sola Gratis* snijplankset met 4 snijplanken sola ter waarde van 39.95 voor de eerste 90 klanten Sola Fabriekswinkel succesvoile winkelformule Fabriekswinkel Prijzen ver onder die van concurrentie Sola bestaat 90 jaar en dat vieren we met een geweldige aanbieding: de eerste 90 klanten ontvangen bij aankoop vanaf 90 euro een snijplankset helemaal gratis. Kom dus snel naar de Sola Fabriekswinkel Goes en profiteer van dit aantrekkelijke jubileumaanbod. Of ga naar de website en bestel vandaag nog. Magdalenastraat 2-4 Goes Nederlands familiebedrijf Sola bestaa 90 jaar Al 90 jaar geeft de familie Gerritsen leiding aan Sola, een op en top Nederlands bedrijf, dat bestek en pan nen produceert. Sinds 1868 is de familie Ger ritsen actief met de productie en verkoop van bestek en ta felgerei. Marius Johannes Gerritsen, grootvader van de huidige di recteur Bert Gerritsen stichtte in 1922 in Zeist bestekfabriek Sola. Gestaag werd Sola een begrip als merk van kwaliteitsbestek voor een redelijke prijs en werd een solide basis gelegd, waarop Bert Gerritsen voort bouwde. Hij maakte van Sola een nationaal en internatio naal georiënteerde onderne ming. Nieuwe generatie Hoewel Bert Gerritsen nog geen plannen heeft om te stoppen, worden zijn zoon Robert en dochter Gwen gedegen voorbereid om het financieel gezonde familiebe drijf voort te zetten. Uitgebreide collectie Sola voert de grootste be stek- en pannencollectie van Nederland: een assortiment met verschillende stijlen, va riërend van klassiek tot mo dern. Met bestekontwerpen in roestvrij staal en verzilverde uitvoering en in verschillende prijsklassen. Bijna alle modellen zijn uit voorraad leverbaar. Wereldwijd De meeste Nederlanders ken nen Sola van winkels in huis houdelijke artikelen, van de showroomwinkel in Zeist, het groeiend aantal Sola Fa briekswinkels en de onlangs heringerichte, drukbezochte webwinkel. Minder bekend is dat Sola we reldwijd bestek en tafelgerei levert aan luchtvaartmaat schappijen, cruiselines en ho tel /restaurantketens. Breed publiek Sinds de oorsprong in 1922 stelt Sola alles in het werk om haar producten aan te bieden tegen scherpe prijzen, zodat de uitgebreide collectie be reikbaar is voor een breed publiek. Door de grote volumes, die Sola jaarlijks produceert, lig gen de prijzen ver onder die van de concurrentie. Nederlandse horeca Behalve internationale bedrij ven wordt ook de Nederland se horeca met een ruime keus uit bestekmodellen door Sola bediend. Een toenemend aantal restau ranttafels heeft een stijlvolle uitstraling dankzij het tafelge rei van Sola. Klant centraal Sola stelt de wensen en be- hoeften van de klant centraal. Door dagelijks contact met de klanten kan Sola snel inspelen op nieuwe marktontwikkelin gen en behoeften en wordt de collectie actueel gehouden. Dankzij deze aanpak is Sola de laatste jaren enorm gegroeid en heeft zich ontwikkeld tot marktleider in bestek en ta- Sinds een paar jaar is de Sola-collectie verkrijgbaar in de unieke Sola-Fabrieks- winkel. Inmiddels zijn dat er verspreid over Nederland 18. Uiteindelijk komen er 25, zodat er altijd een win kel in de buurt is. felgerei. Kwaliteitscontrole De grondstoffen zijn van de hoogste kwaliteit. Zorgvuldig toezicht op de selectie en de verwerking van het materiaal vormt een belangrijk onder deel van de Sola kwaliteits controle. Unieke, levenslange garantie van Sola Indien bij normaal gebruik een fabricagefout wordt ge constateerd, mag de klant altijd het artikel meenemen naar een Sola Fabriekswinkel. Hij/zij krijgt dan een nieuw exemplaar zonder bijbetaling, ongeacht hoelang men in het bezit is van het betreffende artikel. Omdat Sola overtuigd is van de kwaliteit van haar producten en er een scherpe controle plaats- De winkels zijn compact, ge vestigd op goed bereikbare locaties en zijn overzich telijk ingericht. Deskundig personeel adviseert de klan ten bij het bepalen van hun keus uit de uitgebreide col lectie. vindt tijdens het fabricagepro ces kan deze unieke garantie verleend worden. Vernieuwde webshop Alle producten van Sola zijn ook te bestellen in de ver nieuwde, zeer overzichtelijke webshop. Veel bezoekers ma ken daar hun keus, maar zien de producten graag nog in werkelijkheid voordat ze tot aankoop overgaan. Dat kan prima in één van de 18 Sola Fabriekswinkels. En diegene, die niet naar één van de winkels kan komen of kiest voor het gemak van thuiswinkelen, bestelt en be taalt via de webshop. De be stelling wordt vervolgens keu rig thuis bezorgd. Webshop only Wekelijks zijn er exclusieve, extra voordelige 'webshop only' aanbiedingen in de web shop te vinden. www.sola-fabriekswinkel.nl De Sola Fabriek in Zeist van waaruit het bedrijf nog steeds wordt geleid 'Sola jubileert. Jij profiteert. 4 trendy gekleurde snijplanken in modern gestylde box tussen Beestenmarkt en de Opril Grote Markt telefoon 0113-21 11 11 ma 13.00-17.30 uur di wo vrij 09.30-17.30 uur do 09.30-21.00 uur, za 09.30-17.00 uur *Bij besteding van 90,- of meer. Maximaal 1 set per klant, op=op. Voor alle werkzaamheden een vaatwasser bestendige plank.

de Faam | 2012 | | pagina 25