Een rood accent... GRANDO Miele actiekeuken 9.700,- Orion 3.900,- Grando Middelburg 2E KERSTDAG OPEN! MONTAGE DUURSTE APPARAAT CADEAU! REGENDOUCHE CADEAU! grando.nl Grando. Koken. Baden. Genieten Kerstmiddag Heerlijke bolus bij de koffie Go(o)dtimes viert de kerst Exposities Walcheren Betaalbaar keuken- en baddesign op Mortiereboulevard te Middelburg, geopend vanaf zaterdag 15 december! I KEUKENS BAD Voor exclusieve acties vind ons ook op Facebook! Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 12 december 2012 De Faam pagina 24' Oost-Souburg De Anbo afdeling Souburg/ Ritthem houdt op vrijdag 21 december een kerstmiddag. Aanmelden hiervoor kan door de antwoordstrook uit De Kwikstaart in te leveren op woensdag 12 december (vandaag) in De Kwikstaart in Oost-Souburg. Deelname aan de middag is 20 euro per persoon. Er is een lunch en het zangduo Ikke en IJ zal twee keer optreden met lied jes in kerstsfeer. Vlissingen De afdeling diëtetiek van het ADRZ trakteert haar patiënten in Goes en Vlis singen vandaag (woensdag) op een bolus bij de koffie. Dit gebeurt in het kader van de 'Dag van de Ondervoe ding'. In het hele land hou den zorgverleners op 12-12- 12 diverse activiteiten om ondervoeding op de kaart te zetten. Vlissingen De komende weken houdt Zuidpoort Christen Ge meente diverse kerstacti viteiten in Go(o)dtimes Centrum aan Voltaweg 3 in Vlissingen. Op 15 december is er Xpect, een jeugdevent voor jongeren van 15 tot en met 30 jaar. Er is muziek èn dans. Iedereen is welkom vanaf 19.45 uur. Volgende week wordt tijdens de LadiesNight de kerstfilm 'Playing for Keeps' vertoont. CineCity is in kerstsferen en bezoekers wordt verzocht een rood accent te dragen. FOTO PR De LadiesNight is een avondje uit voor Ladies Only. Dames worden ontvangen met een glaasje bubbels waarna de première van Playing for Keeps volgt, vóór aanvang van de film worden leuke prijzen verloot. Na de film staan er kraampjes met leuke hebbedingetjes, waarna in het CineCafé de geweldige hoofdprijs verloot wordt. Redactie Vlissingen CineCity is voor de gelegen heid omgetoverd in kerstsferen en het zou het leuk zijn als alle ladies in hun kleding een rood accent terug laten komen. De film Playing for Keeps is een romantische komedie over een jeugdtrainer, die onmogelijk de avances van de moeders van zijn jonge voetbalspelers kan weerstaan. Als profvoetballer George Dryer (Gerard Butler) zijn voetbalschoenen aan de wil gen hangt, zit er weinig anders op dan terugkeren naar de plek waar hij ooit een gezinnetje had. Zijn ex-vrouw Stacie (Jessica Biel) heeft wel een idee hoe hij de band met zijn zoontje Lewis (Noah Lomax) kan herstellen: als nieuwe coach van zijn voet balteam! George stemt in en is verrast dat zijn grootste fans niet op, maar langs het veld staan. De aandacht van de voetbal moeders is aan de flamboyante George wel besteed. Als hij ook nog eens in de smaak valt bij de sponsor, zakenman Carl King (Dennis Quaid), voelt George zich weer top. Alleen het terug winnen van zijn ex-vrouw staat nog op zijn verlanglijstje. De Faam mag voor deze film 5x2 kaartjes verloten. Wil je kaartjes winnen, stuur dan een e-mail naar red.faam@whm.wege- ner.nl. Vergeet niet je naam en adres te vermelden. Winnaars ontvangen bericht. Zeeuwse Bibliotheek In het nieuwe Zeelandpavil joen op de eerste verdieping van de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg is tot en met 12 januari een expositie te zien met als thema: 'Zeeland, een nieuw perspectief. Deze expositie van André Klomp makers geeft een impressie van het Zeeuwse landschap en Zeeuwse klederdracht in andere kleuren. Het Zeeuw se komt verder tot uiting in het gebruik van acrylverf ge mengd met duinzand. Ter Reede Kunstenares Ly Fong Man exposeert tot en met 28 fe bruari in Ter Reede in Vlis singen. De lieve wereld die ze in haar vroege jeugd om zich heen ervoer is er één om gelukkig van te worden. Het besef hiervan, maar ook het moment waarop blijkt dat deze niet zo mooi en liefe lijk is, spelen een rol in het proces van creëren. De ten toonstelling is te zien in de 'Passage' in Ter Reede van 09.00 tot 19.00 uur. Nieuwstraat Wagenaar- straat In de ramen van Nieuwstraat 25 en Wagenaarstraat 24 in Middelburg zijn twee elan den te zien. Het idee komt van Yvette Lardinois, zij heeft het tweeluik gemaakt en aan de Middelburgers ge vraagd om het in deze don kere dagen voor hun raam te hangen. Het idee voor de werken 'Eland, koning van het bos' is ontstaan tij dens een reis door Noorwegen. In het verlaten landschap was steeds weer een waarschuwing voor elanden. Het onzichtbare dier intrigeerde haar door zijn bouw en formaat en sprak zo tot de verbeelding dat de eland het uitgangspunt werd voor nieuw werk. Het dier staat voor haar symbool voor geleidelijkheid en neemt het leven zoals het zich aandient. De Pluyme In De Pluyme in Middelburg zijn vanaf 15 december weer diverse artiesten aanwezig. Dit is de derde keer dit jaar dat deze groep een tentoonstelling houdt met het thema 'Straat'. Vleeshal Twintig kunstenaars uit Zee land laten van 22 december tot en met 2 januari nieuw en niet eerder geëxposeerd werk zien tijdens de kerstexpositie van de ZKK (Zeeuwse Kunstkring) in de Vleeshal in Middelburg. Zo'n honderd schilderijen, te keningen, foto's en sculpturen zijn te zien tijdens deze exposi tie. De gebruikte materialen va riëren van brons, hout, acrylverf op linnen tot olieverf op doek of keramiek. Veel exposanten hebben een nieuwe wending aan hun werk gegeven en dat heeft geleid tot verrassende re sultaten. Walstraat Vlissingen Op de hoek van de Walstraat en de Kleine Markt wordt vrijdag 14 december Lokatie A geopend. Lokatie A is een initiatief van Remco van den Bosch, Carina Dumais en Lex de Meester. In Lokatie A presenteren ze naast selecties uit hun recente projecten, ook nieuw werk. GRANDIOZE OPENINGSACTIE v Inclusief: hoogglans front, composiet werkblad en Miele apparatuur: combimagnetron, gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en vaatwasser. Inclusief: douche, douchewand, wandmeubel met wastafel, spiegel, toilet en design radiator. Nu bi] aankoop van een nieuwe Grando keuken: Nu bij aankoop van een nieuwe Grando badkamer: Vraag naar de voorwaarden. Mortiereboulevard 42, 4336 RA Middelburg, Tel. 0118-724905

de Faam | 2012 | | pagina 24