Opening ijsbaan in de Plaatwerkerij WEKELIJKS OPEN HUIS! elke vrijdag van 11 -12 uur Goed(e) koop Sterk verlaagde prijzen Janny stopt na 41 jaar met haar 'Modehuis Janny' DINGEMANSE Inspiratie voor innovatie EXCLUSIEF EN COMFORTABEL WONEN Wonen in het hartje van de maritieme stad Vlissingen. Nieuwe luxe appartementen met vaste parkeerplaats op een fyne centrale plek. Stadse voorzieningen direct bjj de hand én een vrjj uitzicht over het Dokje van Perry richting de Vlissingse binnenhaven. Stap binnen in het modelappartement aan de Peperdjjk bjj het Dolg'e van Perry en ervaar het zelf. U bent van harte welkom! Bert Si Bimmel Verkoopinformatie: tel. 0118 414 014 Vraagprijs 215.000,- k.k. Vraagprijs 199.000,- k.k. Rentmeesterlaan 13 Middelburg Vraagprijs 2G9.000,- k.k. Vraagprijs 249.000,- k.k. Verdilaan 67 Vlissingen Vraagprijs 4G4.000,- k.k. Vraagprijs 449.000,- k.k. Boulevard Bankert 844 Vlissingen Vraagprijs 899.000,- k.k. Vraagprijs 849.000,- k.k. Handelsweg 11-13 Vlissingen MAKELAARS www.awbeheer.nl/bestevaer Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 5 december 2012 De Faam pagina 37 Middelburg Het is op donderdag 13 de cember alweer de 9e editie van het Zeeuws Innovatie Evenement. Dit jaar is het bij Scalda in Middelburg. Het evenement start met de uitreiking van de Emergo, dé Zeeuwse innovatieprijs. Ver volgens spreekt Guido Thys over het creëren van waarde bij klanten, medewerkers en aandeelhouders. Hij noemt zich ook wel 'bedrijfsverlos- kundige'. In zijn presentatie neemt hij de ondernemers mee de toekomst in en con fronteert ze met de snel ver anderende en onvoorspel bare omgeving. Vervolgens kunnen ondernemers deel nemen aan allerlei work shops over social media, ar beidsmarkt, duurzaamheid, veiligheid, financiering, in novatie, businessmodellen, grenzeloos innoveren en nieuwe verbindingen in de zorg in Zeeland. De Zeeuwse Innovatieprijs Emergo wordt jaarlijks uit gereikt aan een Zeeuwse onderneming die een suc cesvolle innovatie heeft ge realiseerd. De prijs bestaat dit jaar uit een kunstwerk van de Zeeuwse kunstenaar Carmen Milhous. Daarnaast is er ook een publieksprijs, beschikbaar gesteld door Omroep Zeeland. Stemmen kan via: www.omroepzee- land.nl/zeeuwsezaken. Ge nomineerd zijn Calibrator, Deltavorm, DSP Innovati on, Endy, Meatless, Memo rie Care, Murre Techniek, NuFormer, Kaasboerderij Schellach en Vitro-Plus. Het is zover, vanaf morgen (donderdag) is de ijsbaan in de Zware Plaatwerkerij in Vlissingen weer geopend. Voor het 2e opeenvolgende jaar is er op een ijsoppervlak- te van bijna 400m2 weer vol op schaatsplezier. Niet alleen op de baan maar ook rond de baan zullen er tal van activi teiten georganiseerd worden. Redactie Vlissingen Zo zal oud-wereldkampioene Barbara de Loor op maandag 10 december schaatslessen ge ven aan de leerlingen van Mid delburgse basisscholen. Het Eru Jong Oranje IJshockeyteam zal twee clinics geven op donder dagavond 13 december. Deze activiteiten zijn een initiatief vanuit de KNSB die een aantal ijsbanen ondersteunt met acti viteiten in het kader van Ijstijd. KPN ijsbaan ambassadrice van de ijsbaan Vlissingen, de 10 ja rige Jacqueline Kriekaard, bij deze activiteiten aanwezig zijn. Ijstijd is een initiatief van de KNSB in samenwerking met ERU, KPN en mediapartner Sky Radio, waarbij negentien tijdelijke kunstijsbanen ver spreid door heel Nederland, dus ook de