Spierpijn weg terwijl u wacht! ononis Collectieve Zorgverzekering Minima 2013 Vanaf 69 per persoon Kerstshoppen in Engeland Wetenschappelijk bewezen Sportgel blijkt eerste echt effectieve spierge Medisch hulp middel uit Duits land verovert ook Nederland M W -, Ook met Sinterklaas, is de Pillow Pet het speelgoed de baas! Lezersactie Orionis Walcheren biedt alle inwoners van Walcheren (studenten uitgezonderd) met een inkomen tot 110% van de toepasselijke bijstandsnorm en een beperkt vermogen de mogelijkheid om per 1 januari 2013 deel te nemen aan de Collectieve Zorgverzekering Minima (CZM). De CZM wordt aangeboden door zorgverzekeraar CZ. Orionis Walcheren levert een financiële bijdrage. Hierdoor is het mogelijk een uitgebreid aanvullend verzekeringspakket aan te bieden met in veel gevallen 100% vergoedingen. Met dit pakket bent u uitgebreider verzekerd. Door de bijdrage van Orionis Walcheren bedraagt de premie voor de aanvullende verzekering bij deelname aan de CZM in 2013 12,41 per maand per volwassene. Kinderen tot 18 jaar zijn gratis meeverzekerd. Daarnaast moet iedereen uiteraard de verplichte premie per volwassene per maand voor de basisverzekering betalen. Als u zich verzekert bij CZ en gebruik maakt van de CZM krijgt u korting op de premie voor de basisverzekering. In 2013 bedraagt daardoor de premie voor deze verzekering 98,21 per maand. De totale premie bedraagt 110,62 per maand per persoon. Om in aanmerking te komen voor de CZM moet u aan de volgende voorwaarden voldoen: u woont op Walcheren u bent verzekerd bij CZ (zo niet dan kunt u per 1 januari 2013 overstappen naar CZ; dit moet u dan wel vóór 1 januari 2013 doen! uw netto (gezins)inkomen exclusief vakantietoeslag per maand bedraagt per 1-1-2013 niet meer dan 110% van de voor u van toepassing zijnde bijstandsnorm inclusief vakantietoeslag. Onderstaand een indicatie van de bedragen (110%). U kunt hieraan geen rechten ontlenen. - 1029,00 voor alleenstaanden tot 65 jaar - 1129,00 voor alleenstaanden van 65 jaar en ouder - 1324,00 voor alleenstaande ouders tot 65 jaar - 1421,00 voor alleenstaande ouders van 65 jaar en ouder - 1471,00 voor gehuwden/samenwonenden tot 65 jaar - 1554,00 voor gehuwden/samenwonenden van 65 jaar en ouder Staat uw situatie er niet bij? Raadpleeg dan onze website www.orioniswalcheren.nl: bijzondere kosten/collectieve zorgverzekering minima. Daar vindt u de normenkaart. Voor de juiste berekening moet u de voor u van toepassing zijnde norm met 10% verhogen. Ook kunt u tus sen 9.00 en 12.00 uur contact opnemen met Orionis Walcheren via telefoonnummer 0118- 432700. Verder geldt de eis dat uw vermogen (uw bezittingen min uw schulden) lager is dan 5.685,00 als u alleenstaande bent of lager dan 11.370,00 als u een alleenstaande ouder bent of een gezin vormt. Bij een eigen woning geldt een maximale vrijlating van 48.000,00. Bovenstaande bedragen gelden voor 2012. Per 1 januari 2013 zullen deze bedra gen iets wijzigen u betaalt uw maandelijkse premie voor de CZM en de verplichte premie voor de basisverzekering door middel van een automatische incasso en bent bereid hiervoor een machtiging af te geven aan CZ. Als u een WWB/IOAW/IOAZ-uitkering ontvangt dan wordt de premie ingehouden op uw WWB/IOAW/IOAZ-uitkering en zorgt Orionis Walcheren voor betaling aan CZ. Een daartoe bestemd aanvraagformulier en CZ-informatiepakket kunt u tussen 9.00 en 12.00 uur opvragen via telefoonnummer 0118-432700. Het aanvraagformulier moet vol ledig ingevuld en ondertekend met de gevraagde bewijsstukken opgestuurd worden naar Orionis Walcheren. Orionis Walcheren controleert uw inkomensgegevens en meldt u aan bij CZ. Vervolgens ontvangt u van CZ uw verzekeringspolis. Als Orionis Walcheren niet akkoord gaat met uw deelname ontvangt u daarvan schriftelijk bericht. De uiterste inleverdatum van het aanvraagformulier is 12 december 2012 om per 1 januari 2013 mee te kunnen doen! Let op: als u nu verzekerd bent bij een andere zorgverzekeraar dan CZ, dan moet de overgang naar CZ vóór 1 januari 2013 geregeld zijn. De volgende gelegenheid is er pas weer per 1 januari 2014! Als u al deelneemt aan de CZM hoeft u niets te doen. Bij het beoordelen van een aanvraag Bijzondere bijstand voor medische kosten houdt Orionis Walcheren rekening met de collectieve verzekering. De hoogte van de bijzondere bijstand wordt verminderd met de vergoeding die u op grond van de collectieve verzekering krijgt of zou kunnen krijgen, ook als u niet collectief verzekerd bent. Voor eventuele vragen over het verzekeringspakket kunt u terecht op het Servicekantoor van CZ, Langeviele 82, 4331 LW Middelburg. U kunt ook bellen met het CZ-informatienummer (0900-0949). Heeft u vragen over inkomensgrenzen, vermogen of andere voorwaarden dan kunt u onze website raadplegen www.orioniswalcheren.nl of tussen 9.00 en 12.00 uur telefonisch con tact opnemen met Orionis Walcheren (0118-432700). Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 28 november 2012 De Faam pagina 36 Met het wisselen van de sei zoenen krijgen veel Nederlan ders er last van: Reumatische klachten, stijve spieren en stramme gewrichten. Nage noeg iedereen, maar zeker mensen die wat ouder begin nen te worden hoor je dan vragen: is er echt niets aan te doen? Voor deze mensen is er nu iets nieuws dat echt helpt! De eerste effectieve weten schappelijk bewezen spiergel! Ook zo moe van de pijn? Duitse Wetenschappers hebben nu een speciale gel ontwikkeld die zo effectief is dat dit pro duct het meest verkochte me disch hulpmiddel voor spieren en gewrichten is geworden in Duitsland. Artsen en Fysiotherapeuten geven hun patiënten massaal het advies om deze uitermate krachtige pijnstillende en ont- stekingsremmende spiergel, die eerst flink koud wordt en daarna heerlijk warm, een korte periode intensief te gaan gebruiken. De oorzaak van de klachten wordt dan bij de kern aangepakt, het gehele bewegingsapparaat wordt doorgesmeerd en krijgt als het ware een zeer grote beurt! Ook in Nederland is het kwartje al gevallen; Bijna alle professio- srrr nele voetbalploegen gebruiken nu voor hun duurbetaalde spor ters deze 'wondergel'. Dat is natuurlijk niet voor niets! Deze gel werkt zo snel en ef fectief dat iedereen die hem gebruikt heeft direct laaiend enthousiast is over de snelle werking. Eindelijk een spiergel die alle klachten aan kan! Of het nu een kortdurende klacht of blessure is of chro nische pijn of stijfheid in alle spieren en gewrichten, Rowo sportgel is de onovertroffen supercrème die u zal overtui gen. Het werkt heel simpel. Bij blessures of pijntjes van kortdu rende aard de gel minimaal drie maal per dag inmasseren totdat de klachten verdwenen zijn. Al binnen twee minuten zult u de heilzame werking kunnen erva ren. Heeft u chronische proble men zoals reumatische pijnen aan spieren en gewrichten dan dient u de pijnstillende spiergel drie tot zes maal per dag op de aangedane plaatsen aan te bren- deweekkrant.nl/actie gen. Het resultaat zal niet lang op zich laten wachten en u zult zich verbazen dat een natuur lijk middel zo goed en snel kan helpen. Aanbieding Rowo Sportgel is verkrijgbaar bij alle reform- en (G&W) ge zondheidswinkels, bij de betere drogist en natuurlijk op www. natusor.nl. De adviesverkoopprijs voor 1 tube Rowo Sportgel is nu tijde lijk verlaagd van 17,95 naar 12,95. Twee tubes voor slechts 19,95; uw korting is nu dus 15,95! Een onvergetelijke driedaagse stedenreis. Stap aan boord van de 12 dekken hoge, 215 meter lange Cruiseferries met 2 avonden en nachten aan boord en overdag een bezoek aan de stad Hull of York. Huil Eindeloos kerstshoppen in een smeltkroes van markten, trendy boetiekjes en stijlvolle winkels met rijkelijk versierde etalages en dat alles geheel in kerstsfeer. York Geniet van de ultieme en nos talgische kerstsfeer in York. Met haar middeleeuwse uiter lijk en schilderachtige straatjes met moderne winkels, een im posante kathedraal en diverse musea zoals het National Rail way Museum maakt de stad York tot een topbestemming. Voorwaarden O.b.v. volbezette 4-persoons Inside Cabin en bustransfer in Engeland •Weekend toeslag (do-za) 16 toeslag per persoon Cabin met zeezicht: 28 toeslag per cabin Ontbijt/diner: 30 p.p. (per enkele reis) Toeslag bij 2 personen rei zend in 2-persoons Cabin 10 per cabin Kinderkorting t/m 15 jaar; 30 per kind Boek nu! Boek uiterlijk 10 december 2012 voor uw kerst mini cruise. Bel 020-201 3333 (ma - vr, 09.00 - 17.00o.v.v. boekcode Silver Op basis van beschikbaarheid voor reizen in 2012. Voor waarden van toepassing. Poferries.nl Kerstshoppen in Engeland vanaf 69 p.p. walchercn De hoogte van de premie Wie komen in aanmerking voor de CZM? Hoe kunt u zich aanmelden voor de CZM? Wanneer gaat de CZM in? CZM en Bijzondere bijstand Heeft u vragen?

de Faam | 2012 | | pagina 36