If V VASTGOED b.v. www .wissevastgoed.nl Openingsactie Manhattan Domburg inrichting nieuwe Biggekerksebos De Zeeuwse Serviesbeurs Nieuwjaarsduik Veere Rosa- Intratuin beste winkelketen Hart voor Veere arrangement MAREA UITVAART fff Thuis in Midden-Zeeland én aan de Zeeuwse kust... y bulb van 10*00 tot uur Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 28 november 2012 De Faam pagina 28 Makelaarskantoor K Gecertificeerd Register Makelaar-Taxateur Veere Het Zeeuws Museum biedt een exclusief arran gement met een bezoek aan het museum en een rondleiding doör de stad Veere op zaterdag 1 de cember. De dag begint in het Zeeuws Museum waar deelnemers worden ontvangen door een museumgids. Deze neemt hen mee naar de ten toonstelling Hart voor Veere. Michiel Paalvast en de collectie Bert Bakker met schilderijen, tekeningen en prenten van De Schilders van Veere. Na deze rondleiding krijgen deelnemers een lunch in het Zeeuws Museum café. De dag gaat verder in hotel Auberge de Campveerse Toren. Samen met een gids ontdek ken deelnemers Veere. Tijdens de rondleiding krijgen deelnemers zelf de gelegenheid om te te kenen en te schetsen op locatie. Terug in de Campveerse Toren krijgt men bijzondere verha len over Veere te horen. Vanaf deze historische plek kijkt men uit over het Veerse Meer en geniet men van een afternoon tea. Tot slot is er tijd om de winkeltjes in Veere te bezoeken. Dit arrangement reserveren kan via: rondleidingen@zeeuwsmuseum.nl Biggekerke In opdracht van Dienst Landelijk Gebied is vo rige week begonnen met het inrichten van het voormalige AMEV-bos. Dit bosperceel ligt voor het grootste gedeelte ten oosten van de rondweg Biggekerke. Plet bos wordt een vrij toegankelijk dorpsbos, een aanvulling op het al bestaande na- tuur- en recreatiegebied ten zuidwesten van het dorp. Er komen wandel- en ruiterpaden en aan de buitenkant een mountainbike-route. Tevens wordt in het erbij horende laaggelegen weitje aan de Zoutelandseweg een flinke poel aangelegd, die bij vorst als schaatsbaantje gebruikt kan wor den. Koudekerke Dit jaar wordt De Zeeuwse Serviesbeurs voor de veertiende keer gehouden op zaterdag 1 en zon dag 2 december. Zaterdag is het van 10.00 tot 17.00 uur en zondag van 11.00 tot 16.00 uur in Het Blauwe Hof in Koudekerke. Ook dit jaar zijn er serviezen in alle soorten én maten. Er is bij voorbeeld een leukfrans plattelandsservies, ide aal voor de brocanteliefhebbers. En er is veel boerenbont servies. Verder is er mooi glaswerk en kristal, zilverwerk en bestek en allerlei leuke dingen voor de Kerst Veere Het startschot voor alweer de derde Veerse Nieuwjaarsduik aan het strandje van Veere wordt gegeven op 1 januari om 14.00 uur. De drie leukst verklede deelnemers worden be loond met een mooie prijs. Na de te waterlating wacht de warme snert, chocolademelk, glühwein, officiële oorkonde en een aandenken aan dit ge zellige Veerse evenement op de deelnemers. Deelname is 2,50 euro. Dit wordt geschonken aan een goed doel in Veere. vln.rRoxane van den Berg (Manhattan),Vincent van Sluijs (winnaar) en medewerkers van Reisbureau Domburg Herenmodezaak Manhattan opende in juli 2012 de deuren in Domburg. Dit gebeurde met een ge weldige actie. Bij een aankoop kon je je aanmelden en daarmee maakte je automatisch kans op een prachtige reis naar New York. Dit allemaal in samenwerking met reisbureau Rosa, gevestigd in Mid delburg en Goes. De trekking heeft inmiddels plaatsgevonden en de winnaar van deze geweldige reis is Vincent van Sluijs uit Vlissingen geworden. Koudekerke Intratuin is afgelopen week uitgeroepen als de hoofdprijswinnaar van de publieksprijs Beste Winkelketen 2012. Dit werd bekendgemaakt tij dens het ING Retail Jaarprijs Gala in Spant! in Bussum. Eigenaar Sjacco Joziasse van Intratuin Koude kerke: "Ik ben er trots op dat Intratuin voor het eerst deze prijs in ontvangst heeft mogen nemen. Vooral omdat het onze klanten zijn die ons geko zen hebben. Zij zijn het waar we het met z'n allen binnen Intratuin voor doen en een mooiere be loning kan ik me dan ook niet bedenken. Uit deze verkiezing blijkt maar weer eens dat we met onze Intratuinformule op een goede manier inspelen op de wensen van onze klanten." www.intratuin.nl "Omdat ieder mens een liefdevol afscheid verdient Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande - 06-40796513 - vvww.marea-uitvaart.nl

de Faam | 2012 | | pagina 28