Week krant .ni Rotary in de lichtjes loembollen voor eenk mooi en fleurig voorjaa muurwerk Koopzondag Gratis Sensoor Acties voor Glazen Huis Op zoek naar vrijwilligerswerk? OPEN DAG 16 december open van 12.00 - 17.00 uur Woensdag 12 December 2012 fW' tL' Verkoop lichtjes voor goede doel h -■ M PlflMECO' Van Gilst v.o.f. Een nieuw plafond in één dag! www.plameco.nl Tel. 0113 - 27 00 00 Bekijk de vacatures verderop in deze Faam! www.welzijnmiddelburg.nl/vrijwilligerswerk Landgoed Rijckholt Lezing met kerstverhaal. www.sensoor.nl yj intratuin Gratis vuurwerk roenRiJKiï - De Faam Jaargang 113 Nummer 50 Oplage 54.435 Vanaf donderdagavond 13 december kunnen op de Markt in Middelburg weer lichtjes gekocht worden voor het goede doel. Dit jaar gaat de opbrengst van de jaarlijkse lichtjesactie van Rotary Middelburg naar Stichting Leergeld Walche ren. De lichtjes zijn te koop tot aanstaande kerst. Redactie Middelburg "Met de opbrengst van deze ac tie kunnen wij weer veel school gaande kinderen steunen, die ten gevolge van armoede onvol doende kunnen deelnemen aan schoolse en buitenschoolse ac tiviteiten," aldus mevrouw Ina van Gelder-Leenheer, voorzit ter van Stichting Leergeld Wal cheren. "We zijn blij dat we op deze manier, net als 5 jaar geleden, een financiële bijdrage kunnen leveren," zegt Hans Jorritsma, voorzitter van de Rotary Club Middelburg. "De opbrengst zal worden gebruikt voor het financieel ondersteunen van Stichting Leergeld Walche ren bij haar missie om soci ale uitsluiting van kinderen uit gezinnen met minimale financiële middelen te voor komen. We gaan ervan uit dat de Middelburgse bevol king massaal naar de Markt komt om lichtjes te kopen. Op de Markt zijn de komen de tijd tijdens de actie Rota- ryleden aanwezig. Iedereen kan meedoen met de actie en zijn/haar bijdrage leveren door lichtjes te kopen." Startsein Het officiële startsein van de lichtjesactie wordt door burgemeester Harald Berg- mann gegeven op donderdag 13 december om 18.00 uur op de Markt. Om de kou te trotseren wordt voor warme drank en muziek gezorgd. De Lichtjesactie voor Leer geld Walcheren loopt van 13 december tot 25 december. 3FM Serious Request vraagt dit jaar aandacht voor de al lerkleinsten: ook op Walche ren zijn acties op touw gezet. Woensdag 19 december van 10.00 tot 12.00 uur houdt La Leche League een ontmoe tingsochtend voor moeders en baby's in het mamacafé van Proud Mary, Segeersstraat 70 in Middelburg. Elke moeder wordt verzocht 5 euro bij te dragen voor Serious Request. Van 18 tot en met 24 december heeft Oostkapelle een Glazen Huis gevestigd in Eetcafé De Babbelaar aan de Dorps straat. In en rond het 'Gla zen Huis' staan optredens en activiteiten gepland. Ook Badhotel Domburg hoopt met een benefietdiner op maandag 17 december geld binnen te halen voor Serious Request. Die avond hebben de medewerkers aangeboden onbetaald te werken, zodat 24,50 euro per couvert aan het goede doel geschonken wordt. - Hoewel de winter net is begonnen, was men op het Molenwater in Middelburg al met het voorjaar bezig. Inwoners wer den opgeroepen om zaterdagmiddag bloembollen te komen planten. Deze kinderen gaven daar graag gehoor aan! FOTO IZAAK VERKESTE PLAFONDS ECHTE AANDACHT ZONDAG 16 DECEMBER 14.00 UUR Provincialeweg 2 4494 NAGeersdijk Boeiend, leerzaam en goed georganiseerd vrijwilligerswerk? Meld je aan aJs vrijwilliger bij Senscor Zeeland 0113 - 256 895 - In verband met Kerst hanteren wij gewijzigde sluitingstijden voor de uitgave van 27 december. Gewijzigde sluittijd woensdag 19 december 10.00 uur. Amadore Grenzeloos Gastvrij, - Intratuin Koudekerke Galgeweg 5, 0118-551623 Donderdag en vrijdag'koopavond, www.intratuin.nl O geeft aan groen GroenRijk Middelburg Mortiere Boulevard 2 0118-470400 www.groenrijk.nl Bij besteding vanaf 40,- tot 100,- ontvang je dit vuurwerk pakket, t.w.v. 19,95 geheel

de Faam | 2012 | | pagina 1