BLAUW GERUITE KIEL KRAJICEK PLAYGROUND OFFICIEEL GEOPEND BELANGRIJK OM TE WETEN FOUNDATION VLISSINGEN WERK IN UITVOERING BRANDWEER TRAINT ZEEUWS ROOKMELDERTEAM KALENDER Denk mee over zorg1 RICHARD KRAJICEK BEKENDMAKINGEN GEME ENTE Julianalaan en Prinses Marijkelaan Dinsdag 4 december 2012 is gestart met de wegwerkzaam heden in de julianalaan en de Prinses Marijkelaan. De werk zaamheden bestaan uit het vervangen van de bestrating. De werkzaamheden worden 25 januari 2013 afgerond. Tijdens de werkzaamheden wordt een gedeelte van de straat afgesloten voor al het wegverkeer. De werkzaam heden vinden in fasen plaats: - Prinses Marijkelaan: dinsdag 4 december tot 12 december 2012. - julianalaan (Prinses Margrietlaan t/m Prinses Marijkelaan): woensdag 5 december tot vrijdag 21 december 2012. - Julianalaan (Prinses Marijke laan tot Burgemeester van Woelderenlaan): maandag 7 januari tot vrijdag 25 januari 2013. www.vlissingen.nl/ werkinuitvoering Preventiemedewerkers van de brandweer leiden 85 vrij willigers op. Deze vrijwilli gers vormen het Zeeuwse rookmelderteam, een initia tief van de Brandwonden stichting. De vrijwilligers plaatsen rookmelders bij mensen die dat zelf niet kunnen. De brandweer verzorgt de training waarin de vrijwilligers van het Zeeuwse rookmelder team leren wat de beste plek is voor een rookmelder. Ook leren ze tips te geven over het voorkomen van brand en hoe te handelen bij brand. Het 'rookmelderteam' is een ini tiatief van de Brandwonden stichting. De stichting werft en traint de vrijwilligers. Rookmelderteam inschakelen Wie een beroep wil doen op het rookmelderteam, belt naar 0800-6363636: een spe ciaal telefoonnummer van de Brandwondenstichting. Ver volgens koppelt de stichting de aanvrager aan een vrijwil liger in de regio. De aanvra ger moet zelf een rookmelder kopen. www.vrzeeland.nl Vrijdag 7 december 2012 21.30 uur The Pretty Things Peepshow Variété De Piek Zaterdag 8 december 2012 21.00 uur Hybrid met Future of Mankind, Clubroot, DJ+ Muziek De Piek www.vlissingen.nl/uit NIEUWS EN INFORMATIEPAGINA VOOR DE INWONERS VAN DE GEMEENTE VLISSINGEN WOENSDAG 5 DECEMBER 2012 Redactie: afdeling Communicatie postbus 3000, 4380 GV Vlissingen telefoon: (0118) 487000 communicatie@vlissingen.nl www.vlissingen.nl Fotografie: gemeente Vlissingen, tenzij anders vermeld VEE RE VLISSINGEN Zaterdag 8 december 2012 openen burgemeester René H. Roep en wethouder Marin de Zwarte met trots de Vlissingse Krajicek Playground in het Schuitvaartpark in de Bonedijkebuurt. Het feestelijke programma start om 11.00 uur en eindigt om 14.30 uur met een prijs uitreiking. ledereen is welkom. Deze dag wordt het speelveld in het Schuitvaartpark officieel be noemd tot Krajicek Playground. Om 11.00 uur start de opening. Daarna zal zaalvoetbalvereniging Groene Ster Vlissingen een clinic verzorgen. Deze clinic wordt ge volgd door een voetbaltoernooi. Aan het toernooi kan iedereen deelnemen. Je kunt je ter plaatse aanmelden. Deelname is gratis. De kleintjes kunnen zich vermaken op het springkussen. Richard Krajicek Foundation De Richard Krajicek Foundation (RKF) verbindt haar naam aan openbare speelvelden die in wij ken liggen waar de Foundation ex tra ondersteuning kan bieden. De Foundation wil daarbij jongeren en andere bewoners, die zich po sitief inzetten voor de eigen buurt, belonen door ze een studiebeurs (scholarship) aan te bieden. Daar voor moeten zij zich wel inzetten voor hun eigen buurt. Scholar- shippers komen uit de wijk en kennen daardoor de jonge gebrui kers van de playground goed, dit zorgt voor extra binding. Op deze manier worden jonge bewoners gestimuleerd om goed op school te werken. Dit zijn echte rolmo dellen voor kinderen uit de wijk. Stichting ROAT zal zich, namens de gemeente Vlissingen, inzetten voor de verdere invulling van de playground. Zij zal daarbij de twee Vlissingse scholarshippers, Shanarelis Henriquez en Khalid El Hattach, begeleiden. dat iedereen op Walcheren zo goed mogelijk mee kan doen aan onze samenleving dat mensen zo lang mogelijk zelfstandig blijven dat zorgverleners snel kunnen doen wat nodig is voor een klant dat de gemeenten de kosten laag kunnen houden We onderscheiden een aantal thema's, bij elk thema kunt u reageren. Uw reacties geven ons inzicht hoe we de zorg beter kunnen orga niseren. Aarzel niet om te reageren, uw opmerkingen doen ertoe! in 2013 kunt u de nieuws- en informatiepagina Blauw Geruite Kiel niet meer lezen in weekkrant de Faam. De Blauw Geruite Kiet wordt vanaf'1 januari 2013 gepubliceerd in de Vlissingse Bode en in de Middelburg Veerse Bode. Nu is het moment om mee te denken over de zorg van mor gen. De drie gemeenten op Walcheren