ook de op stelling van kijkdozen van Freek Peeters. Elk jaar zorgen deze voor een ware fantasiewereld. De kijkdozen zijn te bezichtigen in het Atrium van Ter Reede tot en met 28 januari. Vlissingen Café de Concurrent houdt op zaterdag 22 december de kerst mannenloop, een trim/wandel tocht door de binnenstad van Vlissingen. Het is de bedoeling dat deelnemers verkleed gaan als kerstman. Het is mogelijk deel te nemen aan een wandel tocht van 5 km en een trimloop van 6,6 km. Voor kinderen is er een trimloop van 2,2 km. In schrijven op 22 december om 11.00 uur. Verhuizingen op maat Een compleet pakket van A tot Z seniorenverhuizingen kleine verhuizingen woningontruimingen Tel. 0118-642078 www.dts-verhuizingen.nl Wasmachine, vaatwasser of droger Anders tekenen Individuele kinderyoga-begeleiding Yoga biedt kinderen onder meer ondersteuning in structuur, rust of energie. Ook voor beweging in fijne en grove motoriek en vertrou wen (in andere personen en/of omgeving). Kinderyoga is vooral speels en leuk en creëert een liefdevolle band. Individueel, dus af gestemd op het kind, vanaf ca. 2 jaar. Ik kan bij het kind thuis komen of het kind komt bij mij thuis. Tijdsduur en begeleiding wordt afgestemd op de leeftijd, vanaf 15 tot 30 minuten. Er zijn mogelijkheden voor ouders om het kind op eenvoudige wijze individueel te ondersteunen met yoga. OOM Jsx kinderuOQQ Spelend bewust bewegen Vlissings Nieuws deze Adventstijd (het is alweer de 3de zondag van Advent) staat de preek van Johannes de Doper centraal. De dienst begint om 10.30 uur, bezoekers zijn vanaf 10.00 uur welkom voor de kof fie, thee of limonade. Vlissingen De Zeeuwse Vakkanjer Richard Grootjans (Scalda, Vlissingen) heeft zich definitief geplaatst voor de WorldSkills 2013, vol gend jaar juli in Leipzig. De 17- jarige regerend Europees kam pioen CAD-tekenen verdedigt de Nederlandse eer samen met elf andere Vakkanjers uit de me taal en metalektro. Na de laatste kwalificatieronde ontvingen de techniektalenten hun tickets naar Duitsland uit handen van twee 'TechniekPieten', die de Vakkanjers bij hun werkgever of school opzochten voor de officiële bekendmaking van de selectie voor Leipzig. Vlissingen Belangstellenden kunnen za terdag 22 december deelnemen aan een rondleiding door de Gevangentoren in Vlissingen om 10.00 en 11.00 uur. Het gaat om een korte rondleiding door het gebouw met een bezoek aan de Torentrans waarvan een schitterend uitzicht is over de Westerschelde maar ook over Walcheren. Er is een beperkt aantal plaatsen, aanmelden kan via info@restaurantdege- vangentoren.nl Vlissingen In oktober, tijdens de goed bezochte 'Spannend Wonen' dagen bij Logus, konden alle bezoekers zich inschrijven om kans te maken op een citytrip voor 2 personen naar modestad Milaan. Onlangs heeft Logus uit de vele aanmeldingen twee gelukkige winnaars bekend gemaakt: de heer en mevrouw Bergeijk uit Grijpskerke mogen Milaan onveilig gaan maken. Meer informatie over Logus en eventuele acties op luiuiü.logus.nl. Vlissingen HZ University of Applied Scien ces mag, in nauwe samenspraak met Hogeschool Rotterdam en Hogeschool Van Hall Laren- stein, starten met de voorberei ding op een Centre of Expertise Deltatechnologie. De HZ is hierbij penvoerder en heeft hier voor extra financiële middelen MIDDELBURG MARKT 73 RENESSE HOGtZOOM 171 TERNEUZEN NOORDSTRAAT 109 ZOUTELANDE LANGSTRAAT 13 WEBSHOP BOMONT.Nl DOMBURG OOSTSTRAAT 1 Plaid *130x150 cm Lantaarn 29 cm Krans 35 cm Bloempot 11 cm Nu 19,95 Nu €16,95 Nu €8,95 Nu €2,95 ook verkrijgbaar in wit •<y .,v\-A* s - i,*- Take2 Relatiebemiddeling blijkt groot succes! In 2011 isTake2 relatiebemiddeling opgericht en al snel is dit bureau een succes geworden. Veel singles vinden opnieuw het geluk met de persoonlijke inzet en professionele begeleiding van Take2. De liefde. De meeste mensen zijn er van overtuigd dat de liefde een grote rol speelt in het leven. Maar wat nu als u single bent en niet goed weet waar of hoe u een fijne partner kunt vinden op een veilige, discrete manier. Dan willen de relatiebemiddeling coaches van Take2 er graag voor u zijn om samen op zoek te gaan naar de juiste partner. De eerste kennismaking! De eerste kennismaking met dit bureau begint met een vrijblijvend en gratis kennismakingsgesprek bij u thuis. "Wij vinden het belangrijk dat de leden vooraf volledig op de hoogte zijn van de werkwijze van Take2 zodat deze voor iedereen open, duidelijk en helder is". Wordt nu lid. Besluit u lid te worden dan volgt er een uitgebreid intake gesprek waarvoor zij ruim de tijd nemen. Inmiddels heeft Take2 Relatiebemiddeling een groot aantal leden in haar bestand waarmee zij u in contact kunnen brengen. De kracht van Take2. Take2 onderscheidt zich ten opzichte van de talloze internet dating sites en relatie bemiddelingsbureaus door de zeer per soonlijke aanpak. De kans op succes is hierdoor aanzienlijk groter. "Wij hebben al veel singles bij elkaar gebracht, vertellen ze vol trots, dat is de kroon op ons werk". Voor singles van 30 tot 85 jaar. Bent u een hetero single tussen de 30 en 85 jaar, Lbo, Mbo, Hbo of universitair niveau en serieus op zoek naar een relatie? Wilt u ook weer "samen" zijn? Neem dan contact op met, Take2 relatiebemiddeling 088-885885 8 (landelijk nummer regionaal tarief) www.take2.nl info@take2.nl

de Faam | 2012 | | pagina 4