DE SPECIALIST IN KOZIJNEN, RAMEN BUITENDEUREN EN BIJ BELISOL i Nobelweg 2-24 4462 GK Goes Tel.: 0113 - 211 811 www.belisol.nl Fax: 0113 - 211 830 goes@belisol.nl lil W Ül www.belisoigoes.nl Aandacht voor mensenrechten Vergadering in Bossenburgh Inloopconcert De Vlissingers Kerstmarkt in Dickens sfeer Big Band geeft kerstconcert MyCom geeft iPad mini's weg Merrie Mie gaat de liefde vieren Scheldekraan weer ingezet kozijnen en deuren Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 5 december 2012 De Faam pagina 4 Kort Vlissings Nieuws Vlissingen Wereldwijd wordt op 10 decem ber aandacht besteed aan de Rechten van de Mens. Dat zal ook in Vlissingen gebeuren. Walcheren Mozaiek organiseert samen met Amnesty Internatio nal en Vluchtelingenwerk Wal cheren een avond, waarop de mensenrechten aan de hand van diverse praktijkvoorbeelden aan de orde zullen komen. Wat zijn de mensenrechten en hoe ga je daarmee om? Hoe bindend zijn mensenrechten? Het is in Ter Reede aan de Vredehoflaan 370 in Vlissingen vanaf 19.30 uur. Vlissingen Het buurtcomité Bossenburgh roept actieve bewoners op om mee te komen praten over de buurt op donderdag 13 decem ber. De bijeenkomst is vanaf 19.30 uur in openbare basis school De Houtuyn, Slangen burg 3 in Vlissinigen. Vlissingen Koorgroep De Vlissingers houdt op 15 december een in loopconcert in de Sint Jacobs- kerk in Vlissingen. Het concert wordt gegeven om hun reis naar Barcelona in 2013 te sponseren. Ook is er een talentenveiling waarbij koorleden hun talen ten per opbod veilen. Ook zijn er kramen van goede doelen. Aan het concert doen, naast het koor, Sheborim uit Middelburg en Accordeonvereniging Con certina uit Vlissingen mee. Het concert is van 14.00 tot 17.00 uur. Vlissingen De stichting Vrienden van Paauwenburg houdt in samen werking met Stichting Majoraat een Kerstmarkt in Dickenssfeer in de wijk Paauwenburg. Dat is zaterdag 8 december van 13.00- 19.00 uur aan de Van Hogen- dorpweg in en rondom het Ma joraat. Een mooie kerstboom is besteld en zowel binnen als bui ten komen er kramen met leuke kerstspullen en lekkernijen. Het Dickenskoortje zingt kerstliede ren en de Kerstman is er ook. Om 17.00 uur begint een lam pionoptocht vooraf gegaan en begeleid door het looporkest De toegang is gratis. Vlissingen De Big Band van de Zeeuwse Muziek School onder leiding van Anja Sinke geeft een geva rieerd kerst concert op zondag 9 december om 15.00 uur. Het concert is in het atrium van Ter Reede in Vlissingen. De toegang is gratis. Gastsolist is de vijftienjarige Gijs van Oos terhout. Vlissingen MyCom geeft een feestje en bij een feest horen cadeaus. Daar om wordt er op 7 en 8 december iedere twee uur een iPad mini weggegeven in de MyCom-ves- tiging in Vlissingen. Dit feest is ter ere van de nieuwe winkel. In de week van vrijdag 7 en zaterdag 8 december zal een flyer worden uitgedeeld door het winkelpersoneel. Shopma nager Dennis Broers: "Loopt u die week dus bij ons binnen, dan krijgt u een flyer mee waar mee u kans maakt op een iPad mini!" Door deze flyer in te vullen en op vrijdag of zaterdag in de dropbox te deponeren, maakt iedereen kans op één van de iPad's. "Elke twee uur trek ken wij een flyer uit de doos met ingeleverde exemplaren", aldus Broers. Naast de iPad-actie, zijn er speciale aanbiedingen. De MyCom-vestiging is gevestigd aan de Aagje Dekenstraat 8 en is op vrijdag geopend van 10.00 tot 21.00 uur en op zaterdag tot 17.00 uur. Oost-Souburg Ontdekeenkasteel.nl en Bruid Bruidegom Magazine hou den op 12 december 2012 hét trouwevent van het jaar: 'Vier de Liefde 12-12-12'. Er zullen op deze laatst mogelijke 'triple double digit' huwelijksdatum 12 bruidsparen op 12 kastelen in 12 provincies om 12.12 uur trouwen. Binnen de provincie Zeeland is Trouwerie Mer rie Mie uit Oost-Souburg als Bruidshuis betrokken bij dit bij zondere trouwevent. Hun ach tergrond hebben alle bruidspa ren met elkaar gemeen. Zij zijn allen klant bij de Voedselbank. Benieuwd naar alle ontwik kelingen? Volg Vier de Liefde 12-12-12 via www.ontdekeen- kasteel.nl/vierdeliefde of www. bruidenbruidegom.nl/vierde- liefde. Vlissingen De gerestaureerde Schelde kraan is vorige week gebruikt voor het hijsen van de Alcyon uit het Dok. De Alcyon is een eikenhouten hoogaars van 13,85 meter lang en weegt - zonder zwaarden en mast - 16 ton. In de Machinefabriek wordt aan de hoogaars gedurende de winterperiode onderhoud ge pleegd. Om de Scheldekraan in een goede conditie te houden, is het nodig om de kraan regelma tig in te zetten bij het hijsen van een schip. De Stichting Behoud Maritiem Erfgoed Vlissingen in oprichting verzorgt het beheér en onderhoud. Service Eigen productie Adviseurs Mensen Advies Hout Vertrouwen Ruim aanbod Esthetiek Beiisol-monteurs Lokale ondernemers Duurzaam Professioneel Comfort Vakmensen 35 jaar Garantie PVC Isolatie Expertise Deuren Kleuren Opmeting Persoonlijke begeleiding Aluminium showrooms kunststof Renovatie kozijnen Ervaring Stijlvol N,euWf Enthousiasme Afwerking

de Faam | 2012 | | pagina 4