Spierpijn weg terwijl u wacht! £1 De Looff 139 p.p. (normaal 159) Oud Nieuw Cruise Lezersactie Wetenschappelijk bewezen Sportgel blijkt eerste echt effectieve Medisch hulp middel uit Duits land verovert ook Nederland meer dan 35 jaar ervaring Direct met zekerheid uw huis verkopen zonder bijkomende kosten? Middelburg Vlissingen De Looff Makelaardij o.g. Oostkerkplein 16, 4331 TL Middelburg Tel.: 0118 - 62 88 34 0118 - 61 43 63 Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! Direct uw huis verkopen? www.delooffkooptmijnhuis.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 7 november 2012 De Faam pagina 32 Win dé Mega Dance CD Autumn 2012! ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Vier de jaarwisseling aan boord van de Cruiseferry de Pride of Rotterdam, varend op de Noordzee. Het arran gement is inclusief vijfgangen buffetdiner, Nieuwjaarsont- bijt, live entertainment en overnachting aan boord. Lezers krijgen het diner en ontbijt in het buffetrestau rant t.w.v. 30 p.p. cadeau van de Weekkrant! Na de inscheping in Rotter- dam/Europobrt (16.00 tot 18.00 uur) begint de avond met een feestelijk vijfgan gen dinerbuffet. Vervolgens wordt er door de showband tot in de kleine uurtjes een feestje gebouwd in de 'Sun set Show Lounge', terwijl een pianist een romantische draai aan de avond geeft in de 'Sky Lounge'. Bij goed weer wordt voor het vuur werk richting Scheveningen gevaren. Ook het casino en de bioscoop zijn open. Win kelen kan de hele avond. Tegen twaalven is het tijd voor countdown met cham pagne en oliebollen voordat het feest verder gaat tot een uur of drie. U slaapt aan boord en wordt op 1 januari 2013 gewekt voor een uitgebreid Nieuwjaars- ontbijt, voordat u tot 11.00 uur kunt uitchecken. Kortom: alle ingrediënten voor een gegaran deerd onvergetelijk en origineel Oud en Nieuw feest. Arrangement €139 p.p. Overnachting in Inside Cabin Oliebol en glas champagne Gratis voor Weekkrantlezers: 5- gangen dinerbuffet en Nieuw- jaarsontbijt in het Four Seasons Restaurant. Overige dranken niet inbegrepen. Mogelijke extra's: diner in het a la Carte restaurant: toeslag: €30 per persoon; toeslagen an dere cabin types 20 tot 90 per cabin) BOEK NU! Boek en vermeld boekcode WEG Oud Nieuw! Bel 020 - 201 33 33 (ma - vr, 09.00 - 17.00 Beperkt beschikbaar voor nieuwe boekingen. Voor waarden van toepassing. Met het wisselen van de sei zoenen krijgen veel Nederlan ders er last van: Reumatische klachten, stijve spieren en stramme gewrichten. Nage noeg iedereen, maar zeker mensen die wat ouder begin nen te worden hoor je dan vragen: is er echt niets aan te doen? Voor deze mensen is er nu iets nieuws dat echt helpt! De eerste effectieve weten schappelijk bewezen spiergel! Ook zo moe van de pijn? Duitse Wetenschappers hebben nu een speciale gel ontwikkeld die zo effectief is dat dit pro duct het meest verkochte me disch hulpmiddel voor spieren en gewrichten is geworden in Duitsland. Artsen en Fysiotherapeuten geven hun patiënten massaal het advies om deze uitermate krachtige pijnstillende en ont- stekingsremmende spiergel, die eerst flink koud wordt en daarna heerlijk warm, een korte periode intensief te gaan gebruiken. De oorzaak van de klachten wordt dan bij de kern aangepakt, het gehele bewegingsapparaat wordt doorgesmeerd en krijgt als het ware een zeer grote beurt! Ook in Nederland is het kwartje al gevallen; Bijna alle professio nele voetbalploegen gebruiken nu voor hun duurbetaalde spor ters deze 'wondergel'. Dat is natuurlijk niet voor niets! Deze gel werkt zo snel en ef fectief dat iedereen die hem gebruikt heeft direct laaiend enthousiast is over de snelle werking. Eindelijk een spiergel die alle klachten aan kan! Of het nu een kortdurende klacht of blessure is of chro nische pijn of stijfheid in alle spieren en gewrichten, Rowo sportgel is de onovertroffen supercrème die u zal overtui gen. Het werkt heel simpel. Bij blessures of pijntjes van kortdu rende aard de gel minimaal drie maal per dag inmasseren totdat de klachten verdwenen zijn. Al H gen. Het resultaat zal niet lang op zich laten wachten en u zult zich verbazen dat een natuur lijk middel zo goed en snel kan helpen. Aanbieding Rowo Sportgel is verkrijgbaar bij alle reform- en (G&W) ge zondheidswinkels, bij de betere drogist en natuurlijk op www. natusor.nl. De adviesverkoopprijs voor 1 tube Rowo Sportgel is nu tijde lijk verlaagd van 17,95 naar 12,95. Twee tubes voor slechts 19,95; uw korting is nu dus 15,95! binnen twee minuten zult u de heilzame werking kunnen erva ren. Heeft u chronische proble men zoals reumatische pijnen aan spieren en gewrichten dan dient u de pijnstillende spiergel drie tot zes maal per dag op de aangedane plaatsen aan te bren- www.delooffmakelaardij.nl Zwanenhof 16 Vraagprijs 99.500,- k.k. Vraagprijs 149.500,- k.k. Vraagprijs 295.000,- k.k. Vraagprijs 189.500,- k.k. De Looff Makelaardij komt geheel vrijblijvend bij u langs om de woning te inspecteren. Direct, of op korte termijn, brengen wij u een goed bod uit op uw woning. Als er overeenstemming komt over de prijs wordt er geheel in overleg een opleveringsdatum afgesproken. Er wordt een koopcontract opgesteld via de notaris. Snelle en correcte afwikkeling via de notaris. Uw voordeel: U ontvangt een hoge nettoprijs! Direct en 100% verkoopzekerheid! Géén bijkomende kosten! Meteen hét beste bod op uw huis! Géén geloop meer van (louter) nieuwsgierigen! Snelle betaling en vlotte afwikkeling mogelijk! Oplevering van uw woning bepaalt uzelf! Betrouwbaar, snel, discreet en alles via de Notaris! Goed onderhouden geschakelde semi-bungalow met een compleet woonprogramma op de begane grond. Ind.: begane grond: hal met vernieuwde meterkast en trapopgang, badkamer met douche, wastatel en toilet, ruime slaapkamer. Sfeervolle ruime woonkamer met open keuken met inbouwapparatuur, serre met schuif pui naar de zonnige tuin. Vanuit de serre heeft u tevens toegang tot de garage. Ie verd.: riante overloop met de cv-opstelling en een slaapkamer. De bovenverdieping is geïsoleerd en v.v. ve- luxramen. Het dorp Serooskerke ligt op korte afstand van Middel burg en beschikt over goede voorzieningen. De kust ligt op steenworp afstand. Betaalbare tussenwoning met zeer ruime tuin, schuur en vrije achterom op 232 m2 eigen grond. Ind.: hal met mk, toilet en trapopgang, tuingerichte woonkamer, ruime keuken met aansluitend de serre met toegang naar de diepe achtertuin met schuur en vrije achterom. Ie verd.: overloop met wastafel, 3 slaapkamers. Alg.: De wonig is deels v.v. kunstof kozijnen en wordt verwarmd middels een gaskachel. Verder is de woning eenvoduig qua onderhoud en dient het op een aantal punten gemoderniseerd te worden. In de moderne wijk Veersche Poort" gelegen ruime eengezinswoning met carport en 3 zeer ruime slaapka mers op 179 m2 eigen grond. Ind.: Entree, hal, meterkast, fraai betegeld toilet met fonteintje, trapkast en trapopgang, ruime tuingerichte woonkamer (massief eikenvloer) met groot raampartij. De moderne keuken met inbouwapparatuur is aan de voorzijde gesitueerd en heeft ook veel lichtinval. Ie verd.: Riante lichte overloop met toegang tot dakter ras, 2 ruime slaapkamers( 4.62x 4.17 en 4.62x 3.50), badkamer met ligbad, wastafelmeubel, douchecabine en hang toilet. 2e verd.: D.m.v. een vaste trap bereikt u de overloop met berging met wasmachine opstelling en c.v. opstel ling. Verder een ruime 3e slaapkamer( 3.08x 2.76). Via de overloop op de 2e verdieping is het 2e dakterras aan de achterzijde van de woning. Nabij de boulevard en het stadscentrum gelegen, prima onderhouden appartement op de le verdieping met bal kon. Entree, centrale hal met toegang tot de 2 slaapkamers. Deze slaapkamers hebben een oppervlakte van 9,1 m2 en 13,6 m2 .Achter de slaapkamers bevinden zich de bijkeu ken met w.m.a. en de moderne badkamer v.v. een ligbad, aparte douche en wastafelmeubel. De ruime woonkamer met veel lichtinval heeft een oppervlakte van ruim 40 m2 en geeft zicht over de Singel en een watergang. Door mid del van een schuifpui is het balkon toegankelijk van waar uit u leuk zicht heeft op de watertoren en kunt genieten van de zon. Veder is een een halfopen keuken met in bouwapparatuur. Alg.: De V.v.E. bedraagt 107,- per maand. Het geheel is keurig onderhouden en v.v. kunstof kozijnen. In de afge sloten kelder van het appartementencomplex vindt u de parkeerplaats en de eigen berging. Inruil van uw eigen wo ning is bespreekbaar.

de Faam | 2012 | | pagina 32