DE SPECIALIST IN KOZIJNEN, RAMEN BUITENDEUREN Wegens groot succes, opnieuw glos d 1 BELISOL Koop nu kozijnen en deuren en ontvang het glas voor maar 1 euro Nobelweg 2-24 4462 GK Goes Tel.: 0113 - 211 811 Fax: 0113 - 211 830 goes@belisol.nl www.belisolgoes.nl Tentoonstelling kleindieren Boekenmarkt in Ter Reede Interkerkelijke vrouwenavond Bijeenkomst over reis Bhutan ProHair is de leukste kapsalon Hardy neemt afscheid van Huis Dubbelconcert in Theater Middaggebed in Open Hof tot 24 november 2012 WWW.beliSOl.nl kozijnen en deuren Belisol is jarig en trakteert Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 7 november 2012 De Faam pagina 4 Kort Vlissingen In manege de Scheldestad aan de Gerbrandystraat 180 in Vlis singen is op vrijdag 9, zaterdag 10 en zondag 11 novemberweer de jaarlijkse Delta-Show. Dit is een tentoonstelling van hoen ders, kwartels, eenden, lachdui- ven, rassierduiven, konijnen en cavia's. Er is dit jaar medewer king van Aviomis internationaal een organisatie van park- en sierwatervogels. Verder zijn er stands met (dieren)schilderijen, borduurstudio Corrie, Zeeuwse sieraden, een goudsmid, vo gel- en egelopvang de Mikke, Brassers Korenmolen en vo gelvereniging De Vogelliefheb bers. Voor de kinderen is er een knuffel speelhoek. Op zaterdag en zondag is er pony-rijden en op zondag kunnen de kinderen hun eigen konijn, cavia, kip of duif laten keuren. Entree is 3 euro 1, 50 euro. Open op vrijdag 13.00-22.00 uur; zater dag 10.00-21.00 uur en zondag 10.00-17.00 uur. Vlissingen In het glazen Atrium van Ter Reede aan de Vredehoflaan in Vlissingen is zaterdag 10 no vember een grote indoor boe kenmarkt. Deze markt biedt een verrassend en ruim aanbod Nieuws Oost-Souburg Women's Aglow organiseert dinsdag 13 november om 19.30 uur een interkerkelijke vrouwen avond in De Ark, Oranjeplein 2 in Oost-Souburg. Spreekster is Tineke Bouwman. Deze gezel lige en inspirerende vrouwen avond is voor jong én oud. Ont vangst met koffie7thee. Voor informatie: C. van Tulden, te lefoonnummer 06-15605232. Vlissingen Ada Schipper vertelt 14 novem ber over haar reis door Bhutan, waar zij heeft gefilmd. Een Boeddhistisch koninkrijkje mid denin de Himalaya, waar Bruto Nationaal Geluk belangrijker is dan Bruto Nationaal Produkt. Locatie Grand Café de Schutte rij in Vlissingen, aanvang 14.00 uur. Vlissingen Kapsalon ProHair in Vlissingen heeft de verkiezing leukste kap salon van de provincie Zeeland gewonnen met een waardering van 9,4. Afgelopen maandag (5 november) mochten Karin en Marin Meijboom de award in Utrecht in ontvangst nemen. "We maken een grote kans om ook de landelijke titel te win nen", stelt Karin. "Zelf denken wij dat we dit al les te danken hebben aan het ideale woon- en werkproject op het Edisonpark aan de rand van Vlissingen. Makkelijk toeganke lijk, gratis parkeren, altijd plek voor de deur, lange openings tijden van 9.00 tot 22.00 uur en natuurlijk een persoonlijke behandeling." Vlissingen Muziekvereniging Vlijt Vol harding Oost-Souburg houdt zaterdag 10 november samen met O.N.D.A. Nieuw- en Sint Joosland een dubbelconcert in het Arsenaaltheater in Vlis singen. Beide fanfares brengen deze avond een gevarieerd pro gramma ten gehore. Het con cert begint om 19.30 en kost 5 euro voor volwassenen en 2,50 euro voor kinderen. Vlissingen In Kerkcentrum Open Hof (Paauwenburg) in Vlissingen is zondag 11 november om 16.00 uur een bijzondere dienst in de vorm van een middaggebed. Hierin wordt kerk en kunst gecombineerd: een kunstwerk of kunstenaar staat centraal. Voorganger in deze dienst is dominee Pim Steenbergen, pre dikant van de PKN Vlissingen. Centraal zal staan Vincent van Gogh en zijn schilderij Sterren nacht. De inloop met koffie en thee is vanaf 15.30 uur, de viering is van 16.00 tot 16.45 uur. De ochtenddienst van 9.30 uur komt hiermee te vervallen. Vlissingen De eigenaren van Het Huis Hardy aan het bellamypark 38 in Vlissingen nemen afscheid van de formule van Het Huis. Dit omdat de opticienketen is overgenomen door Eyewish. Het echtpaar Hardy voelt zich niet prettig bij deze nieuwe for mule en gaat verder als hardy Optiek bv. Aan het vakman schap en de service van de afge lopen 42 jaar verandert er niets. Ook blijft de personele bezettig hetzelfde. Vlissings aan boeken, aangeboden door standhouders van binnen en buiten Zeeland. Het assortiment omvat de gewone roman, maar ook meer literaire werk, van oud tot (bijna) nieuw en van goed koop tot duur. Daarnaast in ie der geval ook een mooi aanbod van o.a. kinderboeken, kook boeken, pocketboeken, poëzie, historische boeken, platenboe ken, naslagwerken, atlassen en uiteraard is er een. speciale plek ingeruimd voor boeken over Zeeland, van een Zeeuwse au teur of over een Zeeuws onder werp. De markt is van 10.00 tot 17.00 uur en entree is gratis.

de Faam | 2012 | | pagina 4