Mama's dansen voor Afrikaanse baby's Witgoed kapot? t ZANDDO Dier van de week: Schattige poes Ra ketje /jberoWalcheren solatieglas Beloning KNRM Wintermarkt lefoon 0118 46 22 05 Mindfulnesstraining Bel (0118) 572427 www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl versluis willeboer www.versluisenwilleboer.nl OVERIGE MERKEN HOUTKACHELS: Dru Dovre Wanders GASSFEERHAARDEN Element 4 Faber Wanders ELKE ZATERDAG GEOPEND VAN 10.00-14.00 UUR Direrse kachels brandend opgesteld Andere dagen op afspraak NIEUW: Contura Nordpeis Morse Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 28 november 2012 De Faam pagina 5 Middelburg4Mama houdt op 21 december in de Sociëteit de Vergenoeging in Mid delburg een Dancing Dinner voor Serious Request. Dit jaar gaat de opbrengst van de actie naar de miljoenen Afrikaanse baby's die hulp nodig hebben. De organisatie zoekt hiervoor nog babyle pels en lege potjes Olvarit. Tara De Vriend P Middelburg Na het grote succes van de eerste editie van Middelburg4Mama vorig jaar in de Zeeuwse Con certzaal organiseert Middel- burg4Mama dit jaar opnieuw een benefietavond voor Serious Request. "Het wordt een Dan cing Dinner Night met eten en drinken, muziek en dans en natuurlijk een veiling", vertelt Margot Verhaagen. "We heb ben te veilen stukken als een kappersbeurt, een kok aan huis en een mindfullnesstraining. Maar ook diners, een wijncur sus en bijvoorbeeld kunst." Werelds Diner Rode Rozen en Tortilla's zorgt voor een werelds diner. Dit wordt gesponsord door een aantal Middelburgse bedrij ven. "Keurslagerij Ab de Vis ser, kaasboerderij Schellach en Sligro", noemt Margot. "Alle gangen hebben een link naar de baby's in Afrika." Verder is er Miljoenen baby's in Afrika hebben hulp nodig om te kunnen blijven leven. Serious Request spant zich dit jaar in voor deze kindjes met allerlei acties. FOTO: P.R. Wie heeft babylepels? Naast Margot Verhaagen van Verhaagen&ZN zijn kunstenaar Solange Volwerk en Simone van Bezooijen van Rode Rozen en Tortilla's bij de organisatie be- trokken.Als ludieke actie zoekt de organisatie babylepels en lege en schone Olvarit potjes. Hier wordt ook een gang in geserveerd. Inleveren kan bij Rode Rozen en Tortilla's aan het Oostkerkplein 6a. Vrijkaarten winnen? De Faam mag twee vrijkaar ten voor dit Dancing Dinner weggeven. Wil je één van deze kaarten winnen, stuur dan een e-mail naar: red.faam@whm. wegener.nl met je naam en adres en waarom jij een kaart verdient. een buikdanseres, een trouba dour en zijn er tangodemonstra ties. Een verloskundig vertelt waarom de Afrikaanse baby's hulp nodig hebben. Drive in show Aangezien dit een Dancing Dinner is, is er ook een Drive In Show en kunnen de voeten van de vloer. 3FM Serious Request vraagt dit jaar aandacht voor de allerkleinsten: miljoenen baby's die hulp nodig hebben om te kunnen blijven leven. Een stille ramp die wereldwijd elk jaar 5,5 miljoen slachtoffers maakt. Kaarten voor het evene ment kosten 37,50 euro exclu sief drankjes. Kinderen betalen 12,50 euro. Ze zijn te bestellen via: middelburg4mama@gmail. Vrouwenpolder Tijdens een feestelijke bij eenkomst in hotel Duinoord te Vrouwenpolder heeft het reddingstation Veere van de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij twee vrijwilligers beloond voor hun trouwe dienst. KNRM Plaatselijke Commissie voor zitter R.J. van der Zwaag reikte de oorkondes en bij behorende medailles uit. Als dank en waardering voor hun inzet als redder werd aan Peter van Es en Sal Col- paert, voor respectievelijk 10 en 15 jaar trouwe dienst, de Vrijwilligersmedaille Open bare Orde en Veiligheid uitgereikt door voorzitter R.J. van der Zwaag. Van der Zwaag roemde beiden voor hun inzet en enthousiasme bij het reddingswerk op en om het Veerse Meer. Amemuiden In de Gereformeerde Kerk aan de Kerklaan 4 in Ame muiden is op zaterdag 1 de cember de jaarlijkse winter markt met als thema Zeeland en haar streekproducten. Er worden Zeeuwse babbelaars gebakken, er is versgebak ken vis, een kraampje met Zeeuwse artikelen en een ruim assortiment aan zelf gemaakte producten. Ons Boeregoed verzorgt vanaf 13.30 uur een optreden. De hele dag is er een verloting, rommel-en boekenmarkt en voor kinderen een verras singsparasol. De markt is van 10.00 tot 16.00 uur. Tara De Vriend Vlissingen De zwart met witte poes Raketje kwam als een wil debras het asiel binnen. Ze is nu helemaal bijgedraaid en is erg lief. Haar leeftijd is onbekend, maar ze is nog erg jong. "In het begin moest ze niets van mensen hebben. Nu heeft ze besloten dat men sen die haar rustig benade ren toch wel heel leuk zijn. Ze komt kopjes geven en ze vindt het heerlijk om geaaid te worden. Omdat ze van drukte nog steeds een beetje angstig kan worden zoeken we een rustig huis voor haar. Een baasje die ervaring met katten heeft en haar de tijd geeft om te wennen", vertelt een medewerkster van het Dierenasiel Walcheren. Raketje kan goed samen met andere katten. Van honden houdt ze niet. Verder woont ze ook liever niet met kleine kin deren, grote kinderen is geen probleem. Raketje loopt graag buiten, dus een tuin vind ze erg fijn. In een flat wonen is niets voor haar. Interesse Interesse in Raketje? Kom dan eens kennismaken met haar. Bel dan naar 0118-613579. Of neem een kijkje in het Dieren asiel Walcheren aan de Maan- weg 5 in Vlissingen. Het asiel is geopend van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. Op zon- en feestdagen is het dierenasiel ge sloten. Het is ook mogelijk om kennis te maken met het asiel- dier buiten de openingstijden, maar uitsluitend op afspraak. Meer informatie is te vinden op de website van het Dierenasiel Walcheren. "0 dierenasielwalcheren.nl Raketje kwam als een kleine raket het Dierenasiel binnen- denderen. Inmiddels is zij een stuk rustiger en klaar voor een nieuwe baas. FOTO: TARA DE VRIEND Bachweg 2 4337 XD Middelburg Uitvaartcentrum H. Jobse www. hjobse-uitvaart. n! Praktijk op het gebied van psychosociale behandelingen 8-weekse basistraining 270,- Start: donderdag 17 januari 19.30-22.00 uur Informatie en aanmelding: www.LiberoWalcheren.nl Tel. 06 - 46588324 Wasmachine, vaatwasser of droger i i Kunststof en aluminium kozijnen Beglazing, hardglazen deuren en puien Rolluiken, zonwering en horren Service, reparatie nazorg Arnesteinweg 27, Middelburg, Tel.: 01 18 - 62 90 56 info@versluisenwilleboer.nl Morso S 10-40 Centura 850 Kleverskerkseweg 16 4338 PM Middelburg T: 0118-615942 F: 0118-625599 Einfo@zanddorp.nl www.zanddorp.nl

de Faam | 2012 | | pagina 5