J^ttCilPLUS ZOEKT: Bestuurslid Fondsenwerving en collectecoördinatoren Sinterfair in Het Getij Badminton heeft nieuwe 'Start' Lezing I.S.I.S over Theosofia LPV vraagt aan burgers advies Workshop Amuses maken Voordelige keuring voor rijbewijs Week Vrijwilligers Resto Van Harte Symposium over overlast dagbesteding woonbegeleiding werkbegeleiding Het Nederlandse Rode Kruis Bij ieder mens past een kunststof Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 28 november 2012 De Faam pagina 6 Middelburgs Nieuws Middelburg In wijkgebouw Het Getij aan de Oosterscheldestraat in Mid delburg is zaterdag 1 december een Sinterfair georganiseerd door bymeis met medewerking van Stichting Arduin. Er staan circa twintig standhouders met uiteenlopende producten, die soms ook te proeven zijn. Stichting KiKa verkoopt beren voor het goede doel, er is een workshop cupcake versieren en Arduin zorgt voor een bakje koffie of thee tegen een kleine vergoeding, het is van 10.00 tot 15.00 uur. Middelburg Badminton Nederland heeft een nieuw programma genaamd Start. Iedereen die de beginse len van het badminton wil leren en onder begeleiding gericht wil werken aan de algehele fitheid, krijgt via dit programma daar de kans voor. De training duurt 12 weken en is onder deskun dige begeleiding. Een van de verenigingen die meedoet aan het programma is Badminton vereniging Sinar 75 in Middel burg. De eerste les is maandag 7 januari van 19.30 tot 20.45 uur in Sporthal De Kruitmolen. www.sinar75.nl Middelburg Stichting I.S.I.S. houdt op 12 december een lezing over 'The osofia: kloppend hart van de we- reld-spiritualiteit' Deze begint om 19.45 uur in De Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7 in Middelburg. Toegang gra tis. Middelburg De Lokale Partij Middelburg heeft zich vanaf de oprichting mede ten doel gesteld om op re gelmatige basis aan de burgers van Middelburg in het openbaar verantwoording af te leggen en de burgers advies te vragen over belangrijke lokale (actuele) za ken. In het kader daarvan staat de Lokale Partij Middelburg zaterdag 1 december van 11.00 uur tot 16.00 uur met een ca ravan op de Markt en nodigt alle burgers uit om met de dan aanwezige wethouder en raads leden van gedachten te wisselen over elk onderwerp wat de bur gers van belang achten. Middelburg Bij de Zeeuwse Volksuniversi teit is woensdag 12 december de workshop amuses maken te volgen. Er worden verschil lende amuses gemaakt die heer lijk zijn bij een gezellig etentje of voor het kerstdiner. De klaarge maakte amuses worden natuur lijk ook geproefd en recepten krijgen de cursisten mee. De workshop is van 18.30-21.30 uur in Middelburg. Aanmelden via: 0118-634800. lüiüiu.uolksuniuersiteitzee- land.nl Middelburg 70-Plussers, chauffeurs jonger dan 70 jaar met C/D/E rijbewijs en overige automobilisten, die een rijbewijskeuring moeten on dergaan, kunnen terecht bij Re- gelzorg. Op 7 december is in Het Palet. J. van Reigersbergstraat 2 in Middelburg weer een keuring dag. Tarief: 30 euro voor de B/E keuring. Chauffeurs jonger dan 70 jaar betalen 52,50 euro voor C/D keuring. Een afspraak is te maken via: 088-2323300. Middelburg Alle Resto's VanHarte staan in de eerste week van december in het teken van de Landelijke Vrijwilligersdag. Maandag 3 december worden de vrijwilli gers van Resto VanHarte Mid delburg in het zonnetje gezet. Resto VanHarte is de levendige ontmoetingsplek voor jong en oud met lekkere, gezonde en betaalbare maaltijden. Dé plek om buurtgenoten en wijkor- ganisaties te leren kennen. Bij Resto VanHarte staan stagi airs, werklozen, herintreders of mensen uit de reclassering in de keuken en in de bediening. Hierdoor bouwen zij een sociaal netwerk op en vergroten hun kansen om weer aan de slag te gaan. Bij Resto VanHarte staat een lekkere, gezonde maaltijd op het menu voor weinig geld. Graag vooraf reserveren. Resto VanHarte Middelburg is elke maandag open in Het Palet, J. van Reigersbergstraat 2. Elke dinsdag in 't Gasthuis, Noord- poortplein 2. Middelburg De beleidsgroep overlast van Huurdersvereniging Middelburg (HVM) houdt op 30 november een symposium over overlast in Grandcafé Willem, Oranjelaan 17 in Middelburg. De HVM is een belangenvereniging voor alle huurders in Middelburg. Zij werkt sinds enkele jaren met be leidsgroepen die zich gedurende een bepaalde tijd met een speci fiek onderwerp bezig houden. De beleidsgroep overlast heeft het afgelopen jaar met Woon- goed Middelburg haar beleid inzake overlast besproken en geëvalueerd. Het eindresultaat hiervan presenteert zij op het symposium. Voor mensen met psychische klachten en/of autisme 0118 639399 0113 220778 www.weerwerk-zeeland.nl Sint en zijn Pieten zijn overal. Tijdens de 'Week van de Vrijwilliger' bij Resto Van- Harte in Middelburg zet Sinterklaas vrijwilligers in het zonnetje. FOTO: OLGA DE GRAAF Feestdagenactie: als u een gezichtsbehandeling reserveert, ontvangt u een gratis vitamine-ampul Hand- en voetbehandeling Gezichtsbehandeling Lichaamsmassage Make-up dermaiogica Marianne Goedhart Meiveld 12 Oost-Souburg www.saionbellezza.nl I 06-48798551 Afdeling Walcheren Het bestuur van de afdeling Walcheren heeft een vacature voor een bestuurslid dat zich bezighoudt met fondsenwerving. Een belangrijke taak is de organisatie van de jaarlijkse collecte in juni. Daarnaast zoekt de afdeling Walcheren mensen die de collecte in hun eigen wijk of dorp willen helpen coördineren. De opbrengst van de jaarlijkse collecte gaat in zijn geheel naar de afdeling, dus het is van groot belang dat deze goed wordt georganiseerd. De afdeling Walcheren telt ruim driehonderd vrijwilligers die zich onder meer inzetten als EHBO'er bij evenementen, voor sociaal vervoer en voor aangepaste vakanties voor mensen met lichamelijke of sociale beperkingen. Belangstellenden kunnen contact opnemen met voorzitter Ger Wolters, 06-51064498 gjwolters@zeelandnet.nl Klarinetweg 5 Middelburg T01I8-628 707 www.alkuplus.nl DOMBURG OOSTS1RAAT I GOES cftoit MAiun MIDDELBURG RENESSE IIOGQOOM 171 TERNEUZEN NOORDSTRAAT 1W ZOU1ELANDE 'LANGSTRAAT 1) liMi^mimookboekje) venge re enten cadeau Oven- gerechten a B

de Faam | 2012 | | pagina 6