SPECIALE KLIKGEBIT ACTIE! Oefening met Lotusslachtoffers zekér DANSEN DJ Peter Ontvang nu een AH boodschappenbon t.w.v. 150,- bij een klikgebit* Tandartspraktijk 'be Oude Vest' 35 jaar Surabaya restaurant Schoenendozen voor Edukans Sinterklaasfeest bij Mortiere Zelandusdebat Cultuur Oranje Fonds helpt Hoogerzael Clinic Patrick Kledingbeurs met van der Meer dameskleding ZATERDAG 24 NOVEMBER m.m.v. Verwacht 29 december m.m.v. Sjerrie Denz Heeft u last van een loszittend kunstgebit? Dan is een klikgebit de juiste oplossing. Directie ADRZ dagbesteding woonbegeleiding werkbegeleiding Algemene Tandheelkunde Kunstgebit en Klikgebit implantologie Facings Bleken, Mondhygiëne Kroon- en Brugwerk Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 21 november 2012 De Faam pagina 6 zal zeer waarschijnlijk begin volgend jaar in gebruik worden genomen. Middelburg Restaurant Surabaya in Mid delburg bestaat 35 jaar. In de laatste drie maanden van het jaar bieden Ernst en Nettie van Toll en hun dochter Judy iedere donderdagavond hun traditio nele Indische Rijsttafelbuffet van 19,50 voor 15 euro. Sura baya begon als een toko in de Middelburgse Segeerstraat en later in de St. Janstraat die al les verkocht wat met Indonesië te maken. Nog altijd is Van Toll ook buiten zijn restaurant ac tief als cateraar, kookleraar en sinds kort als ontwikkelaar van biologische produkten voor de Indische keuken. Middelburg Bij Minicamping De Vlas chaard aan de Koudekerkseweg 165 in Middelburg kan ieder een op 27, 28 en 29 november schoenendozen voor Edukans Schoenmaatjes inleveren. De versierde schoenendozen ge vuld met schoolspullen, toilet artikelen en cadeaus gaan als cadeau naar kansarme kinde ren in Afrika, Azië en Oost-Eu ropa. Dit kan op 27 november (15.00-17.00 uur); 28 november (12.00-14.00 uur) en 29 novem ber (15.00-17.00 uur). Persberichten voor De Faam kun nen gestuurd worden naar: red. faam @whm.wegener. nl Nieuws Middelburg Kinderopvanglocaties Mor tiere en Zeppelin van Catalpa in Middelburg houden zater dag 24 november een gratis Sinterklaasfeest. Zo hebben de ouders meteen de handen vrij om decemberinkopen te doen. De kinderen morgen ook een vriendje meenemen. Van 9.00 - 12.30 uur pakken de mede werkers van Catalpa uit met pepernoten bakken, taaipop happen, schminken en ver kleden, pietengym, spelletjes, sinterklaasliedjes, knutselen, toneelstukjes en niet te vergeten de sinterklaasverhalen. Middelburg Bezuinigingen treffen ook de cultuur. Welke ambities moet Zeeland hebben als het gaat om optimale cultuurparticipatie? Hoe brengen we verbindingen tot stand die bijdragen tot het in stand houden van een cultu rele infrastructuur in Zeeland? Welke combinaties met bijvoor beeld toerisme en horeca of tussen amateurkunstenaars en professionele kunstenaars zijn mogelijk en wenselijk? Kortom: Welke kant roeien we in Zeeland op met de riemen die we heb ben? Welke rol is daarbij weg gelegd voor een adviesraad? Tij dens het 5e Zelandusdebat op donderdag 22 november zullen onder andere deze vragen wor den gesteld en bediscussieerd. Voorafgaande aan het debat zal met deskundige gidsen een rondleiding door het Zeeuws Museum worden gehouden. De rondleiding is op donderdag 22 november vanaf 16.00 uur en het debat vanaf 17.30 uur in het Zeeuws Museum in Mid delburg. Aanmelden kan via: zelandus@zeelandnet.nl. Middelburg Het Oranje Fonds heeft besloten voor de bouw van het paviljoen op het educatieve natuurspeel- terrein Speelhof Hoogerzael in de Middelburgse wijk Griffioen 15.000 euro toe te zeggen. Het paviljoen is van groot belang om de uitgangspunten van het speelhof: sociale betrokken heid, sociale cohesie, educatie en duurzaamheid goed tot hun recht te laten komen. Het ge bouw gaat onder meer dienen als ontmoetingsplaats, instruc tieruimte, kweekkas en berg plaats. School tuinieren wordt er voorbereid. Een keukenhoek en sanitair maken het compleet. Regenwateropvang, zonnepane len en een groendak versterken het duurzame karakter van het paviljoen. De bouw van het pa viljoen is reeds gestart en het Nieuw Sint Joosland Het KWPN regio Zeeland houdt vrijdagavond 23 novem ber een clinic voor KWPN dressuurpaarden bij De Kroo Ruitersport in Nieuw en St Joos land. Twaalf Zeeuwse ruiters en fokkers verlenen hun medewer king aan deze avond. Topruiter Patrick van der Meer verzorgt de instructie. De clinicavond staat in het teken van instructie aan Zeeuwse dressuurcombi- naties. Dinja van Liere zal met haar bronzen medaillewinnaar, Duvals Capri Sonne, een show verzorgen. Het begint om 19.15 uur. De toegang is gratis. Middelburg Twee jonge, ondernemende vriendinnen, Sanne Bijl en Dore Priester, houden op vrij dag 23 november een kleding- beurs. Tijdens deze beurs wordt (tweedehands) dameskleding in alle soorten en maten verkocht. Er worden ook schoenen, sie raden en andere accessoires aangeboden. Het gaat om een zorgvuldig geselecteerde col lectie van ongedragen of weinig gedragen (merk) kleding. Dit allemaal voor een erg scherpe prijs. De beurs is van 15.00 uur tot 21.00 uur in de Volderijstraat 1 in Middelburg. Middelburgs Aanvang: 20.30 uur - Zaal open: 19.30 uur Entree: 6,- Vrijwilligers gevraagd. Inlichtingen tel. 0118-460956. Zaalverhuur. Inlichtingen tel. 0118-460494 Zuidbeekseweg - Vlissingen Inl. 0118-47 47 16 of kijk op www.lammerenburcht.nl ADMIRAAL DE RUYTER ZIEKENHUIS Voor mensen met psychische klachten en/of autisme Op zaterdag 24 november 2012 van 08.00 tot 11.00 uur houdt het ADRZ bij de locatie in Goes een oefening met geschminkte slachtoffers. Deze oefening vindt grotendeels buiten het zicht van patiënten en bezoekers plaats bij de afdelingen Spoed Eisende Hulp en Acute Opname Afdeling. Wij doen er alles aan om te voorkomen dat patiënten en bezoekers overlast ondervinden, maar vragen om uw begrip dat deze oefening nodig is om een goede acute zorg te kunnen blijven garanderen. 0118 639399 0113 220778 www.weerwerk-zeeland.nl In 2013 gaat uw eigen risico nogmaals fors omhoog. Maak vandaag nog een afspraak voor een gratis intakegesprek om te bepalen of u voor een vergoeding in aanmerking komt. Een klikgebit én een extraatje om voluit te kunnen genieten. U ontvangt deze na plaatsing van het klikgebit. Deze actie is alleen geldig voor afspraken gemaakt vóór 15 december 2012. Veersesingel 45 4332 TA Middelburg 0118-63 56 88 info@tp-deoudevest.nl

de Faam | 2012 | | pagina 6