I V LOODGIETERSWERK CV SANITAIR laroes Tevens dakbedekkingen leiwerk, lood- en zinkwerken Bruidsmodeshow Beurs 9 november 2012 Grandioze bruidsshow bij tienjarig bestaan Merrie Mie Professionele ICT oplossingen op één adres Rob Verboom heeft beste rookworst van Nederland www.laroes.nl info@laroes.nl Loodgieters en installateurs B.V. Handelsweg 10, 4387 PC Vlissingen Telefoon 0118-465800, Telefax 0118-460808 Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 31 oktober 2012 De Faam pagina 13 Trouwerie Merrie Mie in Oost-Souburg, voor een droomjurk op de mooiste dag van je leven. FOTO:LEON JANSSENS Oost-Souburg Trouwerie Merrie Mie viert het tienjarig bestaan met een gran dioze bruidsshow op vrijdag 9 november in de historische kerk aan het Oranjeplein in Oost- Souburg. De nieuwste bruids mode is er te zien, de collectie 2013, ook herenmode voor de bruidegom. Er is een bruids- beurs, gerelateerd aan alle za ken die met trouwen te maken hebben ondermeer visagie, accessoires, lingerie, catering, vervoer, feestzalen. "Bruids mode leeft, het blijft een leuke branche", zegt Amélie Taal, met Hannie Taal en Elly Tuin man de vertrouwde gezichten in Trouwerie Merrie Mie. "De meeste vrouwen dromen er van om in een mooie jurk te trou wen. De aanstaande bruiden komen meestal op afspraak om te collectie te zien en te passen. Details kunnen besproken en uitgevoerd worden; met kleine aanpassingen kan rekening ge houden worden. Wij bieden een keuze uit vele stijlen, nu is veel tule en kant gewild, maar ook moderne trouwjurken, strak zonder bewerking of met veel bling-bling. De modekleuren zijn nu bordeaux en rood, vol gende jaar navy blue en paars. Wij zitten qua prijs in een mid densegment." Wie in november of december een bruidsjapon koopt heeft kans om een droom jurk, lingerie of trouwschoe nen te winnen. Bruidsshow 9 november aanvang 19.30 uur, kaarten 7,50 euro (voorver koop Primera en Merrie Mie), aan de zaal 10 euro, plus koffie met bruidsgebak, amuse met een drankje en een Goodybag voor aanstaande bruiden. Trouwerie Merrie Mie, Ka- naalstaat 55, Oost-Souburg, telefoon 0118-441243 www.merriemie.nl Koudekerke DiglTeam Network, op 5 ok tober geopend, is een winkel en servicepunt speciaal gericht op pc's, notebooks, netwerken, e-readers, tabiets en diverse randapparatuur. Eigenaar An- toon Cusell heeft ruime werk ervaring op dit gebied. "Voor ik diglTeam opende was ik al enige jaren actief in deze bran che. Buiten de openingsuren blijf ik de vertrouwde service aan huis bieden." DiglTeam is er voor aanschaf, installatie en reparatie van alle soorten hard en software, ontwikkelt websi tes, webshops en applicaties, en biedt voor bedrijven automati sering en cloudoplossingen, zo dat binnen een bedrijf efficiënt samengewerkt kan worden met collega's. Pc's worden samen gesteld naar eigen wens van de klant en er is een breed aanbod in laptops. "Ik werk alleen met A-merken, en ben Asus Premi um Reseller", aldus Antoon. "Ik lever kwaliteit en ben vooral sterk op service gericht wat zich vertaalt in verkochte programma's installeren en computerproblemen snel op lossen. Niet alleen hier maar ook via hulp op afstand. Voor pc's die hier gekocht zijn is de diagnose gratis; anders geldt een vast tarief van 25 euro." Garantie, afhankelijk van het product, is twee tot vijf jaar. DiglTeam levert aan bedrijven, instellingen en particulieren: "Mijn doel is een centraal aanspreek punt te zijn voor bedrijven. Complete automatisering en IT behoeften inventariseren en verzorgen, deze opzetten en onderhouden. Daar zijn wij goed in." DiglTeam Network, Schut- testraat 13, Koudekerke, te lefoon 0118-853075. www.digi-team.net Antoon Cusell van diglTeam Networks in Koudekerke: "Ik lever kwaliteit en ben vooral sterk op service gericht." FOTO: LEON JANSSENS Vlissingen Topslagerij Rob Verboom, die op 26 oktober 35 jaar bestond, heeft met succes meegedaan aan de Natio nale Rookworst Wedstrijd die ieder jaar in Arnhem is. Maar liefst 160 slagers deden een inzending en de rookworst van Rob Verboom kreeg de maximale score, tien keer een 10, goed voor goud. De ingezonden kwa liteit was hoog want deze bijzonder hoge waardering voor de totale kwaliteit werd slechts toegekend aan zes slagers. "Dat was wel even superspannend, zes slagers met de maximale score", zegt Rob. "Er kan er maar één de kampioen zijn en nu zijn wij de eerste reserve kampioen met de daaraan verbonden wisselbeker. Die won ik ook al in 1999, 2004 en de volgende keer blijft de beker in mijn slagerij. Deze prijs is voor de grove en fijne rookworst, de meest verkochte rookworst van Nederland." De rookworsten worden bij de Sla-, gersvakschool Wageningen, in de categorie grof-, fijn- en run der gekeurd. De Innovatie 2012 rookworst, een combinatie van spek en rookworst in een dikke plak, was goed voor goud. "Die past uitstekend bij de winterpot", weet Rob, "Ik maak alles zelf ambachtelijk in eigen slagerij, mijn ambacht is mijn hobby. Vleeswaren zonder toevoeging, alles puur." In de slagerij is alles vers, biologisch rundvlees van Zeeuwse bodem, varkenvlees, kip, eigengemaakte vleeswaren, kant-en-klaar maaltijden, sala des en saladeschotels, vissalades of lasagne of vleeswaren zonder toevoegingen. Topslagerij Rob Verboom, Scheldestraat 71, Vlissingen, telefoon 0118-412282 Topslagerij Rob Verboom in Vlissingen behaalde de maxi male score, tien keer een 10, in de Nationale Rookworst Wedstrijd. FOTO: LEON JANSSENS Voorverkoop via: Primera, Kanaalstraat 4 in Oost-Souburg Trouwerie Merrie Mie, Kanaastraat 55, in Oost-Souburg meer info: www.merriemie.nlinfo@merriemie.nl of tel:0118-441243 Bruidsbeurs v.a. 19.00u, bruidsmodeshow v.a. 19.30u. Kaarten in de voorverkoop €7.50 p.p. Kaarten aan de 2aal €10,- p.p. incl. koffie met bruidsgebak, Amuse met een drankje en voor alle aanstaande bruiden een goodiebag. Locatie: Historische kerk, Oranjeplein 2 in Oost-Souburg In samenwerking met: John's Men&Women de Ambacht Ateljeeaanzee Het Bloemenhuis Churchil Hotel Floor trouwt met liefde Goesche rijtuig Haar ID Helen's Cakes Kinderfeestbeest Mighty Impulse PersPectief Fotografie Quality Style afslankhuis Rabobank Schoonheidssalon Petra Thuiskapper Zeeland Zeeland Events

de Faam | 2012 | | pagina 13