Makelaars Nieuws van Engelse Wijk Vlissingen gaat in de verhuur zen varia Koop dit jaar nog en profiteer van de unieke koopAKTIEFregeling Eerste maand in het Carino is nu gratis De eerste fase van het project De Tuin van Vlissingen is grotendeels gereed. De negenenzes tig woningen hebben een frisse uitstraling en vormen een fraaie woonwijk. FOTO: P.R. Vlissingen Van het project De Tuin van Vlissingen is de eerste fase met 69 woningen grotendeels gereed. De eigenaren hebben zich inmiddels gesetteld en het park waarin de woningen liggen begint ook al vorm te krijgen. Zoals de naam van het project ook al doet vermoeden, bevinden de woningen zich in een groene omgeving, met enkele fraaie elementen en speelattributen en een speelse waterpartij. Om de verkoop van de laatste woningen een extra impuls te geven heeft Woonburg in samenwerking met de projectontwikkelaar Marsaki een exclusief en zeer interessant voorstel gelan ceerd: De Koop-Aktief-Rege- ling. Met deze regeling wordt het zeer aantrekkelijk gemaakt om een nieuwe woning te kopen. Met deze regeling is al een woning uit dit project te koop voor 169.500 euro vrij op naam. Bij aankoop van een woning in de Tuin van Vlissingen betalen kopers niet de hele koopsom. Zij kopen het huis en lenen bij de bank de koopsom min 30.000 euro. Pas als zij hun woning later weer verkopen, betalen zij de resterende 30.000 euro aan Woonburg. Door gebruik te maken van deze formule is de hypotheek een stuk lager en dus ook de maandlasten. De regeling is speciaal voor de type A3-woningen ontworpen die in het plan als een gebogen rij aan de parkzijde zijn ge bouwd. De regeling loopt tot het eind 2012. De makelaarskantoren Aerssens Partners en Bert Bimmel Makelaardij zien dit aanbod als een uitgelezen kans voor het koperspubliek om te gen een zeer gereduceerde prijs een fantastisch nieuwe woning te kunnen kopen. Meer informatie via; 0118- 413920 of 0118-414014. Vlissingen Huren in Vlissingen wordt nu wel heel erg aantrekke lijk. In het Antoni Gaudi- park in de Vlissingse wijk Nieuw Bonedijke is het appartementencomplex Carino gebouwd waar 32 luxe appartementen zijn verdeeld over vijf verdie pingen. De appartementen zijn bereikbaar met lift. De ruime appartementen beschikken allen over een terras of balkon dat veel privacy biedt. Bij elk ap partement hoort bovendien een eigen garagebox in een afsluitbare parkeerkelder. Eén maand huur gratis De huurprijs is vanaf 765 euro per maand en als klanten een huurcontract afsluiten voor 31 december 2012 krijgen zij de eerste maand huur cadeau. Voor meer informatie over de appartementen en de actie kunnen geïnteresseerden contact opnemen met Sips vastgoedmanagement; 0118-414223 ofDingeman- se makelaars; 0118-650575. Websites: www. hierhuren.info www.dingemansemake- laars.nl Vlissingen De 43 woningen in de eerste fase van de Engelse wijk zijn vanaf afgelopen week te huur. Op de website kunnen woningzoekenden reageren op de woningen. "In de eerste fase zijn de leegstaande boven- en be nedenwoningen in het blok tussen de Sottegemstraat, Nieuw Bonedijkelaan, Schuitvaartgracht en de Eedestraat, samengevoegd tot in totaal 43 huurwonin gen. Deze woningen zijn aan de buiten- en binnen zijde gerenoveerd, waardoor een ruime woning ontstaat met vier slaapkamers. Wat het project bijzonder maakt, is het privépark waar alle woningen op uitkijken. Ook hebben alle woningen een eigen tuin. Naar verwachting levert l'escaut Woonservice in december de eerste woning op", vertelt Renee du Fossé van l'escaut Woonservice. In totaal omvat de Engelse wijk straks 81 woningen, in plaats van de voorheen 262 beneden- en bovenwoningen. De verdunning komt door de sloop van 96 boven- en benedenwoningen en door de resterende beneden- en boven woningen samen te voegen. Fase 2 betreft de andere 38 woningen. www.hurenopwdlcheren.nl Een dwarsdoorsnede van één van de woningen laat zien dat er bijzonder veel leefruimte is. Bovendien zit de En gelse Wijk vlakbij het centrum. FOTO: P.R. van Vlissingen 1 wij op naam, Vraag bij de makelaars naar de voorwaarden www. detuinvanvlissingen. nl aerssens partners Buililicl Een ontwikkeling van-. a D n JCJIVI .TVfUiHUllllifc- thuis op Walcheren MAlNcLAAnDIJ (0118) 4? 3y 2,0 (0118)414,014 ♦y

de Faam | 2012 | | pagina 46