horen graag wat an ders moet en beter kan. Ga naar www.middelburg.nl, naar www.veere.nl of naar www.vlissingen.nl. Via 'Denk mee over zorg' kunt u meedenken over het Walcherse beleid van zorg en ondersteuning. De Walcherse gemeenten horen graag waar u mee zit, waar u tegen aan loopt en wat voor ideeën u heeft om zorg zo te organiseren: Ingediende aanvragen voor een omgevingsvergunning: Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij de volgende aanvragen voor een omgevingsvergunning hebben ont vangen: 1. intrekking vergunning omschakelen melkveehouderij Landbouwweg 7 (02-11-2012) 2. bouwen garage en plaatsen nieuw kozijn voorgevel Kolibriesprenk 8 (26-11-2012) 3. bouwen opslagloods Engelandweg 12 (27-11-2012) De publicatie van de ingediende aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen deze aanvragen kunnen geen bezwaarschriften wor den ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop de vergun ning wordt verleend, afwijken van de ingediende aanvraag. Kennisgeving beschikking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) Reguliere procedure: Verleende omgevings vergunningen Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen hebben verleend: 1. bouwen tuinhuisje Vlissingse- straat (K) 27 volkstuin-complex "Levenslust tuin 37 2. erfafscheiding locatie De Deckerestraat 22 (27-11-2012) 3. toevoegen dakterras op bestaande serre strandpaviljoen Piet Hein, Zwanenburg 9 (28-11-2012) Bezwaar Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belang hebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Vlissingen, afdeling Bedrijfsvoering, juridische zaken, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen. Het maken van bezwaar schorst de werking van het besluit niet. Wel kan een belangheb bende, die bezwaar heeft gemaakt, de Voorzieningenrechter van de rechtbank Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg verzoe ken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. Kennisgeving ontwerpbeschik king Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo). Uitgebreide procedure: Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene be palingen omgevingsrecht voorne mens zijn vergunning in te trekken: 1. A. de Wolf-Cazant Schapenbe- drijf, Landbouwweg 7 te Ritthem Inzage De ontwerpbeschikking en de bijbe horende stukken liggen met ingang van 6 december 2012 gedurende zes weken ter inzage in het stadhuis te Vlissingen. U kunt de stukken elke werkdag tijdens openingstijden inzien. Op afspraak kunnen de stukken ook op donderdagavond tussen 17.00 uur en 20.00 uur wor den ingezien (Dhr. W. Huige, tele foon 0118-487339 of email whe@ vlissingen.nl). Tijdens de periode van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk of mondeling zienswijzen inbrengen. Schriftelijke zienswijzen moeten worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders, Post bus 3000, 4380 GV te Vlissingen. Voor mondelinge zienswijzen kunt u een afspraak maken via de afde ling Publiekszaken, cluster vergun ningen (telefoon 0118-487156 of email vergunningen@vlissingen.nl). Wij wijzen u erop dat alleen beroep tegen de uiteindelijke beschik king kan worden ingediend als de indiener ook een zienswijze heeft ingebracht tegen de ontwerpbe schikking en belanghebbende is. Welstandscommissie De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de 3 weken op een donderdag, aanvang 9.00 uur. De stukken ter behandeling moeten uiterlijk één week voor de vergadering (woensdagmiddag uiterlijk 17.00 uur) bij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. U kunt de behandelde plannen vanaf dinsdag voorafgaand aan de vergadering, raadplegen op www. vlissingen.nl/welstandscommissie. De agenda is dan ook in te zien in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1. De data van de volgende welstands vergadering is 27 december 2012. Wet milieubeheer Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij de volgende meldingen in het kader van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (Barim) en het Besluit landbouw milieube heer als bedoeld in artikel 8.40 Wet milieubeheer hebben ontvangen: van Optisport Vlissingen - Middel burg B.V. voor de verandering van een inrichting. De inrichting is gelegen aan de Sportweg 2 in Vlissingen. Commissie bezwaarschriften De commissie bezwaarschriften behandelt op 10 december 2012 in het stadhuis van Vlissingen de vol gende openbare zaak: 19:30 uur: bezwaarschrift inge diend tegen het besluit van 26 september 2012 van het college van burgemeester en wethouders van Vlissingen tot het verlenen van ont heffing op het verbod van houden van hinderlijke dieren binnen de bebouwde kom.

de Faam | 2012 | | pagina 10