muziek in unieke stijl CINECITY I Vlissinge Vioolduo speelt in Vlissingen Theatraal spektakel 12-12-12 zondag 16 december ■00 CineCity presenteert Ballet in two acts CINECITY [üiï? BURO Geen voorstellingen op 24 december en 1 januari or®:# parking wan de zeelandhallen voor info nr.: 0644042311 www.kerslcircusgoes.nl Zondag Vrijdag Bolshoi RECORDED Vlissingen Violiste Liza Ferschtman en altviolist Amihai Grosz spelen zondag 16 december vanaf 15.30 uur in de St. Jacobskerk in Vlissingen. Het duo brengt een programma met werk van Mozart, Reger, Martinu en Bartok. Violiste Liza Ferscht man concerteerde twee keer bij Muziek Podium Zeeland en beide keren was dat gedenk waardig. Wie is Amihai Grosz, zo zou een matig geïnfor meerde luisteraar zich kunnen afvragen? Om te beginnen is hij de aanvoerder van de altvi olen bij de Berliner Philharmo- niker en bovendien maakt hij al sinds de oprichting in 1995 deel uit van het vermaarde Jerusalem Quartet, één van de beste strijkkwartetten van dit moment. Daarnaast werkt hij regelmatig samen met Daniël Barenboim in het West-Eas tern Divan Orchestra, maar ook als duo. Liza Ferschtman, leerlinge van Herman Kreb- bers, is ongetwijfeld één van de beste violistes hier te lande en niet alleen hier. Ze speelde onder dirigenten als Jaap van Zweden en Frans Brüggen, maar is vooral een gepas sioneerd kamermusicus en tevens artistiek leider van het Delft Kamermuziek Festival. In november 2006 ontving Ferschtman de Nederlandse Muziekprijs, de hoogste onderscheiding voor Nederlandse musici. Het programma mag er wezen en brengt onge twijfeld het beste in beide musici naar boven. Ga voor kaarten naar de site www. theaterverkoopzeelandnl theaterverkoopzeeland.nl ZEEUWS Anüna geeft donderdag 13 december een concert in Vlissingen. FOTO PR Nieuw en St. Joosland Bij een bijzondere dag hoort een bijzondere voorstelling. Woensdag 12 december is zo'n dag. Het is dan 12-12-12. En dus pakt Theater De Wegwij zer in Nieuw en St. Joosland uit met een unieke, eenmalige voorstelling rond het getal Twaalf. Woordkunstenaars Frank van Pamelen en Jan J. Pieterse maken een speciaal theatraal prijzenspektakel: in twaalf hilarische ronden mag het publiek zich uitleven op de Twaalf. Natuurlijk speelt taal een belangrijke rol in het programma. De twee gebo ren Zeeuwen Pieterse Van Pamelen laten alle mogelijke vormen de revue passeren. Zeeuws dialect, straattaal, schuttingtaai, digitaal, edel metaal, noem maar op. Wie heeft er een beroep met 12 letters? Een naam van 12 letters? Wie zit op stoel 12? Op rij 12? De Wegwijzer wordt helemaal binnenste buiten gekeerd en op z'n kop gezet, en natuurlijk zijn er prachtige prijzen te win nen! Niemand gaat met lege handen naar huis. Aanvang 20.30 uur, kaartverkoop via www.theaterdewegwijzer.nl Geldig voor i hind S!si|ü°n Per wnd. Nlei geldig op rang 2 'jel geldig in conibinaiie mei andere Korfingen! januari december s Zeelandhallen Jan Keizer Anny Schilder brengen vrijdag 14 december BZN-hits in de Stads schouwburg in Middelburg. Luisteraars kunnen genieten van de vele hits die BZN in de afgelopen veertig jaar scoorde. Jan Keizer en Anny Schilder worden begeleid door de FirstShowband. De avond beegint om 20.00 uur. Kaartverkoop via www.theaterverkoopzeeland.nl Hhhh Vlissingen

de Faam | 2012 | | pagina 31