ijsbaan in Vlissingen, collectief worden ondersteund. In de typisch Hollandse sfeer die gemaakt wordt in de Zware plaatwerkerij zal ook dit jaar Donderdag 6 december wordt de ijsbaan in de Zware Plaat werkerij feestelijk geopend. Tot 20 januari kan hier dagelijks geschaatst worden. FOTO PR weer het Oud-Hollandse spelen- circuit opgezet worden. Daar naast zal de ijsbaan uitgebreid worden met een Challangepar- cours. Middels touwbruggen klim je omhoog in de fabriek waarna je de vertrouwenssprong 'leap of faith' kunt maken of er voor kiezen om met een tokkel over de ijsbaan te gaan. Op vrij dag 18 januari van 19.00 uur tot 22.00 uur komt de Artiesten Promotour naar de ijsfabriek in Vlissingen. Een gezellige avond met verschillende artiesten. Spectaculaire opening De ijsbaan zal op 6 december geopend worden door de ijs baan ambassadrice Jacqueline die spectaculair op de ijsvloer zal komen waarna zij van de gemeente de sleutel overhan digd zal krijgen. De ijsbaan zal daarna dagelijks geopend zijn van 9.00 tot 18.00 uur. Op de vrijdag en zaterdag blijft de ijs baan open tot 22.00 uur. Voor de juiste openingstijden, activi teiten en arrangementen kijkt u op www.ijsbaanvlissingen.nl. Gratis kaartjes De Faam mag maar liefst 30 kaartjes weggeven voor de ijs baan in Vlissingen. Laat ons weten via red.faam@whm.we- gener.nl waarom je graag naar de ijsbaan wilt of stuur een kaartje naar Redactie De Faam, Park Veldzicht 35 Postbus 91, 4330 AB in Middelburg. Prijs winnaars ontvangen bericht. Meer info op www.ijsbaanulissmgen.nl. Janny Cappon-de Schipper van Modehuis Janny in Arne-^ muiden: "Nu krijg ik tijd voor mijn hobby's." FOTO:LEON JANSSENS Leon Janssens Arnemuiden Janny Cappon-de Schipper gaat stoppen met Modehuis Janny in Arnemuiden. Na 41 jaar zegt Janny: "Het is mooi geweest, ik heb het al tijd met plezier gedaan. Mijn broer Rinus en ik zijn 41 jaar geleden op Arnemuiden be gonnen. In de winkel vind je een heel breed aanbod. Ik heb altijd veel voorraad, dat heb ik nog van mijn vader geleerd. Hij zei, als je goede spullen hebt, dat kan nooit geen kwaad, dat blijft nooit over. Altijd modieus, steeds wisselende collecties en al les tijdig aanvullen. Ik heb zelden 'neen' moeten verko pen." Janny had ook altijd alle aan dacht voor haar klanten want behalve winkel was zij ook een sociaal trefpunt. Veel lief en leed werd haar toever trouwd want mensen bleven om hun verhaal te doen. "Maar altijd nam ik het regeltje 'hoort, ziet en zwijgt' in acht", lacht zij. Janny heeft veel vaste klanten waarvan in die 41 jaar ook de kinderen in de winkel komen. In de winkel waren aan de wand geboortekaartjes, trouwkaarten en krantenknipsels over Arne muiden, sprekende getuigen van haar betrokkenheid. Nu is er tijd voor haar hobby's zoals de tuin, gezellige visite én ko ken en bakken. "Van alle jaren hier in mijn winkel heb ik su per genoten. Ieder die mij kent weet dat hoop ik, en ik ben blij dat de winkel open kan blijven. Wij willen onze klanten dar» ook hartelijk bedanken voor al die mooie jaren." Corinna Bezemer, al veertien jaar actief in Modehuis Janny, neemt de winkel over. Modehuis Janny, Langestraat 17, Arnemuiden, telefoon 0118- 601588 i am&nJzoni&n v - Vrf7T77~ V Bert Bimmel Makelaardij makelaar@bertbimmel.nl Seisdam 8-10 Middelburg 0118-650575 info@dingemansemakelaars.nl www.dingemansemakelaars.nl

de Faam | 2012 | | pagina 37