Medicijnen uit de muur Concert voor baby's in Schouwburg Sensoor Politie wil iedereen zien lUflMECO* ikJNCH BUFFET Woensdag 21 November 2012 PIETS WEERBERI laat de winter irttiai kome^A/in strooizi voor de hele buurt Het weer van de komende week ziet u op onze site! www.deweekkrant.nl/ac' KLIK EN WIN ACTIE Medicijnautomaat bij Medsen Stuur uw bericht naar de redactie van De Faam Dag plastische chirurgie Van Gilst v.o.f. Een nieuw plafond in één dag! www.plameco.nl Tel.0113 - 27 00 00 Vrijwilliger worden? Sensoor heeft je nodig! www.sensoor.nl In november culinair 3-gangen keuzediner voor 34,50 per persoon. meer info: www.valkmiddelburg.nl Reserveren: 0118-442525 Knutsel en zetje schoen! ilclore.nl/sinterklaas ATtOU De Faam Jaargang 113 Nummer 47 Oplage 54.435 Klik&Win red .faam whm.we Sint Nicolaas is in Middelburg, Domburg en Oost-Souburg al gearriveerd. In een aantal andere plaatsen komt hij pas komend weekend aan. Het zijn spannende tijden voor de kinderen, maar ook gezellige tijden voor gezinnen. De donkere dagen voor de kerst. Op de foto de aankomst in Middelburg. foto: izaak verkeste Medsen apotheek Veersche Poort in winkelcentrum Veersche Poort in Middel burg heeft een medicijnau tomaat geplaatst. Mensen kunnen hier 24 uur per dag hun chronische medicatie ophalen. Nadat de apotheek het herhaalrecept heeft ontvangen wordt het klaarge maakt. Op dat moment krijgt de cliënt een unieke code per SMS toegestuurd Met deze code kan de cliënt de geneesmiddelen uit de 24 uur medicijnautomaat halen. Tara De Vriend Middelburg "De automaat is ideaal voor mensen die overdag geen gele genheid hebben om hun medi catie op te halen. Ook wacht tijden worden op deze manier verkort. Iedereen kan gebruik maken van de 24 uur medicijn automaat op alle tijden. Opge ven kan bij apotheek Veersche Poort" vertelt apotheker G. Beijer. De 24 uur machine staat aan de kant van de Nassaulaan. De Medsen 24-uurs medicijnservice is gratis. Binnen de openings tijden van de apotheek kan er ook gewoon gebruik ge maakt worden van de medi cijnservice, als men bijvoor beeld haast heeft of gewoon omdat men het gemakkelijk vindt. "Mensen die behalve hun reguliere medicijnen bijvoorbeeld ook een hoest- drank of een ander zelfzorg product nodig hebben, kun nen deze ook via de 24-uurs Medicijnservice verkrijgen", vertelt Beijer. De automaat is inmiddels al een tijdje in gebruik. "Mensen moeten nog wel even wennen aan deze extra service. Maar er wordt al wel gebruik van gemaakt", vertelt de apotheker. Meer informatie over de medicijn automaat is te vinden op de website van de apotheek. www.medsen.nl Heeft u een leuk bericht voor onze redactie: een opening, jubileum of gewoon iets bij zonders. Stuur dan een be richt naar onze redactie! Walcheren De Zeeuwse fietsverlichtings campagne 'Ik wil je zien' is vo rige week begonnen. De politie gaat de komende tijd weer ex tra letten op de verlichting van fietsers. Fietsers waarbij de ver lichting niet in orde is, krijgen een boete van 45 euro. Jonge ren tot 16 jaar betalen de helft. Om de fietsers veilig verder te laten rijden, krijgen ze naast de boete een fietslampje. De juiste fietsverlichting is een wit of geel licht aan de voorkant en aan de achterkant moet een rood licht zitten. Lampjes aan de fiets of op de borst of rug moeten goed zichtbaar zijn, recht vooruit en achteruit schijnen en continu branden (niet knipperen). De verlich ting mag niet aan een arm of been gedragen worden. Ver der is een rode achterreflec tor verplicht net als pedalen met gele reflectoren en wit of geel reflecterende banden of wielen. Fietsen zonder de re flectoren is 30 euro. Middelburg In de Stadsschouwburg in Mid delburg zijn komende zondag drie babyconcerten. Dit is een unieke belevenis voor kinderen van 4 tot 15 maanden. In de veilige aanwezigheid van hun ouders zijn zij het stralende middelpunt in een spel van licht, kleur en muziek. In een halfuur durend programma ver kennen ze een wereld die zowel ontspannend als stimulerend werkt. De Babyconcerten zijn een initiatief van Mathilde Castro, die met Luistergoed -het mu ziekcentrum voor baby's- een nieuwe norm zette. Zij ontwik kelde deze voorstelling met het Combattimento Consort Amsterdam en het Escher Ensemble. Op één toegangs kaart krijgen drie volwasse nen en één baby toegang. De baby gaat met één vol wassene op het podium zit ten; de overige bezoekers zitten in de zaal. De concerten beginnen om 10.30, 11.30 en 13.30 uur. Goes In ADRZ Goes is vrijdag 23 november aandacht voor plas tische chirurgie. Bezoekers en patiënten kunnen van 10.00 tot 16.00 uur in Goes een kijkje nemen. Er ligt vóóral de nadruk op de reconstructieve chirur gie. De maatschap plastische chirurgie werkt in alle Zeeuwse ziekenhuizen en bestaat uit vijf plastisch chirurgen, www.dag- vandeplastischechirurgie.nl PLAFONDS Meld je aan als vrijwilliger bij Sensoor Zeeland 0113 - 256 895 HOTEL MIDDELBURG 0 Ontdek ook de financiële voordelen van kinderopvang volgens ViaViela ZEELAND WBP®s!dLiI ->c jiTovember 25 november 2 december □EKompeRDuinen AmevUle

de Faam | 2012 | | pagina 1